Odkłócenie pompy paliwa! udana operacja :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czytając forum zauważyłem wiele problemów z tą kwestią a mianowicie zakłócenia od pompy paliwowej.Po długich walkach udało się .... zastosowałem w mojej megance standardowy zestaw przeciwzakłóceniowy stosowany fabrycznie w fordach przy pompach paliwa! wlutowane to zostało przy samej pompie i pisk zniknął! ale ku mojej uciesze pojawił sie trzask z alternatora......hehehe nie chce mi się z tym walczyć to walka z wiatrakami! zmieniam radio....mam alana 199 z anteną alan 9 plus 1,6m i stwierdzam że nawet stara ONWA sprzed 10 lat spisywała się o wiele lepiej niż ten badziew! zachciało mi się zmiany na nowe.Ale podobno nie we wszystkich autach jest ten problem....no ale w renaultach to standard.

[ wiadomość edytowana przez: Robaszki dnia 2006-06-04 15:42:24 ]
  
 
"ale ku mojej uciesze pojawił sie trzask z alternatora......hehehe nie chce mi się z tym walczyć to walka z wiatrakami! zmieniam radio...."

mielem podobne trzaski z alternatora i po niedlugim czasie okazalo sie ze szczotki padly...wiec na Twoim miejscu bym to sprawdzil
  
 
A ile moze taki filtr przeciwzakłóceniowy od pompy paliwa od forda moze kosztowac i gdzie ewentualnie mozna go dostac?? Zastanawiam sie, bo moze taniej wyniesie mnie wymiana pompy paliwa, bo ona sama juz za glosno pracuje (szumi). Nowa pewnie juz nie bedzie zakłócać.