FSO 125p GTi 1.4 16V - rocznik 1988 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Podsumowanie po 6 tygodniach uzytkowania:
Przejechane 2910km
-spalanie w trasie sr. 8.2l/100km
-spalanie w miescie sr. 11l/100km
-spalanie oleju sr. 0.3l/100km
-V.max (LPG) ok.180km/h
-V.max Pb - nie testowano.

Ostatnio wymienione zostały amortyzatory przednie, a układ kierowniczy czeka na wymiane.Podobnie jak resory i amortyzatory tylne, oraz koła ktore to beda miały 14".

Wrazenia z jazdy nieporownywalne z innymi kiziorami (moja subiektywna ocena )
Spalanie oleju nie daje jednak spokoju i trwaja dosc intensywne poszukiwania nowego "serca" do kiziora, które to moga zakonczys sie jednak w inny sposób, ale o tym cisza.

W poprzedni piatek przed fotelem kierowcy zagosciła "nowa" kierownica, poprawiajaca komfort jazdy:

A tak sobie stoi i czeka gotowy do jazdy:



[ wiadomość edytowana przez: KraseK dnia 2006-09-01 11:50:07 ]
  
 
Cytat:
2006-09-01 11:44:11, KraseK pisze:
A tak sobie stoi i czeka gotowy do jazdy


Normalnie jakbym widział zdjecie z serwisu "NIE PARKUJ JAK ŁOŚ"
  
 
Oleju zre 30l/10000km wiec do wymiany pierscienie... Powodzenia!
  
 
Zużycie oleju kosmiczne nawet jak na OHV-kę. Aż mi się wierzyć nie chce, żeby przyczyna były tylko pierścienie. Zresztą tak jak nie lubię tych silników to muszę przyznać, że układ tłok-cylinder mają trwały. Ten silnik musiałby mieć chyba z milion km przebiegu, żeby tyle chlać oleju. U mnie po 100kkm nie było sladów zużycia...

Zużycie paliwa mam takie samo w 1.6CB
Także walcz pan z moturem
  
 
Cytat:
2006-09-02 19:41:57, kaovietz pisze:
Zużycie oleju kosmiczne nawet jak na OHV-kę. Aż mi się wierzyć nie chce, żeby przyczyna były tylko pierścienie. Zresztą tak jak nie lubię tych silników to muszę przyznać, że układ tłok-cylinder mają trwały. Ten silnik musiałby mieć chyba z milion km przebiegu, żeby tyle chlać oleju. U mnie po 100kkm nie było sladów zużycia... Zużycie paliwa mam takie samo w 1.6CB Także walcz pan z moturem



A jednak to "tylko" wina pierscieni.
Wałke z silnikiem zakoncze wymiana na zdrowy motor hehe.

A zuzycie paliwa takie samo jeno troche inne predlosci rpm i km/h