Deska rozdzielcza, montaz poduszki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bede musial prawdopodobnie wymienic deske rozdzielcza w moim essie. I tu pojawia sie problem, bo znalazlem tanio deske tylko, ze ona jest z wersji bez poduszki pasazera, ale z tego co widze, na allegro sprzedaja poduszki pasazera z cala obudowa, ktora wydaje sie byc wyjmowalna ze zwyklej deski bez poduszki. Chodzi mi czy da sie zamienic ta zaslepke zaznaczona na foto kolorem czerwonym na poduszke:
  
 
raczej tak, ale będzie to wymagało demontażu całej deki - poduszka jest przykręcana od środka
  
 
Cytat:
2008-06-27 15:06:25, Asior pisze:
raczej tak, ale będzie to wymagało demontażu całej deki - poduszka jest przykręcana od środka

No jak bede wymienial deske to bede musial ja napierw zdjac.
  
 
No to bez problemu wymienisz najwazniejsze o czym trzeba pamietac to o odłączeniu akumulatora i dopiero po minimum 30 minutach mozna odłaczać poduszki od komputera w innym wypadku mogą strzelić
  
 
Ok dzieki, a jak odlaczyc ta poduszke pasazera wogule przed wyjeciem, zebym potem tasmy nie wyrwal


[ wiadomość edytowana przez: mefis22 dnia 2008-06-27 15:40:27 ]
  
 
Cytat:
2008-06-27 15:06:25, Asior pisze:
raczej tak, ale będzie to wymagało demontażu całej deki - poduszka jest przykręcana od środka



przy wymianie poduszki wcale nie trzeba całej deski zwalać,też tak myślałem zanim nie wymieniłem u mnie,troche narzędzi i sprytu i wymiana trwa 30 min bez zwalania całej dechy
  
 
Cytat:
2008-06-28 00:30:15, marimar pisze:
przy wymianie poduszki wcale nie trzeba całej deski zwalać,też tak myślałem zanim nie wymieniłem u mnie,troche narzędzi i sprytu i wymiana trwa 30 min bez zwalania całej dechy

Ale jak ja wymienic oto jest pytanie?
  
 
Cytat:
2008-06-28 08:09:52, mefis22 pisze:
Ale jak ja wymienic oto jest pytanie?



ja przed montażem poduszki też myślałem że trzeba całą konsole wywalać
poduszka leżała z miesiąc w garażu i sobie czekała na montaż,bo się bałem konsole rozwalać
w ostatnią sobote zabrałem się za to i okazało się że nie trzeba całej konsoli rozkręcać!!!!!!!!!!
ogólnie ten plastik ma pare wkrętów ,ale sobie poradziłem z nimi
jeden jest po lewej jak odkręcisz cały plastik od regulacji nawiewu,wkręt jest wkręcany w bok plastiku
następne wkręty masz od tyłu,tą prawą odkręciłem bardzo krótkim śróbokrętem a tą lewą to niestety musiałem wyrwać bo niema możliwości włożenia czegokolwiek by wkręt odkręcić(wkręt można śmiało wyrwać bo nie będzie potrzebny bo poduszka ma swoje śruby)
następny wkręt jest za kratką nawiewu,tylko najpierw musisz odkręcić wszystkie wkręty w schowku
i jak to wszystko odkręcisz możesz montować poduche

ciężko tak to wytłumaczyć
jak by co to pytaj

zajeło mi to 45 min.demontaż i montaż

na focie masz zaznaczone rozmieszczenie wkrętów,a ta w zielonym kwadracie jest niestety nie do odkręcenia bez zdejmowania konsoli dlatego trzeba ją delikatnie wyrwać jak już odkręcisz wszystkie wkręty



pozdro



[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-06-29 20:13:18 ]