CO Ważniejsze antena czy cb radio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
MAM Cb stare ONWA i antenke kupilem w sklepie za 35 zł dla potrzeeb wlasnych do osobowki aby cos tam slyszec chcialbym sie dwiedzieć co jest wazniejszy czy musze wymienic radio i antene czy tylko antena do wymiany wystarczy a czy moze ktos mi pwoiedzieć na jakich pasmach i jak to ustawić nadaje np. Policja???
  
 
Na cb panow w niebieskich mundurkach nie uslyszysz

Napewno wymiane warto zaczac od anteny, im dluzsza tym lepiej (wiekszy zasieg)
  
 
Cytat:
2006-06-12 14:41:40, piotrek15-16 pisze:
czy musze wymienic radio i antene czy tylko antena do wymiany wystarczy a czy moze ktos mi pwoiedzieć na jakich pasmach i jak to ustawić nadaje np. Policja???



Policja nadaje na zupełnie innej częstotliwości więc jej nie usłyszysz. Podsłuchwanie policji jest przestępstwem i jest ścigane więc nie radzę szukania radia policyjnego.

Ja mam teraz radio (ręczniak) które nadaje z mocą 1W. i antenę za 37 zł i całkiem dobrze się dogaduję a łatwo to przenieść z jednego auta do innego. Po co w W-wie mam słyszeć jakie warunki są po drugiej stronie miasta i po co ja mam śmiecić na pół województwa?
Na długie trasy zabieram ML 145 i dobre radio które pozwala rozmawiać na ok. 15 km.

Weź to co masz do serwisu niech Ci to sprawdzą i zestroją, jak Ci się spodoba ta zabawa to kiedyś kupisz lepszy sprzęt ale na początek nie ładuj się w koszty.