Polonez za 150 tys

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie znalazlem cos takiego >>> Poldek <<<
Fajne autko
  
 
hmmm, no fajne, ale poldiego do drifftu mozna zrobic spokojnie o jedno zero taniej... za taka kase to... eh.
  
 
Pierwsze co mi na myśl przyszło po przeczytaniu tytuły wątku: " cholera ale ceny Poldków spadły"
A co do autka jest śliczne i fajnie że ktoś się pokusił aby takie zbudować
  
 
A zauważyliście plastik za słupkiem C A gdzie jest szybka z akwarium Ale ogólnie szczękę nadal mam na podłodze
  
 
przyszedł mi bardzo gupi pomysł - zaprośmy go na Zlot....
  
 
No pooglądałby sobie... chyba że właściciel przyjedzie tym pomarańczowym co jest z tyłu najednym ze zdjęć
  
 
Panowie przecież to samochód Piotra Zaleskiego. Bardzo znane przynajmniej nam na wybrzeżu, przypomnijcie sobie program o polonezie w TVN Turbo, na forum były wklejane zdjecia juz tego auta, albo ostatnie eliminacje rajdowych górskich mistrzostw polski w Sopocie gdzie zajął I miejsce

co do zaproszenia na zlot - taki pomysł był w tym roku, ale jako że tor w Toruniu nie wypalił nie było sensu aby takie auto przyjeżdżało, ja mam nadzieje że pan Piotr kiedyś nawiedzi nasz regionalny spot w 3mieście

btw: to nie jedyny polonez w stajni Zaleskiego ma ich chyba z 7 sztuk
  
 
rejestracje ma GD więc możnaby tam nawiązać jakiś kontakt zawołajmy GADa


GAAAAAAAAAAAAAAAAAADDDDD!!!

choć no tu na chwilę , sprawa jest
  
 
GAD stanął za plecami i go nie zauważyłem....


Szkoda że nie wypaliło z tym torem to fakt , ale nie wiem jak inni ale ja to i bez toru bym go chętnie pooglądał.... ślinę się później posprząta
  
 
Tak wyglądało to auto w ubiegłym roku,
wieczorem dodam aktualne zdjęcia z tego roku












  
 
Znalazłem teraz Foto by NOMAD













  
 
Oj nie odrobił lekcji autor artykułu - pisze w nim o 1 dwugardzielowym Weberze a na fotce jak wół widac dwa takie ustrojstwa

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wrazenia z jazdy tym samochodem sa warte... 150 kzl, ten wwiercajacy sie w uszy pisk skrzyni o prostych zebach, wyprzedzanie ruchu ulicznego jakby jechal na zwolnionym filmie - cos fantastycznego!

Jestem pelen podziwu dla Pana Zaleskiego.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
A bo to Caro MR93 jest z przodem od Borewicza
A w artykule było o rajdówce z lat 80-tych
  
 
Nadwozie z lat 90-tych, ale tylko po to zeby sie nie (z)lamalo podczas rajdu! Ten samochod dostaje porzadnie w dupe na OS-ach, tu nie ma miejsca na nadwyrezona, czy skorodowana karoserie.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-09-29 10:17:33, adamus pisze:
Wrazenia z jazdy tym samochodem sa warte... 150 kzl, ten wwiercajacy sie w uszy pisk skrzyni o prostych zebach, wyprzedzanie ruchu ulicznego jakby jechal na zwolnionym filmie - cos fantastycznego! Jestem pelen podziwu dla Pana Zaleskiego. Pozdrawiam Adamus



Ja tez!!

On tez posiada wiele innych Poloneze, jak GAD mowi, miedzy innymi coupe, 3d, i 2 najsztarze Borewiczow.
  
 
Uważam, że jest absolutnie przepiękny.
  
 
moje zenskie chromosomy mowia mi, ze co prawda kolorek mi sie podoba, ale dupa od caro absolutnie nie.
  
 
z tego co go widziałem na jakis migawkach, to chyba już jest pierwszorzędnym borewiczem...

a co do opinii, to przyłączam się do frakcji sprzątającej po imprezie ślinę z asfaltu na jego widok.
 
 
Dokładnie jest tak jak napisałeś Robreg