Cari E Ryngu - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj już był , ale nie sprawdzał licznika . Zrobił tylko fotki poduchy i plastików pod kierownicą nie zaglądając do środka.
  
 
który to rocznik auta ?? , przyjmijmy ze dostaniesz coś około 7tys zł , czesci by cie wyniosły gdzies koło 2tys zł. pozostaje robocizna i zeby dobrze to zrobili , z tego co Kafi pisałeś jest auto do uratowania , mój ojciec miał podobnego dzwona w zeszłym roku i zrobiliśmy jego Cari tak ze prawie znaku nie ma , nielicząc błotnika , nowego zamiennika chińskiego który okazał sie krótszy i wyszły wieksze szpary przy drzwiach

ja bym to auto robił jezeli silnik nie został uszkodzony

kolega miał dzwona a własciwie jego brat , mozna było podziwiac fotki rozbitej Cari to była duzo mocniej skasowana , lewa podłuznica zagieła sie w skrzynie i rozwazaliśmy mozliwosc naprawy , przewazył dosc powaznie uszkodzony silnik , gdyby nie on auto juz by jezdziło

jezeli bedziesz chciał sprzedac w całosci ja w takim stanie mozesz dostac za nią około 1500-1700zł. a wiec moim zdaniem jezeli auto sie dobrze spisywało to warto je zrobic

auto teraz kiepsko wygląda ale jak sie je rozbierze z tych połamanych elementów i pogiętych nie bedzie tak zle podejrzewam

dobrze ześ Ty cały


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-10-04 22:24:14 ]
  
 
Cari jest z 1992 . Części obliczyliśmy na 3500 - 4000 . Robocizna pewnie ze 2000 . Więc mam dylemat , czekam też ile wypłaci LINK
POZDRAWIAM
  
 
Cytat:
2006-10-04 23:03:15, Ryngu pisze:
Cari jest z 1992 . Części obliczyliśmy na 3500 - 4000 . Robocizna pewnie ze 2000 . Więc mam dylemat , czekam też ile wypłaci LINK POZDRAWIAM



napewno bedziesz miał szkode całkowitą...

wypłacą Ci 70% wartosci auta w/g EUROTAXu , przynajmniej tak powinno byc i auto zostawią Tobie , masz wtedy wybór , remontowac lub sprzedac albo sprzedac na czesci

jak obliczalismy koszty czesci u mojego ojca tez wychodziło około 3000-3500zł. , musiałbyś po allegro poszperac , u niektórych jak sie większą ilosc czesci brało to mozna było coś zawsze urwac z kwoty ostatecznej , my akurat u kilku kupowaliśmy , u jednego maskę , grill , nadkola , osłony silnika , chłodnice , a u innych błotniki ,lampy , pas czołowy nowy w tym sklepie kupiliśmy KLIK , ogółem wyszło za czesci 2000zł z groszami , teraz tyle tych anglików naściągali ze z cenami sie przescigają na allegro , kto taniej...

do tego malowanie trzeba doliczyc , my akurat po znajomosci malowalismy to troche taniej i robociznę , u nas odpadła bo sami ją robiliśmy

jeszzce istnieje kwestia zawieszenia czy jest przesuniete i jak mocno ale podejrzewam ze chyba zawieszenie nie przesuneło sie

moim zdaniem warto to auto robic

mysmy z kumplem jego Cari po dzwonie chcieli robic , ale uderzenie wsumie było z jego winy a wiec o odszkodowaniu nawet nie było mowy ale odwiódł nas od tego stan silnika po wypadku ,wyrwany kolektor z głowicy , rozerwana miska oleju i latająca w niej pompa oleju oraz pasek rozrzadu zerwany i jedna poducha wyrwana z bloku no i silnik ruszył sciankę działową od przestrzeni pasazerskiej



musiałbyś dobrze poszperac po allegro , moge polecić pare osób
klik
klik
klik
mozesz powysyłac meile w jakich cenach jakie czesci by mieli ale z tego co wiem w dosc przystepnych w porównaniu z niektórymi
  
 
Po allegro Sterciu wychodzi tak:

TOYOTA CARINA E atrapa grill ORYGINAŁ 100 100

KIERUNKOWSKAZ/ TOYOTA CARINA 1.6 16V 30 60

TOYOTA CARINA 1.6 16V/ APARAT ZAPLONOWY 200 200

Zbiornik spryskiwacza toyota carina 92-97 r. 120 120

NADKOLE LEWE TOYOTA CARINA E 50 100

OBUDOWA FILTRA , FILTR POWIETRZA TOYOTA CARINA E 100 100
Chłodnica oleju toyota carina e 1.6 B 65 65

zderzak przód toyota carina e 92-97 150 150

BŁOTNIKI TOYOTA CARINA 92-97 ORYGINALNE 200 200
wentylator wody Toyota Carina E 150 150
Toyota CARINA E /PRZEDNI PAS z podłużniczką G+D 300 300
AIR BAG TOYOTA CARINA E 250 250
TOYOTA CARINA E WZMOCNIENIE ZDERZAKAN PRZEDN. NOWE 65 65
REFLEKTOR Y TOYOTA CARINA E 1992-1997 CENA ZA SZT NOWE 150 300
NOWA CHLODNICA WODY TOYOTA CARINA E 1.6 1.8 2.0 360 360
TOYOTA CARINA E –MASKA NOWA 450 450
SENSOR PODUSZKI AIR BAG TOYOTA CARINA E 80 80
Czujnik abs TOYOTA CARINA-E 250 250
Skrzynka bezpieczników Carina E 1.6, 1.8 130 130
Szyba Nowa 360 360
Trómbka  20 20
Wiązka elektryczna przednia 100 100
Silniki korekcji mam 0 0
3910zł.

+ Akumulator i poduszki skrzyni.

Moim zdaniem też warto robić przynajmniej wiesz co masz.!
Znasz auto od dziecka!
Miałeś wtedy z 10lat! Jak Ojciec ją kupił.
  
 
A Sterciu wartość w/g Eurotaxu 8600zł. więc na więcej niż 6000zł. nie ma co liczyć.

Ten blacharz co robił moją powiedział za naprawę 5500-8000zł.
Zależnie od nowych elementów i tego co jeszcze wyjdzie.
  
 
proponuję wziąć kasę z ubezpieczenia i szukać części... jeśli sie nie pali mogę trochę popytać - mam gościa który ma dobre ceny, ale nie wiem czy ma aktualnie jakąś Cari...

więcej niestety nie mogę pomóc no chyba że cokolwiek ze starlety pasuje, ale całkowicie w to wątpię...

pzdr
  
 
pare maneli z tej listy co podałeś Kafi to by u mnie sie znalazły z Cari kumpla , napewno w nizszych cenach niz podałeś bo mu zalezy zeby jak najszybciej sie ich pozbyc ,on kupował juz bo chciał tą swoją robic ale ze decyzja zapadła o rozbiórce auta to zostały

mam znajomego co ma we wrocku szrot do japońców , zaczynał na poczatku lat 90 ale on bardziej w tych nowszych modelach siedzi teraz , ale moge sie spytac czy coś do Cari by miał , napewno by miał dobre ceny

a z ubezpieczeniem to tez bym proponował zrobić tak jak Marcinm
pisze wziąsc kase i szukac czesci , chyba ze podejmiecie inną decyzję o dalszym losie Cari


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-10-05 10:31:07 ]
  
 
Ja też mam trochę gratów może cóś z tego będzie!
Ale to Ryngu musi podjąć diecezję
  
 
Ja chce naprawić swoją Cari . Za długo o niej mażyłem żeby po małej koizji skreślić ją .
  
 
Myślę że to dobry pomysł...

jednak pomierzyłbym ją najpierw na płycie, i zobaczył czy podłużnice rzeczywiście nie poprzesuwane.

jeśli będzie wszystko ok, to robiłbym i jeździł dopóki przebieg się na 6 nie będzie zaczynał

pzdr
  
 
jak tam ma się Cari?? postępy jakieś ??

pzdr
  
 
Cari nie dostanie drugiej szansy . Koszta naprawy to około 10 tyś.

Więc zapadła decyzja o kupnie nowej i w piątek dokonałem zakupu .
Cari z 95r. sedan 1,6 GLI (gaz , pełna elektryka , hak , klima , alumy ) . Za pare dni wstawie fotki .
  
 
Cytat:
2006-10-30 19:45:00, Ryngu pisze:
Cari nie dostanie drugiej szansy . Koszta naprawy to około 10 tyś. Więc zapadła decyzja o kupnie nowej i w piątek dokonałem zakupu . Cari z 95r. sedan 1,6 GLI (gaz , pełna elektryka , hak , klima , alumy ) . Za pare dni wstawie fotki .


I tez dobrze czekamy na fotosy
  
 
Cytat:
2006-10-30 19:45:00, Ryngu pisze:
Cari nie dostanie drugiej szansy . Koszta naprawy to około 10 tyś. Więc zapadła decyzja o kupnie nowej i w piątek dokonałem zakupu . Cari z 95r. sedan 1,6 GLI (gaz , pełna elektryka , hak , klima , alumy ) . Za pare dni wstawie fotki .



i pewnie tyle zapłaciłes co bys wydał na naprawe

czekamy na foty


a z tamta co
na części czy jako rozbitka sprzedajesz
  
 
Za Cari zapłaciłem 9,5 tyś.
Starą raczej sprzedam na części
  
 
Cytat:
2006-10-30 19:54:03, Ryngu pisze:
Za Cari zapłaciłem 9,5 tyś. Starą raczej sprzedam na części



Mam nadzieje, ze taka ladna jak stara , bo tamta byla super.
  
 
Poprzekładaj tylko co lepsze do swojej
  
 
Po dwóch dniach pracy z przekładaniem deski mam czarną
  
 
a jaka była??