Jadę straszyć do ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-10-11 18:34:47, ETomek_GT pisze:
jesli nei chcesz placic to w czechach nie smigaj, miski czatuja w krzakach ale nei tak jak u nas... 50czy 100zl i po sprawie... tam nie ma ze boli placisz tyle ile powinno sie zaplacic... i przez to maja spokoj... ale jak ktos jedzie szybciej to sie podczepiaja... predkosc lubia tak jak i wiekszosc...



Dokładnie... Zgadzam się!! Nie powiem bo miejscami trochę przycisnęłam, ale na swojej drodzę spotkałam tylko jeden patrol i do tego "w drodze" jakimś starym poldkiem... Ogólnie jechałam zgodnie z prawem...
Że też u Nas tak ciężko wdrążyć taki system... Korków by może tyle nie było... Kolein od nagłego hamowania tirów... Tak w Czechach wszystko tak ładnie wygląda i na drogach ruch umiarkowany...
Nie stałam w ani jednym korku!!
  
 
oni to sporo aut policyjnych maja prawie z epoki kamienia... )

czechyto golnie fajny kraj, tanszy, przyjazny dla przyjezdnych, drogi lepsze, praca jest...itd.
  
 
Cytat:
2006-10-11 18:44:46, ETomek_GT pisze:
oni to sporo aut policyjnych maja prawie z epoki kamienia... ) czechyto golnie fajny kraj, tanszy, przyjazny dla przyjezdnych, drogi lepsze, praca jest...itd.



papierosy mają drogie... przynajmniej w TESCO...
  
 
40% też jest droga
  
 
Hehe,
Włąśnie wczoraj wróciłem z czech
Wjazd przez kraków cieszyn, autostradą do Jihlavy i do kutnej hory. powrót orzez kudowe, katowice piotrków tryb.

Esperaków widziłaem 2 szt w Hradec Kralove.

Zgadzam się - poza autostradą czesi jeżdżą wolno i zdodnie z przepisami. Ale dzięki CB i niezawodnym mobilkom z polski wiedziałem z wyprzedzeniem o patrolach
Generalnie fajny kraj, na luzie i bez tego polskiego zacietrzewienia




[ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2006-10-11 19:49:08 ]
  
 
Fajki to nie wiem, % zalezy ktore... spozywcze ogolnie tansze...
leki tansze, czesci samochodowe tansze... itd
  
 
Witam
We wtorek w przeszłym tygodniu jadę do straszyć Częstochowy
Będę w dniach 17 do 19 października w delegacji, niestety jadę
firmowym fiatem scudo z reklamą ROLAND na bokach
  
 
Cytat:
2006-10-13 12:25:15, KRECIK0001 pisze:
Witam We wtorek w przeszłym tygodniu jadę do straszyć Częstochowy Będę w dniach 17 do 19 października w delegacji, niestety jadę firmowym fiatem scudo z reklamą ROLAND na bokach

to jutro widzimy sie w Czestochowie ja na 16 sie stawie mysle ze Esperynek tez sie pojawi
  
 
Pojawiłem sie dzis w Kepnie i w poniedziałek tez
  
 
A ja od 2 dni strasze w Niemczech (Monchengladbach) opiekuje sie moja mala siostrzenica, smigam po sklepach, itd.
Pozdrowionka



Madziarka i Laura
  
 
Cytat:
2006-11-07 23:15:25, Madziarka pisze:
..."A ja od 2 dni strasze w Niemczech (Monchengladbach) ..."


Bidny Yelonek

Madziarka!...Wszystkiego Dobrego ....i pozdrów ode mnie adolfa !
  
 
Oj tam biedny.. poteskni, to moze doceni bardziej
Adolfa juz pozdrowilam
  
 
Madziarka ślicznie wyglądasz z takim małym Skarbem...
Może warto coś mruknąć Yelonkowi... A jak nie zadziała to wklejaj zdjęcia z przystojnymi Niemcami, a nie z dziećmi...
Miłego Wypoczynku!!
  
 
Ja Ci zaraz mruknę
  
 
Cytat:
2006-11-09 16:52:09, YeLonkoskY pisze:
Ja Ci zaraz mruknę



No co...??!!
  
 
Na dzidziusia mamy jeszcze czas, ale jak patrze na tego szkrabka.. ajj.. jest taka grzeczniutka, ze tylko karmic, przewijac, tulic i calowac
Amissu, przystojnych Niemcow nie ma i chyba nigdy nie bylo
  
 
Cytat:
2006-11-09 16:52:09, YeLonkoskY pisze:
Ja Ci zaraz mruknę




świetne !!
  
 
Cytat:
2006-11-09 22:46:54, Madziarka pisze:
Na dzidziusia mamy jeszcze czas, ale jak patrze na tego szkrabka.. ajj.. jest taka grzeczniutka, ze tylko karmic, przewijac, tulic i calowac Amissu, przystojnych Niemcow nie ma i chyba nigdy nie bylo



Madziarka
male dzieci sa tekie grzeczne i slodkie ze czlowiek az chcialby je zjesc takie sa fajne

a jak podrosna to sie zaluje ze sie ich nie zjadlo
  
 
w poniedziałek jadę straszyć do Częstochowy,
posiedzę tam do środy
  
 
Cytat:
2006-11-12 00:13:16, KRECIK0001 pisze:
w poniedziałek jadę straszyć do Częstochowy, posiedzę tam do środy

zapraszam na kawe