Allegro - ciekawostki - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CzapCzap weź się ogarnij ... moja 64 konnna limuzyna nie używa ręcznego podczas jazdy bo to psuje jej dostojeństwo

Musze pomierzyć toyke Co wlezie co wystaje jaki poślizgi na otworach, ma nawyk ze zostawiam auto na biegu ale ręczny dobra rzecz... gadałem dziś ze znajomym i ponuć znalazł takie cacko z co ma płytsza kieszonka po stronie ręcznego...
  
 
jak myslicie to jakis wałek jest ?? cena taka jakas dziwnie niska ??

http://moto.allegro.pl/item513078210_lexus_is_200_auto_uszkodzone_jezdzace.html

klik

[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-12-27 20:38:41 ]
  
 
Przecie to wrak jakis
  
 
CzapCzap taki Lexus jeszcze przejezdzi niejednego niemca
  
 
Cytat:
2008-12-27 20:45:43, sterciu pisze:
CzapCzap taki Lexus jeszcze przejezdzi niejednego niemca


Jak dla mnie to cena wygorowana, niedosc ze palniety z kazdej strony teraz, to ciekawe czy wczesniej nie byl pospawany z dwoch . Takze do jazdy go nie kupisz, a na swapa brac to tez za drogo

A niemca nikt nie przejezdzi
  
 
niemca przejezdzi Toyota i dobrze o tym wiesz


A ja własnie cały czas mySle zeby z 3,0 litrowego lexa zrobic 2,0 litrowego
  
 
Cytat:
2008-12-27 20:54:05, sterciu pisze:
niemca przejezdzi Toyota i dobrze o tym wiesz A ja własnie cały czas mySle zeby z 3,0 litrowego lexa zrobic 2,0 litrowego


Ja o tym nie wiem, moja cari juz w hucie a dopiero miala 14lat

Tak nie mozna Sterciu, taki swap to zniewazenie marki

  
 
zajezdziłes ją i w hucie , trzebabyło mi ją przywiesc a napewno jeszcze by stała w połowie rozebrana ale nie w hucie

a jakbys do mnie przywiózł golfa to tez juz byłby w hucie dawno

co do swapa to niestety ale trzeba isc czasem w dól a nie w góre , pozatym ja zawsze myslałem o IS200 a nie o IS300 . Prze to ze taka duza pojemnosc to niewiele w tym roku km przejechał ten samochód


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-12-27 21:15:02 ]

[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-12-27 21:17:35 ]
  
 
Ja jej nie zajezdzilem , ona juz byla wadliwa
Niemiec pewnie jak prol do domu 2000km , to zapomnial oleju albo wody dolac na trasie i sie miska wysuszyla
  
 
sterciu poczytaj ten watek troszke
jakiś czas temu znalazłem carii czapka rozebrana juz do połowy w polsce
  
 
tak szczerze powiedziawszy to widziałem ja na allegro i coś ten znaczek znajomy mi był GT na tej blendzie ale tak pozatym to nie skojarzyłem

to teraz CzapCzap uwazaj na Golfa , nie sprzedawaj nikomu bo trafi do polski na czesci .

CzapCzap co tam ciekawego miąłes w tej Cari ?? moze jeszcze sie ostało


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2008-12-28 01:12:32 ]
  
 
Cytat:
2008-11-08 01:09:00, marcinm pisze:
Dlatego, jeśli moja przestanie już mnie wozić, to osobiście ją potnę, albo zasadzę w niej/na niej kwiatki, żeby nie poczuć tego ukłucia później, jak ktoś będzie wyprzedawał części z mojego auta za bezcen, a resztę przetopią na żyletki :/ pzdr



To ja tak zrobiłem z Polonezem , nie dałem nikomu zrobic tego za mnie i sam go pociełem i rozsprzedałem w czesciach . A taki młody i piękny był , miał zaledwie 9 lat .
  
 
Cytat:
2008-12-28 01:11:21, sterciu pisze:
tak szczerze powiedziawszy to widziałem ja na allegro i coś ten znaczek znajomy mi był GT na tej blendzie ale tak pozatym to nie skojarzyłem to teraz CzapCzap uwazaj na Golfa , nie sprzedawaj nikomu bo trafi do polski na czesci . CzapCzap co tam ciekawego miąłes w tej Cari ?? moze jeszcze sie ostało



Co tam mialem, szczerze mowiac to nic, z blacharki to przednie drzwi i maska byly ok, pozatym silnik i skrzynia do kitu. Z wypasow centralny zamek miala aaa i Hak byl a blenda byla peknieta , dlatego miala naklejke

Golf jest spoko, niechce narazie zmieniac.
  
 
takich komentarzy to jeszcze nie widziałem na koleś fantazje
  
 
zeby blende załozyc to trzebabyłoby tez zderzak zmieniac ale tak poza tym to mi sie niezbyt podoba Carina w takim wydaniu jednak

Jednak szukam od jakiegoś czasu emblematu na tylną klape "CORONA" , ale takiego samego jak z tyłu jest "CARINA E". Nie na blendzie . Cięzki do zdobycia jest , a jak juz taki znajduje to razem z całym autem .
  
 
Cytat:
2008-12-28 12:07:24, sterciu pisze:
zeby blende załozyc to trzebabyłoby tez zderzak zmieniac ale tak poza tym to mi sie niezbyt podoba Carina w takim wydaniu jednak Jednak szukam od jakiegoś czasu emblematu na tylną klape "CORONA" , ale takiego samego jak z tyłu jest "CARINA E". Nie na blendzie . Cięzki do zdobycia jest , a jak juz taki znajduje to razem z całym autem .


Ja wlasnie tak sobie pomyslalem ze cos ze mna nie tak, carine zrobilem na Corone, a Golfa na Volfa

Z corony to by fajnie wygladaly te chromowane uszczelki na czarnej cari
  
 
Cytat:
2008-12-28 12:22:12, CzapCzap pisze:
Z corony to by fajnie wygladaly te chromowane uszczelki na czarnej cari



One tez nie wystepowały w kazdej Coronie , tylko w tych z pełnym wyposazeniem i klimatronikiem.

Cały czas szukam klimatronika do Cariny ale jak coś znajduje w GB to zawsze jest w wersji RHD , a co mi z tego. Rzezbic mi sie nie chce i wolał bym gotowe wszystko do montazu juz.

A znaczek Corona musze zdobyć tak czy siak .
  
 
http://moto.allegro.pl/item515076083_alu_16_5x114_3_mazda_toyota_nissan_i_dr.html

Opis mnie rozwalił

Cudzoziemcy górą Ciekawe, czy taki sam polew mają germańcy, jak wystawiam coś na ich ebayu

pzdr
  
 
Daj spokój , gościu i tak sie nameczył pisząc tak obszerny opis .

Co do wystawiania na zachodnich portalach aukcyjnych rzeczy to sam czasem sie zastanawiam czy dobrze opis napisałem .
  
 
http://www.autosezam.pl/Toyota_Corolla_1980_oferta167619.html