Jakij klasy jest radio TTI 850 ,warto kupic ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do czego mzona by porownazc to radio i czy warto jest wybrac je ze wzgleduy na funkcjonalnosc i jakosc oczywiscie...?
  
 
WItam!
Masz na mysli 880 czy rzeczywiscie 850?

73 !!
  
 
Witam.Zanim kupiłem 520 dałem temat tutaj na forum jakie radio kupić i co to jest za TTI.Dużo na temat tego radia nie napisali.Ale w sobote byłem u gościa elektromechanika z alarmem od auta,aby poprawił jedną funkcję,ale to jest nie ważne.Ważne jest to że będąc w warsztacie zauważyłem rozebrane TTI.Zacząłem pytać co to za radio i co naprawia i czy ma dobre bebechy w środku.Mechanik powiedział,że jest to badziew,a w środku jest to co najtańsze i awaryjne,a niektóre żeczy już od dawna nie ma na rynku.Porównał to radio do radia samochodowego z supermarketu z cd które kosztuje 99zł.Nażekał że jest to chłam.Jedynie ładnie świeci. -To opinia mechanika Pozdrawiam
  
 
sory...myslem o 880 , nie znam sie na tym ale tez mam czuja ze to ladna kolorowa zabawka.......
  
 
Cytat:
2006-06-13 13:58:08, shelby pisze:
sory...myslem o 880 , nie znam sie na tym ale tez mam czuja ze to ladna kolorowa zabawka.......



Spoko nie spytałem w sensie pretensji, tylko myślalem ze moze jakis nowy model się pojawił

73 !!
  
 
nie no spoko....nie mielem tego na mysli....poprostu jestem ciekawy bo widze rozne opiniie...niby wiekszosc ze fajny...a kolega nizej mowi ze jakis tam fachowiec stwierdzil ze lipa ...wiec albo fachowiec nie taki jak trzeba albo moze rzeczywiscie cos z nim nie tak....wic jak to jest ciekawe....