[S]Części Senator c30se 24v

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Autko w stanie bardzo dobrym generalnie, ale upsuło mi sporo krwii, więc sprzedajemy na graty.

Silnik stan bdb, z nowymi świecami ngk vline, przewodami boscha i uszczelki świec w pokrywie zaworów zmienione. Do wymiany w nim pompa wody, bo jeszcze oryginalna jest i się wysrała - silnik 240 czy 270 tysięcy, jak i całe auto zresztą

Silnik 1400
Skrzynia 400
Szpera 600
Sekwencyjna instalka lpg - po regeneracji wszystkiego na kwotę 900zł, sprzedam za 800

Ori felgi z zimówkami i letnimi - letnie 2 z prawie pełnym bieżnikiem i 2 zimówki też prawie full continentale - 500zł

No i calutką resztę, jak narazie sprzedane tylko boczki drzwiowe i zarezerwowana maska z błotnikami i tylne światła.




Ceny do negocjacji i w razie co tel: 793 993 936

[ wiadomość edytowana przez: lubelak dnia 2010-07-06 17:02:08 ]
  
 
Sorry za offtop, ale ten silnik nie miał prawa chodzić dobrze na gazie z wtryskiwaczami valteka 3ohm, więc nie dziwię się że cie krew zalewała.
  
 
w jakim stanie jest ta szpera? nie tłucze sie ani nie hałasuje?
  
 
Cytat:
2010-07-14 12:55:40, Aircat pisze:
Sorry za offtop, ale ten silnik nie miał prawa chodzić dobrze na gazie z wtryskiwaczami valteka 3ohm, więc nie dziwię się że cie krew zalewała.



Tak też mówiło mi wielu gazowników aż trafiłem na profesjonalistę Jałowa dyskusja się z tego wykluję, więc nie piszmy na ten temat.

Cytat:
2010-07-21 11:46:46, MarekFKLD pisze:
w jakim stanie jest ta szpera? nie tłucze sie ani nie hałasuje?



Szperę kupiłem z pół roku temu, zalana nowym motulem do szper ciernych, działa, nie huczy
  
 
Moze tu mi odpowiesz bo na PW nie raczysz.Co z przesylka przewodu podcisnienia?