Jako wyraźnie upośledzony starałem się zrozumieć. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-06-05 22:38:25, zork pisze:
Piotr, a jakie są ryby w tym Steblewie?




W steblewie płynie wisła a ryby w wiśle to każdy wie jakie są.
Ja łowie sandacze i węgorze reaszta mnie nie intersuje.

Teraz widzę, iż sie pomyliłem ja myślałem kolego, że mieszkasz w suchym dworze stąd podane okoliczne miejscowości.

No ale Ty mieszkasz w suchym dworze a to kszubowo jest .
A w suchym dworze te mieszka jeden z byłych klubowiczów, Mario od którego kupiłeś omegę? Bo fotki takie same...


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-06-06 10:32:26 ]
  
 
Tak,od Mariusza...z Suchlandu. Ale Kaszubem nie jestem,spoko...Zmienilem powiat dopiero 3 lata temu.Co do fotek to dodalem tylko chyba z dwie po montazu zestawu Pioneerow w kufrze,aha i po konkursie Car Audio w Gosirze...
  
 
Hej Upadly_Aniele

Ależ sobie filozofię dorobiłeś tym nickiem
Niżej upaśc już nie mogłeś.
Czyżby tylko przez przypadek tytuł tego wątku: „Jako wyraźnie upośledzony starałem się zrozumieć” jest adekwatny do tego, co tu piszesz i pisałeś kiedyś na tym forum jako mario26DR? Trafiłeś naprawdę w sedno. Nie odrobiłeś zadania domowego, niczego się nie nauczyłeś i pewnie już nie nauczysz. Ponadto perfidnie kłamiesz i oszukujesz tu obecnych. Tego typu zachowania po prostu nie jest tu tolerowane. Źle myślałeś, jeśli nawet w ogóle myślisz, że tak niecne zagrywki przejdą tobie tu niezauważenie, a w dodatku bez ponoszenia konsekwencji.
LOB to LOB i nie ma to tamto.
Czs na banicję!!!

  
 
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: omegafan dnia 2006-06-07 08:25:44 ]
  
 
Heh - nawet nie zauważyłem że Mariusz "odszedł" z LOB - myślałem że da mi rekomendację jako LOB Member - no nic, trudno, pozostanie mi bycie Testem, ale to chyba nic złego ...
  
 
a czy mnie może ktos zarekomendowac z szanownego grona, troche tu juz siedze w końcu
  
 
Cytat:
2006-06-08 11:51:46, fresh pisze:
a czy mnie może ktos zarekomendowac z szanownego grona, troche tu juz siedze w końcu



no i co z tego ze siedzisz? samo siedzenie nic nie daje
  
 
Cytat:
2006-06-08 14:44:03, Brutal pisze:
no i co z tego ze siedzisz? samo siedzenie nic nie daje



Brutalne
  
 
Cytat:
2006-06-08 15:03:35, Prowo pisze:
Brutalne


i prawdziwe

Stawiam wniosek żeby nie żebrać o rekomendacje na forum, bo to się żałosne robi.
Każdy kogoś zna osobiście z klubu lub wirtualnie z forum z polemik w wątkach lub poprostu lubi ze sposobu wysławiania się czy rzeczowości w temacie.
Po prośbie proszę pisać do swoich mecenasów na priv-być może już dla was coś wysłali

Jeżeli ktoś z szanownych TESTÓW czuje się gorszy przez to że ma napisane przy nicku TEST - to ofiaruję się do degradacji na TESTA (za te opuszczone PARTY buuu.. heh)
  
 
ehehhe ale śmieszne, szkoda ze tylko tyle masz do powiedzenia (napisania) ...
  
 
Cytat:
Jeżeli ktoś z szanownych TESTÓW czuje się gorszy przez to że ma napisane przy nicku TEST - to ofiaruję się do degradacji na TESTA (za te opuszczone PARTY buuu.. heh)


Wydaje mi się że nie dla statusu tu jesteśmy, tylko z innych powodów, przynajmniej tak to powinno wyglądać.
  
 
Cytat:
2006-06-08 15:32:42, fresh pisze:
ehehhe ale śmieszne, szkoda ze tylko tyle masz do powiedzenia (napisania) ...



a cos Ci sie nie podoba? nie raczysz ruszyc swojej dupy na zaden zlot a prosisz o rekomendacje? Myslisz ze kto Ty jestes - Wielmozny Pan dla ktorego mamy wszystko robic? Rusz dupe, poznaj klubowiczow, to sadze ze nie bedziesz prosil o rekomendacje
  
 
Ja trochę nie rozumiem obecnych Net Memberów mających ten status od klikuset dni (podobnie jak ja) - skoro przez tyle dni nie udało się (nie chciało się) Wam (nam) nawiązać na tyle znajomości by uzyskać 2 rekomendacje Memberów, nie mówiąc już o obecności na zlotach można wywnioskowac ze tak na prawdę korzystamy tylko z forum. Posiadanie statusu Testa pozwala w pełni nadal korzystać z forum więc przynajmniej dla mnie, a podejżewam ze dla większości obecnych Net Memberów również, niewiele się zmieni.

Stracimy:
- dostęp do ftp - wiekszośc rzeczy które tam są mozna bez problemu ściągnąć z netu
- zniżki - ani razu jeszcze nie korzystałem a i podejżewam że wielkich zakupów nie robicie

Więc status testa powinien większości odpowiadać, a to że test brzmi trochę jak lamer to inna sprawa, ale na pewno nie na tyle ważna by się tym przejmować. Osobiście nigdy nie miałem i nie mam zamiaru jeździć na zloty a jedyne co mi jest potrzebne to dostep do forum. Czy będe je miał jako net member czy jako test jest mi zupełnie obojętne, więc net memberzy nie burzmy się o weryfikację - testów i tak będzie najwięcej na forum

EDIT:

Weług mnie szefostwo LOB wprowadzeniem weryfikacji samo sobie strzela gola - ale to ich problem - zmiany spowodują, że forum zaleje fala Testów i kontrola nad nim nie będzie juz taka łatwa - z czasem dojdzie do tego ze forum będzie dostępne tylko dla memberów.

[ wiadomość edytowana przez: Arco dnia 2006-06-08 18:01:36 ]
  
 
Cytat:
(..) Weług mnie szefostwo LOB wprowadzeniem weryfikacji samo sobie strzela gola (..)


Przeczytaj zasady panujące w LOB, a potem jeszcze raz dla lepszego zrozumienia

To co wg Ciebie jest samobójem, jest konsekwentnym działaniem dążącym właśnie do oddzielenia KLUBU od FORUM. I chociaż sam odczułem zaostrzenie zasad przyjęć i weryfikacji (wg starych byłbym już Memberem) to jak najbardziej je popieram.
 
 
Cytat:
a potem jeszcze raz dla lepszego zrozumienia



Wbrew twojej opinii umiem czytać ze zrozumieniem i proszę pozostaw swojej memberowskie uszczypliwości dla siebie.

Ja też jak najbardziej popieram oddzielenie KLUBU od FORUM - sam jak pisałem chcę być forumowiczem i tyle mi wystarcza - forum zaspokojania wszelkie moje potrzeby jako dumnego posiadacza Omegi.

Tylko pytanie do klubowiczów (tych po weryfikacji) czy jak forum będzie opanowane przez "testów" to nie będziecie czuli się że tracicie "swoje" forum? Czy bedziecie mieli tyle chęci i zapału żeby prowadzić forum dla jakichś "testów" spoza KLUBU? Czy tez docelowo (mając dość ciągłego odsyłania do tablicy) stworzycie sobie jednak swoje, memberowskie forum, gdzie zadne testy nie beda wam przeszkadzały?

Jako przyszły forumowicz obawiam się że jak forum pozostanie bez kontroli ze strony memberów, moderatorów i vetsów zrobi się jeden wielki burdel i wtedy forum zatraci swoja uzyteczność.

Licząc na dalsze owocne korzystanie z forum mam nadzieję, ze się myle, bo forum jest dla mnie bardzo ważne - ważniejsze od statusu mi przypisanego.
  
 
Cytat:
2006-06-05 10:43:09, Res pisze:
Wy naprawdę nie czaicie o co chodzi...?? Proste - user forum to jedno - klubowicz to drugie - czas się tego nauczyć. A to, że trzeba włożyć trochę wysiłku aby zostać klubowiczem - kto co woli My nie chcemy naśladować innych Klubów=forum...u nas formum ma być tylko narzędziem wirtualnym a klubowicze mają się znać i utrzymywać kontakty w rzeczywistości. Dlaczego wielu z Was chce narzucić nam sposób działania taki jak na dziesiątkach innych forum=klub ?? LOB od samego początku opierał się na znajomości osobistej - czy to coś złego, że chcemy to podtrzymać- ja uważam, że nie. Nie widzę powodów aby LOB był w swojej formie taki jak cała reszta. I nie przeszkadza nam to, że klubowiczów będzie 60 zamiast 600 - jeżeli komuś to nie odpowiada to jego problem. Proszę o zachowanie rozsądku w wymianie poglądów...robicie niesmaczną atmosfere a tego nie będę tolerował.


panowie moder coś napisał pare wierszy prędzej.........
........
  
 
A ja proponowałbym zamknąć ten wątek, bo aż wstyd jak ktoś tu zajrzy.

Lob to Lob i ma swoje zasady i dobrze że jest jakiś porządek, bo inaczej to by było jak na śmietniku, testom nikt nie broni na zloty przyjeżdżać, więc nic nie tracą. A kto ma jakieś wykolejone poglądy i nie potrafi się dostosować to znaczy że nie dorósł jeszcze do LOB-u, tylko poprostu jest zwykłym posiadaczem Omegi i lepiej niech takim zostanie.
  
 
Przyznam uczciwie, iż nie sądziłem, że mój niedorozwój emocjonalny i brak umiejętności rozumienia wywoła taką falę zapytań, wyjasnień i uszczypliwości. W całym tym natłoku wydaje mi się (choć może jestem w błędzie), że zapominamy o jednej ważnej i podstawowej rzeczy a mianowicie źródle tego forum. Jeśli się dobrze orientuję jest ono prywatne i niektóre osoby udzielają nam tu głosu i gościny i to w ich gesti, odczuciu, humorach, klimatach, wzajemnych stosunkach leży kwestia kto kim jest tutaj. Traktowanie tego stricte na poważnie zawsze będzie prowadziło do mniejszych lub większych konfliktów (wszak Polakami jesteśmy i każdy ma swoje racje). Albo się dostosowujemy albo nie. Przepisy i zasady choć może nie do końca przemyślane są dość jasno sprecyzowane, szczególnie po moim zapytaniu-refleksji. Po tym jakże subtelnym resume pozostaje albo w te albo we wte. By post ów nie był jak wytrysk wazeliny traktowany w stosunku do zarządzających przy całym dla nich szacunku powiem Wam jak ja rozegrałem sprawę. Napisałem do urga post z pokorną prośbą o zachowanie statusu na którym mi zalezy natomiast do nikogo z pozostałych nie pisałem i pisac nie zamierzam z prośbą o rekomendację bo uważam to za swoiste faux pas w stosunku do forumowiczów. Uda się to uda a jak nie to pozostanę testem co w niczym mojej sympati i szacunku do nikogo tu nie zmieni na gorsze.
Nosy do góry Panowie sztama najwazniejsza!
  
 

Doskonale rozumiem weteranow i moderatorow.
Sledze forum juz prawie dwa lata (prawie dzien w dzien). Powtarzajace sie posty typu oleje, zarowki, kierownice na dachu czy w wydechu juz mnie nudza. Zmiany w regulaminie sa bardzo kozystne. Problem polega na tym, ze nie kazdemu chce sie czytac regulamin itd. Jezeli user dostaje mozliwosc glosu to niech uszanuje prace moderatorow.
Osobiscie jestem udzialowcem pewnego forum i wiem cos o tym...
Natomiast fakt, ze jestem testem "weteranem" nie dokucza mi az tak bardzo. Jedyne czego mi brakuje, to tylko dostepu do FTP. Wiem, ze przyjdzie czas i wypracuje sobie awans. Na Party bylem i bede na kolejnych i z tego jestem dumny. Poznalem wielu ciekawch ludzi w tym weteranow, memberow i testow.
Wiec jesli ktos uwaza ze ludzie, ktorzy stwozyli to forum i staraja sie utrzymac na nim pozadek to chamy! Lepiej niech zatrzymaja uwagi dla siebie. Sam mialem kiedys obiekcje... ale prawde i zrozumienie mozna poznac dopiero na LOB Party.
  
 
Witam

Moim zdaniem żeby był ład i nikt nie czuł się kompromitowany powinny istnieć odrębne statusy dla forum i dla klubu skoro ma to być oddzielone.