NASZE POJAZDY - Nowy dział forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
pomysł o nowym dziale "NASZE POJAZDY - Przedstaw swój samochód z rodziny FSO" nie jest ani nowy ani tym bardziej mój ale myśle że warto powołać do życia taki dział na naszym forum w którym każdy będzie mógł zamieścić opis, krótką historię swojego auta a także jego zdjęcia pod warunkiem że to samochód wyprodukowany w FSO/FSM (Syreny).

Najciekawsze opisy zostaną przeniesione do nowego działu o tej samej nazwie na naszej stronie, gorąco zachęcam do zamieszczania swoich pojazdów tutaj.

Kilka zasad dla utrzymania porządku:

- w temacie wątku proszę umieszczać pełne dane modelu
- zdjęcia można umieścić na darmowych serwerach - Instrukcja
- dyskutujemy jedynie o danym modelu, prosze nie wprowadzać dyskusji w stylu "ja mam podobnego i wklejać jego zdjęcia" - dział jest dla wszystkich: jeżeli chcesz zaprezentować swoje auto załóż własny wątek
- wszelkie OT będą usuwane z tematu automatycznie

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do zaprezentowania swoich pojazdów, i aby zaprezentować sposób w jaki umieszczać opisy przedstawiam swojego fiata

  
 
No coż prosiłem aby nie było OT ale wyszło jak zwykle, przenosze dyskusje o dziale tutaj i odrazu odpowiem na wątpliwości

Cytat:
2006-06-19 11:29:15, Rawuk pisze:
Nie wspominajac juz o tym, ze jak wszyscuy opiszemy swoje cudenka to Nuda wyladuje na 4-5 stronie. A nie mozna bylo zrobic tego w jednym watku? Kazdy ma zakladac swoj wlasny


Tak każdy może założyć sobie swój temat o swoim aucie

Cytat:
2006-06-19 11:31:24, Wujek-Kajtek pisze:
Jak sie cus takiego zrobi, to włączysz podział na kategorie Dobra pomysła GDA


Dziękuje

Cytat:
2006-06-19 11:34:11, Rawuk pisze:
A co do nowego dzialu to tutaj musze sie zgodzic z Robregiem chociaz ostatnio nie bylo Nam po drodze. Bo co kazdy opisze auto, reszta przeczyta i wiecej nie zajrzy bo po co


Ten dział ma na celu możliwość zaprezentowania swojego auta w sposób przejrzysty, a to czy ktoś będzie chciał zaglądać do tego to pozostaw do indywidualnej oceny użytkowników ok

Zacytuje co napisał Pagan w pewnym watku

przeciez to wspanialy zapis naszych samochodow. mozna w nim pokazywac, jak sie auto zmienia i co sie przy nim robi.

otóż to, za kilka miesięcy lub lat można będzie zobaczyć jak sie auto zmieniało - także jak najbardziej dopisywanie do danego tematu nowych postów jest realne - także Rawuk nie martw się



  
 
A czy można opisywać więcej niż jedno auto, lub takie którego się już nie ma?
  
 
1. Czy poprzenosisz tu wątki które już są na forum?
2. Nareszcie sobie będę mógł założyć własny wątek o moim aucie.
  
 
Cytat:
2006-06-19 12:41:56, vazyl pisze:
A czy można opisywać więcej niż jedno auto, lub takie którego się już nie ma?


Oczywiście - tylko jeden warunek, każde auto w osobnym wątku

Cytat:
2006-06-19 12:50:54, Koot pisze:
1. Czy poprzenosisz tu wątki które już są na forum?


Nie - chociaż zastanawiałem sie nad tym bo przecież wielu z nas już pisało o swoim aucie ale z związku z tym że tamte tematy są obarczone OT proponuje wpisywać nowe ale ściśle wg reguł panujących w tym dziale czyli:

- pełna nazwa modelu jako tytuł !
- opis, historia etc
- zdjecia

  
 
Gosz, nie bede korzytal, bo zaaraz bedzie ze spamuje forum
  
 
Julo - opisz tu ten który wyremontujesz. Ja własnie szykuję zdjęcia do wątku o swoim
  
 
Ja jak umyje montka, to też zrobię mu małą reklamę
A czy mogę też wkleić kąąbi podczas remontu
  
 
Cytat:
2006-06-19 13:51:40, MILES125 pisze:
A czy mogę też wkleić kąąbi podczas remontu


jasne - wszystkie auta mile widziane, tylko błagam po jednym w temacie bo sie zrobi bałagan
  
 
ja bym jeszcze sugerowal wklejanie calych zdjec na forum, a nie miniaturek, tak jak zrobil to GDA.
  
 
To zależy od wielkości - moje np mają 1024x768 i portal je domyślnie pokazuje jako miniaturki - poza tym w czym to przeszkadza? Przecież wystarczy w nie kliknąć by zobaczyć oryginał.
  
 
ladniej wyglada.
  
 
Ale powyżej pewnej wielkości nie można bo już "brzydziej wygląda".

Edit: jak widać na obrazku ten dział to był świetny pomysł.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2006-06-19 16:51:53 ]
  
 
FOCH !!
  
 
Cytat:
2006-06-19 11:06:28, GDA pisze:
ciach
samochód wyprodukowany w FSO/FSM (Syreny).
ciach


Dobrze, że dodałeś że z FSM tylko syreny, bo by jeszcze ktoś malucha nie daj boże wkleił
  
 
Cytat:
2006-06-19 18:29:11, Ramzes_II pisze:
FOCH !!


som rófni i rófniejsi buehehehe....
 
 
Cytat:
2006-06-19 19:47:04, robreg pisze:
som rófni i rófniejsi buehehehe....


Ależ dzieciak z ciebie

napisałem wyraźnie jakie są zasady umieszczania opisów swoich samochodów i nie widzę powodów robić żadnych wyjątków
  
 
Taka mała sugestia co do młodszych kantów (millenium edition ) - wydaje mi się, że między "125p" a "ME" powinna jeszcze być pojemność, czyli "1.5". Tak się tylko czepiam .
  
 
Cytat:
2006-06-19 11:06:28, GDA pisze:
Witam, pomysł o nowym dziale "NASZE POJAZDY - Przedstaw swój samochód z rodziny FSO" nie jest ani nowy ani tym bardziej mój ale myśle że warto powołać do życia taki dział na naszym forum w którym każdy będzie mógł zamieścić opis, krótką historię swojego auta a także jego zdjęcia pod warunkiem że to samochód wyprodukowany w FSO/FSM (Syreny).



no to po ptokach

nie dla psa kiebasa, nie dla kota szperki...
  
 
Cytat:
2006-06-20 00:42:05, Quattro pisze:
nie dla psa kiebasa, nie dla kota szperki...


Znajdujesz się na forum FSO Auto Klubu więc siłą rzeczy trudno prezentować na forum które jest ściśle ukierunkowane samochody inne niż FSO