ZAMÓWIENIE AMORTYZATORY BILSTEIN - Strona 2

  szukane wyrażenia:   amortyzatory
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W poniedziałek max we wtorek napisze jakie ceny. Mam rozumieć że Ciebie Dex interesują do 110 ??
  
 
Tak do 110, intersuje mnie cena i nie musza byc gazowe, choc jak beda gazowe to bedzie miło.
DEx
P.S
Zapytaj sie jak długo trwa realizajca zamówienia.
  
 
Póki co dowiedziałem sie ze :

- do klasyków czyli 2101-7 występują tylko KONI Specjal( jeszcze nie wiem czy gaz czy ole-gaz) nie regulowane - przynajmniej tak jest w katalogu.
- do Samar czyli od 2108 do 21093 występują KONI Specjal oraz KONI Sport które sa gazowe i maja regulacje twardości ( bez demontazu regulacja na górze amora pokrętełko)
- do 110 wystepują tylko KONI Sport ( opis patrz wyżej)

CENY I DOSTĘPNOŚĆ JUTRO!! ( nie było dzis szefa)

Ogólnie powyższe informacje posiadam z katalogu KONI do osobówek!

Wiem jeszcze ze siedziba gdzie dzwonie jest w Warszawie i jako ze pracuje w firmie częsci do cieżarówek na amory mam upusty, ale konkretne ceny podam jutro noi oczywiście czy są dostepne!!

P.S. Jasio a po ile ty płaciłeś za BILSTEINY i za jaki model ( ktoś mi mówił ze ty kupowałeś chyba na Ukrainie do Samarki tak ??)
  
 
Panowie mam pytanie, czy da radu zrobić taki myk aby do 110 zamontować amorki do samary??? Bo cos takiego słyszałem ale pod warunkiem, że zastosuję się sprężyny też od Samci.
DEx
  
 
jasio ma blisteiny na sold
  
 
Cytat:
arsen 2006-11-22 09:46:26

jasio ma blisteiny na sold



Ale Jasio ma na SOLD Bile od Samarci???

Dowiedziałem sie dzisiaj nastepujących rzeczy:

- Łada 2101-7 wchodza w gre tylko olejowe KONI Specjal za 320 zł (przód) dostępność góra 2 tygodnie; tył wogóle zaprzestali produkcji
- Łada Samara wchodzą w gre tylko regulowane KONI Sport przód 500zł tył 470zł dostępność po Nowym Roku.
- Łada 110 tak jak w Samarze (KONI Sport regulowane) ceny podobne tyle ze sa na miejscu nie musza sciagac z Holandii.

Od tych cen co napisałem moge załatwić 20 % rabatu.
  
 
Elo elo mam do sprzedania lub chcialbym zamienic na 4 nowki krosnienskie jesli ktos by chcial.
  
 
Czy to zamówienie Bilsteinów jest dalej aktualne? I czy dałoby sie załatwić komplet B6 do Fiata 125 a jak tak to w jakiej cenie
  
 
Witam!

Czy zamowienie amorkow bilstein jest dalej aktualne a jak jest to czy jest mozliwosc dostania samych wkladow bilsteina B6 do macpersonow do Fiata 131? Jaka cena za komplet. Z tego co sie orientowalem to podobno podchodza takie wklady z Astry gsi albo Kadeta ale moge sie mylic. Moze sa oryginalne do 131?
Pozdrawiam

Kamil
  
 
Ja przed świętami napisałem do bilstaina o amory do 2105, no i to mi odpisali „Tak po 550 zł 1 szt z VAT” . Więc chyba trochę drogo!
  
 
Myslkę,że drogo - jedynme rozwiązanie to sciągnięcie co najmniej kilku zestawów - wtedy można dostac dość duzoy upust. taka opcja była możliwa np.w sklepie z czesciami do rajdówek na Kruczej w Wawie.
Pozdrawiam
paweł
  
 
Myślę, że ciężko będzie znaleźć chętnych. A może jakieś inne gazówki? Tylko w jakieś rozsądnej cenie.
  
 
ja zdecydowanie wolę zwykłe olejówki. polecam sachsy. cena przystepna i nie ma problemu z zakupem.
  
 
Cytat:
2006-12-26 15:14:39, sebioza pisze:
Ja przed świętami napisałem do bilstaina o amory do 2105, no i to mi odpisali „Tak po 550 zł 1 szt z VAT” . Więc chyba trochę drogo!



ee myslalem ze 550 to za 2 szt!
  
 
Witam
Cytat:
2006-12-28 08:52:10, rogacek pisze:
ja zdecydowanie wolę zwykłe olejówki. polecam sachsy. cena przystepna i nie ma problemu z zakupem.


a ta przystępna cena to ile wynosi?.. i gdzie można takowe nabyć?..
  
 
Cytat:
2006-12-28 17:08:14, janisz pisze:
ee myslalem ze 550 to za 2 szt!



No jak te 550zł, było by za dwie sztuki, to może bym się zdecydował. No, ale 2200zł za komplet, to już lekka przesada. Za samochód dałem 3tyś. Dołożyć jeszcze klatkę i modyfikacje silnika i już mamy niezłą kwotę. A przy okazji, czy są jakieś twardsze sprężyny do 2105? Czy zostaje tylko kowal?
  
 
Witam
Cytat:
2006-12-28 17:34:31, sebioza pisze:
No jak te 550zł, było by za dwie sztuki, to może bym się zdecydował. No, ale 2200zł za komplet, to już lekka przesada. Za samochód dałem 3tyś. Dołożyć jeszcze klatkę i modyfikacje silnika i już mamy niezłą kwotę. A przy okazji, czy są jakieś twardsze sprężyny do 2105? Czy zostaje tylko kowal?


poczytaj kilka watków na temat było...jest sporo twardszych spręzyn np, na tył np. przednie poldek, najlepiej truck diesel, czy PF125, od Niwy, żuka, Merca, itd..., sprężyny to nie problem, ja wciąż się biję z problemem twarde spręzyny i kiepskie (seryjne) amorki, a na bile mnie nie stać..
  
 
około 70 kilku złotych
  
 
pytalem niedawno o bilsteiny B6 Sport do lady i koles mi napisal ze 255 PLN za sztuke +100 PLN za sciagniecie. czyli komplet wychodzil by ~1100 PLN+wysylka. nick na allegro tego pana to "zax" z tego co pamietam. jak ktos chce moze pytac. pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-12-28 18:49:40, adam_m pisze:
pytalem niedawno o bilsteiny B6 Sport do lady i koles mi napisal ze 255 PLN za sztuke +100 PLN za sciagniecie. czyli komplet wychodzil by ~1100 PLN+wysylka. nick na allegro tego pana to "zax" z tego co pamietam. jak ktos chce moze pytac. pozdrawiam


Na allegro niby jest taki użytkownik, ale ma zawieszone konto i do tego nigdy się nie logował. Więc może pisałeś do innego?