[MacFly] takie tam przemyślenia :/ - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to dobra bedzie drugi
  
 
ba ja nawet widziałem z czymś takim poldka

  
 
Poldek ze skrzydlem to juz przesada
  
 
Cytat:
2006-06-17 22:27:24, hans7 pisze:
ba ja nawet widziałem z czymś takim poldka

Ale niekturzy to mają zwichnienty łep
  
 
hehehehehehe zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia
  
 
Ta podpora skrzydla to chyba z fortepianu lub innej harfy . Moim zdaniem lotka do 5d nie pasuje.
  
 
Cytat:
2006-06-17 23:12:46, ARNO pisze:
Ta podpora skrzydla to chyba z fortepianu lub innej harfy . Moim zdaniem lotka do 5d nie pasuje.


Pasuje,pasuje ale nie w takiej edycji jak na zdjęciu.
Przedewszystkim nalezy pamiętac o dobrym smaku i umiarze
  
 
hmmmm powiem szczerze ze zastanawia mnie co tu się dzieje,a do czego pije ?????kolega zrobił sobie watek i chce się pochwalić samochodem a tu urzadzacie jawny spam!!!!brawo!!!!!!!rozumiem skomentowac wygląd podsunac pomysły to tak a co widac poloneza,hmmm do tego chyba jest wiejski tuning
  
 
To moze ktos mi podpowie czy takie cos bedzie dobrze wygladac:
-Przedlurzyc maske czyli badlook
-Zderzak przod od eRSa czyli ten z kierunkami(czy od cossiego)
-Usunac listy czarne z boku auta
-alu 14 i jakies oponki 195/55 (teraz mam 175/75/13)
-jaka lotke
-jakis tlumnik sportowy
-Gril z siatki np.czarnej z malymi dziurkami
-jak by byla mozliwoasc to reflektory soczewkowe

I moze wy macie jakies pomysly na delikate upiekszenie

  
 
Cytat:
2006-06-17 23:53:25, MacFly pisze:
To moze ktos mi podpowie czy takie cos bedzie dobrze wygladac: -Przedlurzyc maske czyli badlook -Zderzak przod od eRSa czyli ten z kierunkami(czy od cossiego) -Usunac listy czarne z boku auta -alu 14 i jakies oponki 195/55 (teraz mam 175/75/13) -jaka lotke -jakis tlumnik sportowy -Gril z siatki np.czarnej z malymi dziurkami -jak by byla mozliwoasc to reflektory soczewkowe I moze wy macie jakies pomysly na delikate upiekszenie



aleś się rozpędził!!!!!!a co powie tata na taki zestaw?????
  
 
Kup sobie porządne kola i zawiasy to jest podstawa wyglądu auta!
  
 
Tato bym mnie zabil
Z zawiasami nie da rady bo teraz jak zjezdzam z niewinnie wygladajacego kraweznika to chacze.

Dziaiaj jak bylem fotki robic w lesie to porzadnie przyp...... tak ze skrzynia ciezko zaczela chodzic i nie moglem wstecznego wrzucic a zawiesilem sie w koleinach i na srodku czyli tam gdzie walnelem wystawal ok 2cm kamien sredniej wielkosci a jechalem moze 10-15km/h i teraz sie martwie czy ze skrzynia wszystko ok a jak do tego podjerzdzalem to wygladalo bardzo niewiennie
  
 
Siema. Tez jeszcze nie mam wlasnego auta, tylko dojeżdzam esa taty. Moj same pomalowanie zderzakow pod kolor uwaza za bardzo zły pomysł , bo zderzaki sa po to zeby chronic auto. Ale za to centralny na pilota + tylna klape i niebieskie budziki przyjał z usmiechem
  
 
Centralke na pilot tez mam i nawet alarm ktorego nawet nie slychac stojac przy essimbo jest tak cichy
Jest pomysl mowilem ojcu ze chce zmienic podswielteli budzika i chyba sie zgodzi
  
 

Cytat:
To moze ktos mi podpowie czy takie cos bedzie dobrze wygladac:
-Przedlurzyc maske czyli badlook
-Zderzak przod od eRSa czyli ten z kierunkami(czy od cossiego)
-Usunac listy czarne z boku auta
-alu 14 i jakies oponki 195/55 (teraz mam 175/75/13)
-jaka lotke
-jakis tlumnik sportowy
-Gril z siatki np.czarnej z malymi dziurkami
-jak by byla mozliwoasc to reflektory soczewkowe

I moze wy macie jakies pomysly na delikate upiekszenie


Cytat:
Jest pomysl mowilem ojcu ze chce zmienic podswielteli budzika i chyba sie zgodzi



no no .. pomyslow nie brakuje ciekawe jak z czasem i realizacja
  
 
Czasu to teraz bede miec duzo wakacje a z realizacja to wiekszy problem bo po pierwsze kompletny brak kasynawet na male przerobki
  
 
Cytat:
2006-06-18 00:12:56, MacFly pisze:
Dziaiaj jak bylem fotki robic w lesie to porzadnie przyp...... tak ze skrzynia ciezko zaczela chodzic i nie moglem wstecznego wrzucic a zawiesilem sie w koleinach i na srodku czyli tam gdzie walnelem wystawal ok 2cm kamien sredniej wielkosci a jechalem moze 10-15km/h i teraz sie martwie czy ze skrzynia wszystko ok a jak do tego podjerzdzalem to wygladalo bardzo niewiennie



Jak myslicie ze skrzynia wszystko jest ok??
  
 
Cytat:
2006-06-17 23:53:25, MacFly pisze:
To moze ktos mi podpowie czy takie cos bedzie dobrze wygladac:
-Przedlurzyc maske czyli badlook



Daruj sobie. Nie widzialem ladnego bad-looka w MK6 i Tobie zapewne tez sie to nie uda.

Cytat:
-Zderzak przod od eRSa czyli ten z kierunkami(czy od cossiego)



Predzej od RSa bo z cosworthem to bedziesz mial klopoty z:
-dostaniem go
-dostaniem do tego swiatel
-jest on szerszy

Cytat:
-Usunac listy czarne z boku auta



To raczej kosmetyka a nie zmiany

Cytat:
-alu 14 i jakies oponki 195/55 (teraz mam 175/75/13)



a) za male alu
b) za duzy profil opony
c) opona drozsza niz np 195/50
d) na "zwykle" 14" alu 195 chyba nie podejdzie (za waska felga)

Cytat:
-jaka lotke



tutaj wole sie nie wypowiadac ale skrzydlo od coswortha w 5d? troche nie halo. no ale Twoj cyrk...

Cytat:
-jakis tlumnik sportowy



no tutaj to jest taki wybor ze przewaznie tylko $$ jest przeszkoda

Cytat:
-Gril z siatki np.czarnej z malymi dziurkami



Siatka do groszowe sprawy wiec mozesz nawet co tydzien zmieniac (czarna, srebrna, czerwona)

Cytat:
-jak by byla mozliwoasc to reflektory soczewkowe



wielu sie juz zabieralo....i chyba nadal nikt nie ma

Cytat:
I moze wy macie jakies pomysly na delikate upiekszenie



To czyje to auto? Twoje czy nasze?
  
 
Cytat:
2006-06-18 00:12:56, MacFly pisze:
Z zawiasami nie da rady bo teraz jak zjezdzam z niewinnie wygladajacego kraweznika to chacze.



Bo jezdzic to trzeba umiec
Jak sie forsuje krawezniki o wysokosci 20cm to tak bywa
Ja tam o nic nie hacze

Cytat:
a zawiesilem sie w koleinach



I tutaj chyba widac troszke brak doswiadczenia bo nigdy nie jezdzi sie koleinami
Auto o pol metra w lewo i uwazasz tylko na lewe kola zeby nie zachaczyc o jakis konar.
Ale ja wiem ze polskie drogi przyzwyczaja ze auto samo sie prowadzi (w koleinach )

Sama skrzynia ciezej chodzic nie bedzie ale jesli pogioles drazek ktorym "wkladasz" biegi to z fotela kierowcy moze to wygladac na uszkodzona skrzynie.
  
 
Cytat:
2006-06-18 13:17:39, mazzi19 pisze:
To czyje to auto? Twoje czy nasze?



Chcialem zebyscie mi cos doradzili co mozna jeszcze zrobic zeby essi ladniej sie prezentowal a ja bym se wybral co mi pasuje

A moze ktos moze zrobic VT?