Elektryczne szyby - problem - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
może to coś pomoże
  
 
Cytat:
2010-10-24 22:12:26, Wiktorzi pisze:
Fatboy jakim cudem Ty jeszcze sobie nie popsułeś tego samochodu to ja nie wiem. [ wiadomość edytowana przez: Wiktorzi dnia 2010-10-24 22:12:56 ]



Wlasnie dlatego zawsze sie pytam co i jak ma byc Poza tym dobrze kombinowalem, co nie?
  
 
podnosniki dzialaja, wiec bede musial posprawdzac kable :/ pewnie gdzies masa trzasnela...
  
 
Fatboy a może schemaciki chcesz, książki nie chcesz ?
  
 
Cytat:
2010-10-26 20:06:48, Wiktorzi pisze:
Fatboy a może schemaciki chcesz, książki nie chcesz ?


ze schematow to ja nic nie wyczytam, marny ze mnie elektryk jedynie moge sprawdzic czy kable sa cale czy nie No chyba ze masz schematy jak te kable sa poprowadzone w samochodzie, ale to w sumie mniej wiecej wiem
  
 
kable kablami, ale pamiętajcie, że w siłownikach są mikroprzełączniki, które tyż szwankują, a objawy podobne .....
  
 
Odgrzeję kotleta.......Otóż mam problem z szybami...Działają do puki nie ruszę krańcowego wyłącznika,wcisnę go i przestają działać.Obojętnie czy z lewej czy z prawej strony.Wtedy jak pogmeram przewodami przy wtyczce od przełączników kierowcy to zadziałają do momentu wciśnięcia krańcowego wyłącznika. I tak w kółko to samo. Co ma wspólnego wył. krańcowy z szybami??? Czy uszkodzony jest główny panel z guzikami od szyb..? Może miał ktoś podobną przypadłość?Moje auto omega B FL