Funkcjonowanie forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich klubowiczów mam propozycję odnośnie funkcjonowania forum a mianowicie wg mnie wskazane bybyło załozenie oddzielnych tematów odnośnie np silnik: funkcjonowanie typowe niedomagania i sposoby ich usuwania i tak odnosnie wszystkich wazniejszych elementów naszych bestii uniknelibyśmy powtarzajacych sie postów, pytań i próśb o pomoc. no i oczywiście jak to w demokracji wolne wnioski i tym podobne duperelki niezwiazane bezposrednio z bestiami. liczę na zrozumienie i rozważenie mojej propozycji.

  
 
Napewno nie na tej platformie. Możliwości tego forum są już wykorzystane przez nas maksymalnie.

Nie miej złudnych nadziei gdyby przewidzieć wszelkie możliwe kategorie, wszelkie możliwe podziały i porady to i tak będą tacy, którzy będą najpierw pisali a potem czytali - takie życie. Zwróć uwagę na jedno....mimo niewielkiej ilości kategorii ludzie nie potrafią się połapać - myślałeś, że co...?? EUREKA...??


[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2006-05-23 13:00:47 ]
  
 
Oczywiście mamy w planie nowe forum "uszyte" na potrzeby LOB i w tedy postaramy się uwzglednić wszelkie pomysły racjonalizatorskie

  
 
Mam nadzieje ze rowniez uwzglednicie mozliwosc sledzenia tematu dzieki emailom nie tylko przez ich autorow ale tez przez reszte czytelnikow chetnych na ta subskrypcje Nie wiem jak innym i moze sie czepiam ale brak tego w tym forum mi najbardziej doskwiera

[ wiadomość edytowana przez: chemik333 dnia 2006-08-07 18:44:50 ]
  
 
I jeszcze ja coś od siebie (może mnie testa nikt nie przecięgnie po żużlu).
Ciekawe jest podświetlanie treści danego wątku, zanim się na niego kliknie i odpali nową stronę. Na innych forach taki trik jest zastosowany i jest to dość szybki sposób na przeglądanie wieści, czy też przypomnienie ich sobie bez konieczności otwierania kolejnych stron i cofania się ponownie do spisu wątków.

Taką mam koncepcję