Co sądzicie o zakupie forda scorpio z 97 roku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w tytule jakies rady porady na temat tego auta
  
 
moj znajomy ma . . 2.0 16V automat . . o spalaniu nie bede mowil . . ogolnie samochodzik fajny, wygodny, przestronny, bogato wyposazony (webasto).
tyle ze silnik padaka . . przejechane cos ok 200 kkm i remont sie szykuje duzy
znajomy mechanik powiedzial ze to samochod zlozony z wszystkich modeli Ford'a
  
 
no własnie auto jest bardzo ładne wiem bo szwagier takiego zakupił praktycznie ful wypas napaliłem sie na takiego a co do silników tu sie z tobą nie zgodze szwagra skorupa ma przebiegu około 200000 tyś i chodzi jak zegarek pake 90 lekko sypie oleju nie bierze od początku jeździ na ful syntetyku moze dlatego a przebieg na bank orginalny ogólnie auto bardzo mi sie podoba bo za okoł 10000 tyś zł można miec fajną furke
  
 
nie twierdze ze 200kkm i to jest koniec silnika . .
zalezne jak kto jezdzil, dbal . . a scorpaki nie lubia byc przegrzewane . . ten moze wlasnie byl
  
 
a na essiego naprawde nie narzekam przez rok zrobiłem 30000 tyś km i wymieniałem tylko częsci eksploatacyjne naprawde zero problemów jestem z auta bardzo zadowolony moze dlatego ze mój essi tez ma orginalny przebieg 134000 tyś km i dlatego NAPEWNO zostano przy marce FORD
  
 
postaraj si e tylko nie kupic 2,5 tdi z silnikiem Vm ,,, nie polecam jeżeli działa dobrze jest pieknie , jeżeli coś się sypnie w silniku zapomnij o nim miałem dwa lata takiego ,, nigdy więcej VM"a