Co dziś ciekawego robiłam (-em) :) - Strona 124

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja jestem im wierny jak pies ogrodnika

od 2000 roku męcze się z nimi i narazie jeszcze przez 34 miesiące bede się męczył dalej...
  
 
to się niezle dales złapać
 
 
tia.... mialem tylko przedluzyc blueconnet na 24 miesiące i wziąsc nowy modem bo stary mi padł....a tu nakręcili mnie na 2 tablety , modem nowy i umowę na 36 miesięcy....

z telefonem mam lepiej bo tylko umowę na 12 miesięcy podpisalem w sierpniu , więc jeszcze pół roku....
  
 
ja mam neta z playa i sobie chwale... co umowa to dzwonią i dają mi coś lepszego
 
 
ja do tej pory nie moglem narzekac , przedluzalem zawsze umowę o rok i zawsze lepsza oferta byla , teraz wcisneli mi tablety... Ale i tak wsumie nic nie trace bo kwota abonamentu ta sama , dostalem wiekszy limit do wykorzystania niz miałem wczesniej tylko wada taka ze 36 miesięcy uwiązany z nimi jestem... A dopiero w grudniu przedluzalem umowę więc to początki tego dlugiego okresu...
  
 
spałem...)))
  
 
powinieneś napisać "wstałem"

Czyli tak , Storm chyba zasneła z nudow na forum , Q rownież znudził się brakiem ruchu na forum, Docenty zajrzal i się zmyl , Szmyk... na tego to szkoda słów , Suchy spał , wstał i poszedl dalej spać , Biały po nocach tu probuje budzić Wszystkich ale mu nie wychodzi to .
  
 
o mnie napisałeś dobrze
  
 
Cytat:
2014-03-02 21:45:00, sterciu pisze:
powinieneś napisać "wstałem" Czyli tak , Storm chyba zasneła z nudow na forum , Q rownież znudził się brakiem ruchu na forum, Docenty zajrzal i się zmyl , Szmyk... na tego to szkoda słów , Suchy spał , wstał i poszedl dalej spać , Biały po nocach tu probuje budzić Wszystkich ale mu nie wychodzi to .



i tylko Sterciu szaleje
 
 
Cytat:
2014-03-03 22:14:26, storm pisze:
i tylko Sterciu szaleje



kto szaleje to szaleje , my widzimy ze nie tylko ja szaleje ale ktos jeszcze
  
 
Wczoraj do późna składałem Sowę i zaraz dalej idę walczyć...(Motobi Sowa skuter)
  
 
aaaaa taka sowa
 
 
hehe... kolega ma Motobi Sowe II i tez ciągle jak slysze to ja sklada , doszłem wkońcu do wniosku ze skoro ciągle ją składa to tez musi ciagle ją rozkładac