Potrzebny tapicer do kubełka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi mi o tapicera ktory umialby zlikwidowac te dziure bo narazie zadnego takiego nie znalazlem czy ma ktos moze informacje o tapicerze ktory podjal by sie takiej roboty??tak by kubel wygladal jak ten co jest na zdjjeciu drugim




  
 
To chyba nie tapicer jest potrzebny, bo dziura jest nie na materiale. Widze, ze kolega ma Bimarco model B
  
 
KiLeR jak wiesz cos o modelu tych siedzen to napisz bo mi ich historia nie jest znana a dziura jest w materiale
a co dziwniejsze nie ma w nich zadnych przelotow na pasy szelkowe

[ wiadomość edytowana przez: karlo dnia 2003-12-17 15:30:57 ]
  
 
Odkopuje trupa bo mam zagwozdke

Chodzi mi o to, ze zrobila mi sie mala dziura na trzymaniu bocznym w grokach i pewnie w niedlugim czasie bedzie konkretne dziursko. Wydumalem sobie zeby przy naprawie poprawic wyglad i estetyke wnetrza pojazdu. Chcialbym obszyc trzymania boczne i wszelkie czarne miejsca groclinow skora. Czy ktos z Was juz cos podobnego robil, gdzie i mniej wiecej ile takie cos kosztuje. Oparcia zostalyby materialowe zeby mi sie row i plecy nie przyklejaly.
  
 
Obszycie samych bokow tzn. czesci bocznych wewnatrznych na siedzisku i na plecach to koszt 100zl. Tyle placilem jak "remontowalem" swojego Groclinka - uzyty material - czarny welur. Za skore zaplacisz znacznie wiecej bo nie dosc ze material drozszy to zapewne chcesz obszyc calosc bokow?? Wazne jest takze to gdzie oddajesz fotel - nie kazdy jest w stanie to zrobic (o porzadnym zrobieniu juz nie wspomne).

Pozdrawiam
adamdn
  
 
A ja od póltora roku próbuję namówić siostrę coby mi pokrowce na fotele uszyła. w razie czego będzie wzór na przyszłośc dla innych .