Wiosenna sesja EsSiEgO !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że pewien etap prac nad wizualizacją essa zakończony wrzucam pare fotek












  
 
Zderzak rewelacja. Tylny w sumie tez.
Ale wydech porazka
Felgi mi sie nie widza ale to moe zboczenie.

PS. Ciekawe opony. Ale czy na tyle masz je dobrze zalozone?
  
 
Ladnie, tyklo ten wydech rzeczywiście by się bardziej sportowy przydal Poza tym jest super
  
 
... wydech będzie inny ... będzie końcówka 95x60 ... taka jak u Noska ..... a co do opon to jest to Nokian NRHi i są dobrze załozone .... to są kierunki ale bez podziału na prawe lewe .....
  
 
Cytat:
2006-05-14 14:22:40, SwIeTyY pisze:
to są kierunki ale bez podziału na prawe lewe .....



a bo wygladaja jak asymetryczne a nie kierunkowe
  
 
Cytat:
2006-05-14 14:22:40, SwIeTyY pisze:
... wydech będzie inny ... będzie końcówka 95x60 ... taka jak u Noska ..... a co do opon to jest to Nokian NRHi i są dobrze załozone .... to są kierunki ale bez podziału na prawe lewe .....




raczej mala poprawka to chyba nie kierunkowe a raczej asymetryczne...


tak mi sie wydaje....

pozdro
  
 
siwety autko super sie prezentuje ale rzeczywiscie przydalby sie wiekszy wydech!! ale ogolnie bomba
  
 
Tato ale masz ladne auto kup synowi takie ;D

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
... niop .. racja ... asymetryczne .... ....
  
 
Cytat:
2006-05-14 14:43:58, SwIeTyY pisze:
... niop .. racja ... asymetryczne .... ....



No to wez wyprostuj moja wiedze.
Kierunkowe maja zaznaczony kierunek obrotu (strzalka)
A asymetryczne? Tez? To skoro maja strzalke to czemu sa asymetryczne a nie kierunkowe.
Sa tez opony ktore na jednym tylko boku maja napis OUTSIDE. I napisem na zewnatrz montuje sie je na aucie. To jakie one sa?? Dalej asymetryczne?
  
 
Fajny ten przedni zderzak z halogenami. Święty, a hokej to masz na jakieś zaczepy tzn. ściągalny czy na stałe na śruby ?
Zawias z tyłu obniżałeś czy zostawiłeś fabryczne ustawienie ?
Ja mam na fabrycznych ustawieniach (bo przecież mamy taki sam zawias) tył mam wyżej, no tylko że mój to MK6.
  
 
piękny statek!!!
  
 
Przód- wygląda naprawdę dobrze
Tył- troszkę raz mnie srebro wokol tablicy i tak jak wszysycy pisza- wydech.
Poza tym czerwona strzala prezentuje sie zabojczo
  
 
Cytat:
2006-05-14 21:41:05, -OMEN- pisze:
(bo przecież mamy taki sam zawias)


Nie taki sam, tylko podobny. Ty masz 60/40, a on 60/60. Dlatego ma dupkę niżej w ustawieniu default.


Miłosz, w końcu po roku są jakieś fotki. Super autko wygląda. Za to koła są bardzo dziwne, tzn wąskie, ale zarazem mocno na zewnątrz. Co to za rozmiar kół ? 6x15 ? 6,5 x 15 ? A ET to chyba z 25 ? Czy może raczej dystans wsadziłeś ?

Nie podoba mi się za to hokej, bo jest po prostu krzywy. Powinien iść idealnie poziomo, a nie taki półksiężyc.
  
 
... kola to 15x7J ET 28 ..... a oponki to 195 ..... szerszych nie chce .... tył jest ustawoiony na 55 ... ale pójdzie o 10 do gory .... wydech sie zrobi .... bedzie kaska to wsadze tam ULTERa .... hokej tak jak i dól zderzaka sa od mondeo Mk2 ... i jest na wcisk ... bez żadnego skrecania ..... jka podniose tyl to sie hokej bardziej wypoziomuje .... .....
  
 
Bardzo ladnie... ale raza mnie te "szare" oponki... jakby je zaczernic lub potraktowac jakims nablyszczaczem... oj wtedy by bylo pieknie.
Ale tak jak napisalem wczesniej essik bardzo ladny!!! Pzdr. Dla Nowego Sacza!
  
 
Cytat:
2006-05-15 08:27:53, SwIeTyY pisze:
... kola to 15x7J ET 28 jka podniose tyl to sie hokej bardziej wypoziomuje .... .....



Eeee ? Na 100% to jest 7" ? Za wąsko coś na 7". Sprawdź jeszcze raz.

P.S.
Dlaczego chcesz tył podnieść o 10 ?
  
 
... na pewno 7 .... a podnieśc chce dlatego że jak zaladuje 3 - 4 osoby to kish z tylu jest ... za nisko ... a 10 mm nie zaszkodzi wizualizacji ....
  
 
Mnie się w sumie podoba Zderzak przeni OK i tylny też. Wydaje mi się, że powinieneś założyć progi RS. A z tego, co bardzo razi, to polakieruj atrapę, bo wygląda fatalnie taka podrapana
  
 
.... progi będą .... jak mi sie uda kupić ..... atrapka tez bedzie zrobiona ...