STATUS NA FORUM!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-03-19 22:44:44, _Vincenzo_ pisze:
Ale tak to niestety teraz wyglada. Jednak w zyciu klubu nadal uczestniczyl bede (chociaz nie mam juz mozliwosci glosowania etc. co ma mozliowsc "przyjaciel" za 40zl) ale czekam na pozytywne zmiany i nie miejcie do mnie pretensji ze lekko sie zniesmaczylem pozdrawiam



Vinc, przestań głupoty opowiadać. Za te 40pln rocznie dostajesz prawa wyborcze, darmową zabawę na zlocie, dostę do strefy klubowej, klubowego maila itd.
Teraz jak przyjedziesz na zlot, to bęziesz płacił i za wjazd na tor, i za ognisko i za każdą rzecz opłacaną z klubowej kasy. to mozesz sobie KUPIĆ, a nie status w klubie.

  
 
No...to naprawde przykra sprawa. Vincenzo faktycznie mógł się tak poczuć. Ale powiem CI szczerze ,że nieprzejmowałbym się samym "statusem" ani składką. Przecież jestes lubiany i często- w przeciwieństwie na przykłada do mnie- jestes na forum
Nie łam się-pisz i rób razem z nami to co do tej pory.
Pozdrówki
paweł
  
 
Nie przejmuje sie tak bardzo statusem, a i pisac przestac nie mam zamiaru. Wyrazilem tylko swoja opinie.
 
 
Vincenzo nikt nie zmusza Cię do płacenia składki.jest wolność i demokracja i masz wybór.możesz zapłacić składkę i otrzymać status przyjaciela,a co za tym idzie pewne przywileje.możesz nie płacić i być sympatykiem.wszystko zależy od Ciebie,od chęci zaangażowania się w życie klubu.
nie ciągnijmy już tej dyskusji.wszystko jasne.decyzja należy do Ciebie.
  
 
Cytat:
"przyjaciel" za 40zl



eee, taki tani, to ja nie jestem

status na forum - 40 zl.
wrazenia na zlocie - bezcenne
  
 
Mozemy skonczyc ten temat??
Bo zasadniczo sie nie rozumiemy i rozmawiamy o dwoch roznych aspektach tej sprawy.
Wy (nie wszyscy) o czysto techniczno-regulaminowych, ja o odczuciach osobistych i lekkim zawodzie.

Pozdrawiam.
 
 
skończmy

ale mam nadzieję że zostaniesz z nami