Cabrio RST-1.1 BAR..jest fajnie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
rex na takie ładne foteliki połozyłes częsci aż zal
kurcze ja planuje skóre na fotelikach recaro ale wtedy juz nawet nie bede na nich siadał
Pokaz nowe foty i co tam grzebałes w ostatnim czasie
  
 
No ładny ładny tyko ten wlot mi sie nie widzi, chcialem instalowac takie lustereczka do swojego ale narazie jakos sie powstrzymalem nie wiem dlaczego
  
 
no wlasnie rex....jak tam prace ida z twoim cabrio?

podziel sie jakimis fotkami
  
 
tak zeby uchylic rabka tajemnicy (jezeli autor nie bedzie zly), to moge powiedziec, ze samochod jezdzi jest w stanie przemieszczac sie o wlasnych silach (nawet niemalych) aczkolwiek wymaga jeszcze "kilku" niekiedy nawet dosc potrzebnych elementow oraz troszku pracy przy nim...
ostatnio pojawily sie super tjunink white kierunki wiec jest coraz lepiej
jak bedzie pogoda to beda i zdjecia, bo tera jest jedno tylko (jak Rex bedzie chcial to wstawie)
mam nadzieje, ze nie bedzie mu sie chcialo siedziec nad jego rst i przy dobrych wiatrach zacznie sie wreszcie grzebac w moim gruzie
  
 
No to maly update....nie mam wogole czasu i od powrotu z gb niewiele sie zmienilo...dla zwolennikow tutningu zla nowina...z zewnatrz zostaje tak jak jest a kurek od lpg jest specjalnie
Jak widac mamy glebe delikatna.Mialem seryjnie spoilekrek na klapie ale zdemontowalem



Tutaj jeszcze zdezak tymczasowy bo mam z odbojnikami ale z wyzej wymienionych powodow nie zalozylem jeszcze.Mysle czy nie zrobic maski na czarny mat jako ze i tak mi sie otworzyla zaraz po zlozeniu auta i jest deko poklepana Lusterka zostawiam w tym kolorze bo mi sie tak podobuje.



I ujecie z tylu...tej czarnej listwy tez nie bedzie



Z ciekawostek to furka smiga na 0.3 bara teraz bo chyba sie WG zastalo przez pol roku ale za to subiektywnie chodzi na 0.3 jak wczesniej na 0.6.No i ostatnia fota.Musialem oddac do pana coo mi na rame wrzuci samochod i wyciagnie mocowanie wahacza...a z pechowych akcji to przypakowalem zawracajac w figurke Matki Boskiej tzn w plotek wokol niej..nie ma jak lustra m3look i zamarznieta szyba





[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2006-12-17 15:08:59 ]
  
 
czyli takie raczej cichociemne cabrio zostaje?
  
 
lusterka totalnie nie pasują do bryły auta..
  
 
hmmm to nie wiem...a jakie bys polecil?? Te shreki przyklejone?? Mi sei zdaje ze ok wyglada na zywo
  
 
Cytat:
2006-12-17 15:07:46, rex pisze:
hmmm to nie wiem...a jakie bys polecil?? Te shreki przyklejone?? Mi sei zdaje ze ok wyglada na zywo


jakie bym polecił?? jakies bardziej seryjne.. .. po prostu za kwadratowe auto do takich mirrorów.. ale jak Ci się podoba to mi nic do tego
  
 
no jak widac na fotce to wtle mam dawce czesci ale jakos bardziej cool sie czuje jak jade z tymi Generalnie to ja raczej sie zajmuje tym co pod maska. A czy ktos mi moze pwiedziec czy przy takim zawiasiuku mozna zalozyc 17tki nie beda tarly?
  
 
Cytat:
2006-12-17 15:14:28, rex pisze:
no jak widac na fotce to wtle mam dawce czesci ale jakos bardziej cool sie czuje jak jade z tymi Generalnie to ja raczej sie zajmuje tym co pod maska. A czy ktos mi moze pwiedziec czy przy takim zawiasiuku mozna zalozyc 17tki nie beda tarly?


z felgami to jest zazwyczaj tak ze jak nie przymierzysz to sie nie dowiesz.. generlanie chyba masz obniżenie około -40 więc przy dobrze dobranej szerokośći (7-7,5) i odpowiednim ET nie ma raczejmożliwości zeby tarło o coś
  
 
a moim zdaniem napewno bedzie tarło jak nie przy pustym to przy lekko załadowanym aucie.
  
 
napisz do zniesmaczonego..on ma mk4 na 17 i na -40.. nie obciera mu
  
 
no tak ale ja mam amorki bilstei wolf to moze bedzie trzymalo wysoko i te ranty sie wywinie.Po sweietach mam w planie zalozyc kompa i zrobic jakis filmik z doladowaniem 1.1 bar no i hamownia bedzie.ALe to juz jak mi mocowanie wyprostuja bo troche niebezpiecznie z prawym kolem bardziej brykac
  
 
17" 215/45.. i na -40 czasem obciera tył....
  
 
jak juz ci wspominalem ja mam 17" 7,5j et 35 (albo 37 nie pamietam) z oponkami 205/40 przy obnizeniu -40 i jest ok
  
 
Zrobilo cieplo wiec wyciagnalem swojego essiego ze stodoly po 2.5 miechach wypypoczynku bez palenia.Wiem ze to niedobrze ale coz nie bylo okazji pojechac a niestety jestem na urlopie od kategorii b Tak wiec nakrecilem filmik z przyspieszenia. Bylo to na dosc ruchliwej drodze wiec nie jest od zera a od jakis 15km/h bo nie chcialem dostac w dupke stojac i gazujac.Zaznaczam ze to nie koniec bo zaczyna ladowac od 4.5tys tak jak trzeba i musze troche powalczyc z regulacja.Oto filmik bitte:
www.youtube.com/watch?v=_bXnrezpJlY

[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2007-04-08 12:54:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2007-04-08 12:56:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2007-04-08 13:01:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2007-04-08 13:02:25 ]
  
 
Ja pie#@@#$^%@
  
 
masakrator ;]
  
 
ło qr... :] Masakra :]