ZAMÓWIENIE AMORTYZATORY BILSTEIN - Strona 3

  szukane wyrażenia:   amortyzatory
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
rzeczywiscie pomylilem sie, teraz szukalem i prawidlowy nick to "zmax"
  
 
Znalazłem innego, który chce 250zł za sztukę. Nic nie pisał o kasie za ściągnięcie. Napisałem mu jeszcze ile da rabatu, jak będzie więcej kompletów, ale jeszcze nie odpisał. Ciekawe, czy ktoś by był jeszcze chętny?
  
 
napisz co z tym rabatem. ja na pewno bede kupowal... ale jeszcze nie wiem kiedy
  
 
No ten koleś mi już odpisał i napisał "sprawdziłem jeszcze raz 250zł to najniższa cena!". Ale i tak pewnie kupie u niego, bo w Warszawie chcieli 550zł za sztukę.
  
 
moglbys dac namiary na tego kolesia? tak na przyszlosc zebym mial. na priv albo tutaj. pozdrawiam
  
 
Tu jest jego profil na allegro www.allegro.pl/show_user.php?uid=1239352

[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2007-01-14 18:28:10 ]
  
 
Jak by kogos interesowalo to taka ciekawostka ze w katalogu bilsteina pojawily sie nowe amorki do klasykow : B6 model rally
  
 
Mam ważne pytanie do was, bede kupował te Bilstein-y B6, ale mam jeszcze jeden problem czy wystepuja jakies inne do łady oprócz b4, bo słyszałem że są jakieś (Bilstein 5100 Series Shocks) co to jest dokładnie i czy to prawda.

w katalogu Bilstein nie wystepuuje łada 2107, wiec od jakiej dopasować.
  
 
Wiatm jeszcze raz, bardzo bym prosił o nr katalogowy Bilstein b6 do 2107.( od 2121 pasują, czy maja inny skok)
bede dowiadywał sie o cene bo moge tanio załatwić.
bo znajomy prowadzi warsztat mechaniczny i jest przedstawicielem bilsteina wiec ma bardzo duże zniszki.
  
 
No jak to nie ma w katalogu. Tu masz katalog bilstaina www.katalog.bilstein.de. Pamiętaj, że łada 2105-2107 występuje też pod nazwą NOVA. Ja w przyszłym tygodniu będę zamawiał B6 Sport, po 250zł za sztukę. Ciekawi mnie, czym różnią się te amory od wersji Rallye.? Jak ktoś z Warszawy jest chętny, to mogę zamówić od razu kilka kompletów.
Pozdrawiam
  
 
witam , kontaktowałem się z tym panem :

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1239352

może ściągnąć za 1400 zł

ale to jest 400 zł więcej niż piszesz

czy mógł byś napisać z kąd brałeś swoje
  
 
Cytat:
2008-09-29 14:01:36, rafal125p pisze:
witam , kontaktowałem się z tym panem : http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1239352 może ściągnąć za 1400 zł ale to jest 400 zł więcej niż piszesz czy mógł byś napisać z kąd brałeś swoje



Co do dostawcy, to kupowałem u niego amortyzatory do mojej Renówki jakieś 1,5 roku temu, wszystko zagrało.

Mam tylko jedną uwagę: pamiętajcie, że cena bilów w zerkopolu jest wyższa, ale w tej cenie mieści się ustawianie zawieszenia. Jak ktoś stwierdzi, że mu jest za twardo/za miękko, to chłopcy gratis zmieniają charakterystykę zgodnie z życzeniem klienta. Zasadniczo do skutku, choć nigdy nie słyszałem czy ktoś próbował ich cierpliwość wystawiać na próbę i przyjeżdżać naście razy

Nie wiem ile takie strojenie kosztuje ,,luzem", kiedy się po prostu przywozi amortyzatory kupione gdzieś indzie, chwilowo zawieszenie mam, bile to dla temat na za rok

A, jakby ktoś bardzo chciał mocno się zagłębić w temat, może w zerkopolu zapytać, czy by mu nie zrobili zawieszenia ,,na sportowo" na bazie seryjnych amorków. W sensie, że z seryjnych zostaje zasadniczo tylko obudowa, a reszta klocków jest bilsteina. Znajomemu tak kiedyś zrobili, wyszło taniej niż kupienie nowych, ale nie wiem na ile było to po starej znajomości, a na ile jest to ogólnie dostępna usługa.
  
 

a co to może byc za bil za 135 plnow ?
w Rosji dostępne , podejrzewam ze to na cienkiej rurze (B4 jeśli się nie mylę) ale cena za gazowca konkretna. Sa tez inne firmy z gazowymi amorami, w tym zachodnie.
fotografie w watku (6 post od aktualnie wpisanych) : https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=199261&c=13&f=22&19
  
 
http://www.allegro.pl/item974581745_bilstein_b4_gaz_pte_3134_lada_samara_b2_oil.html

za grosze poszły ... teraz to się tylko oblizać można.. cholerna wyszukiwarka za w czasu nie znalazła, a części wyszukuję dość często. Lub ktoś natychmiast kupił.. były 2 aukcje=4 sztuki i koniec
  
 
przeczytałem katalog bilsteina który Sebioza zapodał, ale nie znalazłem tam Lady 2107, jest tylko 2105, 8 i 9.
jak rozumiem te do 2105 będą dobre ?
  
 
pasują

  
 
będę zamawiać amorki bilsteina, od kogoś z alledrogo, pewnie z okolic katowic, żeby nie płacić za przesyłkę.
ktoś chętny na zamówienie grupowe ?

przeczytałem wątki dot amorków i kupuję b6, do tego zawieszenie za radą kolegi Bartixr'a: rozpórka do przodu, stabilizatory na dół przód i tył ni i poliuretany wszędzie, co sądzicie o takim komplecie ?
nie będzie za twardo ?
  
 
Cytat:
2010-06-16 17:00:26, Crazy_Ivan pisze:
będę zamawiać amorki bilsteina, od kogoś z alledrogo, pewnie z okolic katowic, żeby nie płacić za przesyłkę. ktoś chętny na zamówienie grupowe ? przeczytałem wątki dot amorków i kupuję b6, do tego zawieszenie za radą kolegi Bartixr'a: rozpórka do przodu, stabilizatory na dół przód i tył ni i poliuretany wszędzie, co sądzicie o takim komplecie ? nie będzie za twardo ?


Mam podobne rozwiązanie u siebie jeśli chodzi o zawieszenie, tyle że bez stabilizatora podwójnego na przodzie i bez dodatkowego tylnego. U mnie jest twardo z takim rozwiązaniem jak chcesz.
  
 
Po ile kupujesz i gdzie ? Znalazłem kiedyś taką stronkę: strona z bilami
Na pierwszy rzut oka wydaje się że po taniości, 276 zł / szt za B6 do 2105 itd. Nie rozkminiałem tego jakoś bardziej bo na razie mam inne wydatki, ale jak jesteś na kupnie to możesz to sprawdzić, i ewentualnie dać znać na forum co i jak
  
 
nie wiem czy te ceny są aktualne.

Byłem kiedyś w zywkłym sklepie i pytałem o B6 i w katalogu gość miał po 250 zł sztuka, zamówienie jednak było nie możliwe ze względu na brak dostępności