Turbina 1.8TD

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Mam pytanie związane z zakupem turbiny do essiego 1.8TD. Czy lepiej regenerować(koszt 800zł), czy też kupić używke za okazyjną cenę 200zł? Prosze o wasze sugestie i opinie. dziekuje i pozrawiam.
  
 
Cytat:
2006-05-15 19:57:23, ginel pisze:
Witam Mam pytanie związane z zakupem turbiny do essiego 1.8TD. Czy lepiej regenerować(koszt 800zł), czy też kupić używke za okazyjną cenę 200zł? Prosze o wasze sugestie i opinie. dziekuje i pozrawiam.



Jesli faktycznie za 200zł to warto zaryzykować.
Jak ją będziesz miał w ręce to sprawdź czy nie ma luzów na osi (szczedólnie góra dół) Jeśli zimna nie będzie miała luzu to pół biedy.
Jesli jednak wyczujesz luz to sobie daruj.
  
 
moim zdaniem lepiej zregenerować u fachowca dają gwarancje, a z okazjami niejeden kiepsko wyszedł
  
 
Cytat:
2006-05-15 22:09:58, remas pisze:
moim zdaniem lepiej zregenerować u fachowca dają gwarancje, a z okazjami niejeden kiepsko wyszedł



Zapomnij o gwarancji, zawsze Ci powiedzą że niewłaściwie ją eksploatowałeś. Trzebaby się sądzić z nimi a kto ma na to nerwy.
Poza tym regenerowana w Polsce to też jest loteria czy będzie działać czy nie. Moja po regeneracji podziałała pół roku.
  
 
No i dalej szukam turbinki. Gośc się wycofal ze sprzedaży jak zobaczył, że turbina ma luzy. Jesli by ktoś miał na oku takową turbinke to proszę o kontakt. dziekuje i pozdrawiam.

Ginel