STATUS NA FORUM!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem co jest grane ale coś jest nie tak. Dokonałem wpłaty na konto Pawła mało tego, przesłałem potwierdzenie wpłaty Góralowi a mój status dalej jest jak był SYMPATYK. Coś mi się wydaje, że zmiana satatusu nie trwa miesiąc. Mało tego jeżeli klub pobiera składki to życzyłbym sobie żeby takie sprawy jak status klubowicza był załatwiany dosyć szybko.
  
 
moja wina, przepraszam.
  
 
W związku z aktualizacją Listy Klubowiczów następujące osoby straciły status Klubowicza:

83Matys
adam2106
andrys20
Golem
Grzegorz75
Jasio
Marcinb
Marcinjo
Maykel
mechanior
Michał_Kraków
MikeB
Paweł Dębica
Prymi
Sebol_Gdynia
Stegienny
Wergilius
Vincenzo

zmiana statusu była spowodowane nie opłaceniem składki członkowskiej
wszelkie pytania proszę kierować do Rady LKP
  
 
Witam mam pytanie jaki jest czas bycia kandydatem, albo od czego ten czas zalezy.
  
 
Witam
Około 60 dni od rejestracji na kandydata, czy staniesz się klubowiczem zależy np. od aktywności na forum uczestnictwie w spocie lub zlocie krajowym, iina praca na rzcez klubu, np. opracowanie artykułu na stronę klubową, pomoc innym klubowiczom itd... wszystko masz w regulaminie klubu
  
 
Hmmmmm stracilem status przyjaciela ...
Czyli:

Masz Lade i placisz jestes klubowiczem
Nie masz Lady i placisz jestes przyjacielem
Nie masz Lady i nie placisz jestes sympatykiem tak?

Smieszny podzial.
Czyli zeby zostac Waszym klubowym przyjacielem musze Wam zaplacic tak?
 
 
Cytat:
2007-03-18 23:11:37, _Vincenzo_ pisze:
Hmmmmm stracilem status przyjaciela ... Czyli: Masz Lade i placisz jestes klubowiczem Nie masz Lady i placisz jestes przyjacielem Nie masz Lady i nie placisz jestes sympatykiem tak? Smieszny podzial. Czyli zeby zostac Waszym klubowym przyjacielem musze Wam zaplacic tak?


Wiesz, po takim tekscie to po prostu ręce opadaja .
Jeżeli przeczytałbyś regulamin to doczytałbyś się że Przyjaciel to ktos kto nie ma Łady ale tak jak klubowicze czuje się zaangażowany, ma prawo głosu we wszelkich wyborach i ankietach więc i skłądki płaci.
A co do tekstu że musisz zapłacić Nam aby zostać naszym klubowym Przyjacielem to jest to po prostu żałosne. Wybacz ale te pieniądze nie idą na pensje Górala, Rogacka czy kogo innego ale na działalność klubową.
  
 
dodam do wypowiedzi Andrzeja tylko tyle że Przyjacielem klubu może zostać wyłącznie były Klubowicz. A nie każdy z ulicy, który ma 40pln rocznie.
  
 
Goral nie badz smieszny. Klubowiczem bylem, a ze Lade rozbilem nie z mojej winy to raczej nie moja wina.
Po prostu przykro mi sie zrobilo jak to zobaczylem.
Uczestniczylem w zyciu Klubowym na biezaco. Moze nie komentowalem wszystkich spraw ktore pojawialy sie na forum, ale kontrolowalem caaaly czas co sie dzieje na forum. Jesli przywrocenie statusu przyjaciela wymaga wplacenia tych kilku zlotych na konto to spoko, wplace.
Tylko przykro mi sie zrobilo jak zobaczylem to czysto techniczne podejscie.
Mimo wszystko pozdrawiam.
 
 
Czy Vince opłacił składke? Myślę,że powinien otrzymać status Przyjaciela! Przecież miał Ładę i działał w klubie!
  
 
Witam.
Vinc nie oplacil skladki a Lady szuka.
A chodzi mi nawet nie tyle o status co o zle okolicznosci ich przydzielania (pare postow wyzej)

[ wiadomość edytowana przez: _Vincenzo_ dnia 2007-03-19 07:25:33 ]
 
 
Cytat:
2007-03-18 23:40:22, _Vincenzo_ pisze:
Klubowiczem bylem, a ze Lade rozbilem nie z mojej winy to raczej nie moja wina.



Vinz, ale ja tego nie neguję. Zadałeś pytanie, odpowiedziałem kto i w jaki sposób otrzymuje status Przyjaciela.

Cytat:
Po prostu przykro mi sie zrobilo jak to zobaczylem. <...> .Tylko przykro mi sie zrobilo jak zobaczylem to czysto techniczne podejscie.



Nam również jest przykro. Ale o ile moja wiedza jest zgodna z prawdą, to otrzymałes priva od moderatora o zmainie statusu i zapytaniem. Wiec nie jest to takie czystko techniczne podejście.

Cytat:
Jesli przywrocenie statusu przyjaciela wymaga wplacenia tych kilku zlotych na konto to spoko, wplace. Mimo wszystko pozdrawiam.



to nie jest tylko kwestia paru złotych, ale pewnej odpowiedzialności za klub i chęć bycia jego częścią. składki zbieramy po to, aby mieć środki na organizację dobrych i ciekawych imprez.
Ludzie, którzy chcą wspierać LKP są klubowiczami i przyjaciółmi, pozostali sympatykami.
pozdrawiam i zapraszam.



[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2007-03-19 07:57:38 ]
  
 
Cytat:
2007-03-18 23:40:22, _Vincenzo_ pisze:
Tylko przykro mi sie zrobilo jak zobaczylem to czysto techniczne podejscie. Mimo wszystko pozdrawiam.


Vincenzo, jakie techniczne podejście. Termin płatności składek to koniec stycznia. Teraz mamy II połowę marca.
  
 
I wy sie dziwicie, że ktoś ma pretensje do rady, dajcie chłopakowi spokój, nie można było od razu, wpłacisz kasę i znów będzie przyjacielem....po grzyba całe te pieniactwo...
DEx
  
 
Dex, nie przesadzaj, jakie pieniactwo.. i co tutaj ma rada do rzeczy?.. takie są ustalone reguły, ludzie po prostu nie pamiętają o regulaminie, nie czytają forum ( co jakiś czas są np. zestawienia tych co uiścili składki), i stąd wychodzą takie sytuacje... , nawet potrafię zrozumieć, ktoś zapomniał, może nie miał kasy na poczatku roku, różne są przyczyny, problem jest do rozwiązania, tylko nie przesadzajmy, dyskusje czy wyjaśnianie sprawy to nie jest pieniactwo, nie rób niepotrzebnie atmosfery wojny, troche luzu
  
 
Dziekuje Panowie ale nie mam potrzeby kupowania statusu.
Dorwe Lade to oplace skladke. Zmiencie tylko nazwe statusu bo przyjaciel jakos w to miejsce nie pasuje.
 
 
Cytat:
2007-03-19 14:37:55, _Vincenzo_ pisze:
Dziekuje Panowie ale nie mam potrzeby kupowania statusu.



dziękujemy zatem za współpracę. życzymy sukcesów...



EOT.
  
 
Cytat:
2007-03-19 14:37:55, _Vincenzo_ pisze:
Dziekuje Panowie ale nie mam potrzeby kupowania statusu.


Vinc, przykro mi że tak podchodzisz do tego. Myslałem że składke płaci sie bo zależy nam na klubie a nie po to zeby "kupić" status
  
 
Kupowania statusow NIE MA!!!
Przykro, ze tak to widzisz...
Jakby mozna bylo kupic status, to juz dawno fundnalbym se honorowego!
  
 
Ale tak to niestety teraz wyglada.
Jednak w zyciu klubu nadal uczestniczyl bede (chociaz nie mam juz mozliwosci glosowania etc. co ma mozliowsc "przyjaciel" za 40zl) ale czekam na pozytywne zmiany i nie miejcie do mnie pretensji ze lekko sie zniesmaczylem

pozdrawiam