I znowu mokro :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc po deszczu w dolnej czesci uszczelki a wlasciwie na laczeniu uszczelki drzwi z boczkiem jest mokro wyglada tak jakby zaciekalo po uszczelce od drzwi i tak jest po obu stronach co to moze byc czy wymienic obie uszczelki czy moze podciagnac zamki ??? czy juz ktos cos takiego mial ??? Pomocy
  
 
Cze,
Ja tak mialem od momentu jak mi tylni blotnik wymieniali .
Gdzies tak w okolicach rączki do zamykania drzwi zrobil sie zaciek.

Dokladnie podociskaj uszczelki , jak potrzeba to wyciagnij w miejscu gdzie jest bliska wypadnieciu i sprobuj podkleic na tasme drustronną.

U mnie pomoglo wiec czemu nie u Ciebie .

Pozdro
  
 
Witam, należy posmarować uszczelki jakimś kremem (nie smarem !!! )
zamknąć i otwożyć ponownie drzwi, krem zostawi ślad na drzwiach i tak zobaczymy czy uszczelka wszędzie przylega, jeżeli wyeliminowaliśmy uszczelkę to należy zdjąć tapicerkę z drzwi i sprawdzić obecność i stan folii naklejonej do drzwi, folia ta musi być nienaruszona i super szczelna i dobrze doklejona, nową folię przyklejamy na taśmę dwustronnie przylepną, podczas naprawy lub wymiany folii sprawdzamy koniecznie drożność otworów odpływowych w środku drzwi, dodam że folia jest niezbędna bo izoluje przed wodą która wpływa cały czas po zamkniętej szybie. W razie potrzeby udzielam wszelkich instrukcji demontażu i naprawy pod prywatnym mejlem lub telefonem, pozdrawiam !