Jako wyraźnie upośledzony starałem się zrozumieć. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-06-03 19:38:37, sewcio pisze:
Oj, zaszedłem już dosyć daleko, uwierz mi na słowo... Czytaj uważnie, nie napisałem, że to reguła, a miałem na myśli że to jeden z przypadków, który ma miejsce na zlocie..., wtedy ciężko o rekomendacje kogoś (czyt. LoB Membera lub Weterana), kto Cię zupełnie nie pamięta...


Masz racje , byłem na złocie i przyjechała banda niewychowanych testów i gaworzą między sobą ,a my Membery i Wetsy czekamy , jak to kultura nakazuje na zapoznanie i huj zapoznania nie było ,bo się chyba wstydzili i teraz mi powiedz jak mam komuś dać rekomendacje skoro był za zlocie ,ale ja jego mordy nie kumajet. Chyba nie myslisz że my Membery ,lub Wetsy bedziemy podchodzić do każdego Testa i pytać się o nick , zagadywać jak tam pogoda , he?


[ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2006-06-03 20:03:07 ]
  
 
Cytat:
2006-06-03 20:00:22, autoseba pisze:
Masz racje , byłem na złocie i przyjechała banda niewychowanych testów i gaworzą między sobą ,a my Membery i Wetsy czekamy , jak to kultura nakazuje na zapoznanie i huj zapoznania nie było ,bo się chyba wstydzili i teraz mi powiedz jak mam komuś dać rekomendacje skoro był za zlocie ,ale ja jego mordy nie kumajet. Chyba nie myslisz że my Membery ,lub Wetsy bedziemy podchodzić do każdego Testa i pytać się o nick , zagadywać jak tam pogoda , he? [ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2006-06-03 20:03:07 ]



Masz racje, ja jestem z bandy niewychowanych testów, a Ty kulturalnym Lob Memberem i niech tak zostanie...
Ja spędziłem 3 dni na zlocie i jak przyjechałem, to Robertho osobiście poświęcił mi czas (Lob Weteran- Lob Testowi, godne naśladowania), aby mnie przedstawić kilkunastu osobom z grona najstarszych w klubie. Mnie zależało, żeby spamiętać najbardziej udzielające się w klubie twarze, a tym samym nicki i ich pamiętam, a daję głowę, że żadna z tych osób by mnie nie rozpoznała po zlocie, więc o jakich rekomendacjach tutaj mowa i o "kumajet-iach mord"...??
Po drugie nie mów mi, że Wetsy i Memberzy czekali na jakieś zagadywanki Testów, bo to przecież zupełna bzdura...każdy gada z każdym i nie zwraca na to uwagi, poza tym nikt się nie przedstawia nick+status...tylko samym nickiem lub normalnym imieniem.
Na zlocie spotkałem się jedynie z życzliwością zupełnie mi obcych ludzi z klubu, ale jak czytam to, co piszesz, to zaczynam mieć wrażenie, że u niektórych to było sztuczne...

Fomin,
tak sobie wpisałem..., ale jest najsilniejsza, bo Lob testów jest najwięcej, a w grupie siła...
co do tego, że w innej mnie nie widzisz, to ja mogę napisać to samo, że ja Cię też w innej nie widzę, chociaż mi to ryba, ale nasze słowa i tak na te zmiany żadnego wpływu nie mają, bo dopiero co powstały nowe zasady, które po coś przecież są...
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2006-06-03 22:20:04 ]
  
 
Wybacz ,ale dalej ciebie nie rozumiem . Byłeś trzy dni na zlocie nasz kolega cie oprowadził i zapoznał z wodzami i jak to się stało że nikt cie nie pamięta ? nawet ja ciebie nie pamietam ,a też byłem trzy dni

Inne Testy które się w miare swoich możliwości gardłowych integrowały z otoczeniem nie miały takich problemów i są rozpoznawane do dziś

He he , i prowokacja wyszła znakomicie , chłopie jak ty masz się dać lubić jak cie tak często nerwy ponoszą . Pokazałeś innym jak to umiesz zachować zimną krew i nie dajesz se w kasze dmuchać

Reasumując , plus dla ciebie że się w miare swoich możliwości integrowałeś się z otoczeniem mieszanym na zlocie , minus że piszesz że i tak nikt nie będzie pamiętał biednego Testa ze zlotu(co daje jednoznacznie do myslenia na twój temat ) , plus że umiesz się wypowiedzieć na forum i nie dajesz sobą pomiatać , minus jesteś impulsywny , nie umiesz się podpożądkować ,nie masz szacunku do innych

Żarty żartami , a śmiać się trzeba , pamiętaj Testa poznać głównie po tym że bierze i pisze wszystko zbyt poważnie , a obrażanie i nerwy są tu jak najbardzej nie na miejscu



[ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2006-06-04 02:00:32 ]
  
 
Cytat:
2006-06-04 01:45:04, autoseba pisze:
Wybacz ,ale dalej ciebie nie rozumiem . Byłeś trzy dni na zlocie nasz kolega cie oprowadził i zapoznał z wodzami i jak to się stało że nikt cie nie pamięta ? nawet ja ciebie nie pamietam ,a też byłem trzy dni Inne Testy które się w miare swoich możliwości gardłowych integrowały z otoczeniem nie miały takich problemów i są rozpoznawane do dziś


Jaką miarą mierzysz, kto kogo pamięta, tylko poprzez swoją osobę?? Na mój gust, nie da się tego w żaden sposób określić miarodajnie...a już napewno nie biorąc pod uwagę tylko siebie.



Cytat:
He he , i prowokacja wyszła znakomicie , chłopie jak ty masz się dać lubić jak cie tak często nerwy ponoszą . Pokazałeś innym jak to umiesz zachować zimną krew i nie dajesz se w kasze dmuchać


Mam wrażenie, że ten opis pasuje bardziej do Ciebie, niż do mnie...
Niech inni ocenią.



Cytat:
minus że piszesz że i tak nikt nie będzie pamiętał biednego Testa ze zlotu


w którym miejscu to wyczytałeś..., bo ja takiego czegoś napewno nie napisałem??



Cytat:
plus że umiesz się wypowiedzieć na forum i nie dajesz sobą pomiatać


Rozumiem, że przyznajesz się do tego, że próbowałeś mną pomiatać, a to chyba ogromny minus dla Ciebie... i mam wrażenie, że wszyscy na forum próbują właśnie takie zachowania eliminować.



Cytat:
minus jesteś impulsywny , nie umiesz się podpożądkować ,nie masz szacunku do innych


Jeszcze raz to samo - Mam wrażenie, że ten opis pasuje bardziej do Ciebie, niż do mnie...a to cytat Twojej wypowiedzi, który się do tego odnosi -
Cytat:
byłem na złocie i przyjechała banda niewychowanych testów i gaworzą między sobą


Niech inni ocenią.



Cytat:
Żarty żartami , a śmiać się trzeba , pamiętaj Testa poznać głównie po tym że bierze i pisze wszystko zbyt poważnie , a obrażanie i nerwy są tu jak najbardzej nie na miejscu


Jeszcze raz to samo - Mam wrażenie, że ten opis pasuje bardziej do Ciebie, niż do mnie...
Niech inni ocenią.

Reszta się zgadza

Pozdrawiam serdecznie
PS. Chciałem przypomnieć, iż uważam, że na zlocie było super i jeszcze raz dziękuję za miłą i niepowtarzalną atmosferę.


[ wiadomość edytowana przez: sewcio dnia 2006-06-04 12:24:54 ]
  
 
sewcio na zlocie był, ja pamiętam

reszte wycieczek urządzajcie sobie przez priv
  
 
[quote]
2006-06-03 20:00:22, autoseba pisze:
Masz racje , byłem na złocie i przyjechała banda niewychowanych testów i gaworzą między sobą ,a my Membery i Wetsy czekamy , jak to kultura nakazuje na zapoznanie i huj zapoznania nie było ,bo się chyba wstydzili i teraz mi powiedz jak mam komuś dać rekomendacje skoro był za zlocie ,ale ja jego mordy nie kumajet.

To ja mam pomrocznosc niczym Wałęsa junior bo pierwsze kroki skierowałem do ekipy z Wrocławia i przywitałem się ze wszystkim przedstawiając. Jedynie Kilku osb będacych za domkami w tym cud urody Pań nie poznałem - także proszę bez uogólnień.
  
 
Cytat:
2006-06-04 13:35:49, zupper pisze:
[quote] 2006-06-03 20:00:22, autoseba pisze: Masz racje , byłem na złocie i przyjechała banda niewychowanych testów i gaworzą między sobą ,a my Membery i Wetsy czekamy , jak to kultura nakazuje na zapoznanie i huj zapoznania nie było ,bo się chyba wstydzili i teraz mi powiedz jak mam komuś dać rekomendacje skoro był za zlocie ,ale ja jego mordy nie kumajet. To ja mam pomrocznosc niczym Wałęsa junior bo pierwsze kroki skierowałem do ekipy z Wrocławia i przywitałem się ze wszystkim przedstawiając. Jedynie Kilku osb będacych za domkami w tym cud urody Pań nie poznałem - także proszę bez uogólnień.


i tu sie zgadzam z zupperem jako jedynego z nowych twarzy go pamiętam bo jak normalny chłop powiedział cześc jestem cuper
a poza tym panowie nie tak ostro
nie psujmy sobie weekendu
  
 
mik41 jsteś ze świdnicy miałeś 20 okazji by się pokazać
niestety przebywanie tylko na forum nie daje pełnego członkostwa w klubie


a wy SGD jak mi się nie uspokoicie to jeszcze w tym tygodniu wszyscy zostaniecie testami


[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2006-06-05 09:17:48 ]
  
 
Wy naprawdę nie czaicie o co chodzi...??

Proste - user forum to jedno - klubowicz to drugie - czas się tego nauczyć. A to, że trzeba włożyć trochę wysiłku aby zostać klubowiczem - kto co woli My nie chcemy naśladować innych Klubów=forum...u nas formum ma być tylko narzędziem wirtualnym a klubowicze mają się znać i utrzymywać kontakty w rzeczywistości.

Dlaczego wielu z Was chce narzucić nam sposób działania taki jak na dziesiątkach innych forum=klub ??
LOB od samego początku opierał się na znajomości osobistej - czy to coś złego, że chcemy to podtrzymać- ja uważam, że nie. Nie widzę powodów aby LOB był w swojej formie taki jak cała reszta.
I nie przeszkadza nam to, że klubowiczów będzie 60 zamiast 600 - jeżeli komuś to nie odpowiada to jego problem.

Proszę o zachowanie rozsądku w wymianie poglądów...robicie niesmaczną atmosfere a tego nie będę tolerował.
  
 
... O ...
  
 
Witam,jestem z tego tak zwanego swiezego miesa Widze,ze faktycznie jest u was,tzn u nas dosc wesolo na forum. Jak narazie to powoli zaczne integrowac sie chociaz przez neta,a przy okazji moze przy dobrej butelczynie whiskey.Czy glowne zloty,zawsze sa organizowane w Belchatowie?Czy macie tez miejscowki w innych zakatkach kwaczego grodu?
  
 
Cytat:
2006-06-05 21:53:13, Upadly_Aniol pisze:
Witam,jestem z tego tak zwanego swiezego miesa Widze,ze faktycznie jest u was,tzn u nas dosc wesolo na forum. Jak narazie to powoli zaczne integrowac sie chociaz przez neta,a przy okazji moze przy dobrej butelczynie whiskey.Czy glowne zloty,zawsze sa organizowane w Belchatowie?Czy macie tez miejscowki w innych zakatkach kwaczego grodu?



A co ? Zadaleko koledze do bełchatowa ?
  
 
do Parczewa będzie pewnie miał jeszcze bliżej
  
 
Tak urządzamy parę spotów nad wisłą, motławą, bywamy w steblewie, leszkowach i kiezmarku, czasami zaglądamy do grabiny zameczek sobie zamek pooglądać a w suchym dworze mamy znajomych co mają omegę .


ps. uderz w wątki o spotach i nie będzisz miał pytań.


Zgadnij gdzie zostało zrobione zdjęcie w profilu, masz jedną szansę .

[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-06-05 22:27:55 ]

[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-06-05 22:28:08 ]
  
 
Piotr, a jakie są ryby w tym Steblewie?
  
 
Cytat:
2006-06-05 22:38:25, zork pisze:
Piotr, a jakie są ryby w tym Steblewie?



Pstrągi steblewskie
  
 
O Parczew zachaczam czasami jadac w lubelskie... Co do Suchego Dworu Piotrze...mamy wspolnych znajomych... Belchatow,hmm sadze ,ze przy kolejnym zlocie,pokaze tam moja wstretna gebe...
  
 
nie obiecuj bo nigdy nic nie wiadomo


[ wiadomość edytowana przez: MEGA_3 dnia 2006-06-06 07:16:01 ]
  
 
  
 
Masz racje MEGA ,moja geba moze wypiekniec do tego momentu...
Ale,fakt,ciezko czasami cos przewidziec na rok na przod... Ale no coz,fajnie by bylo sie spotkac i poznac wszystkich ujezdzaczy bestii,jak to nazywacie swoje autka...nawet podoba mi sie to okreslenie...brzmi cieplo...