[OT]Polskie drogi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Świetna strona o planowanych obwodnicach Wawy.
  
 
Tak mnie zastanawia czy zrealizuja ten debilizm pod nazwa S7. Koncowka tej trasy na wysokosci Lomianek wiodlaby ni mniej ni wiecej tylko przez Puszcze Kampinoska i najpiekniejsze tereny Dabrowy Lesnej (gmina Lomianki), na dodatek zreszta najdrozsze - do 100$/m2 dzialki. Fajne pomysly maja ci drogowcy... A wystarczyloby zrobic bezkolizyjny wezel wczesniej, miedzy Lomiankami a Warszawa albo na wysokosci Wolki Weglowej. Przy okazji rozwiazaloby to problem porannych korkow, ktore robia sie z powodu jedynych zle ustawionych swiatel w tej okolicy - przy Wojcickiego. Ciekawe, kiedy urzedasy na to wpadna.
  
 
Tak a propos dróg - wykrywacz dziur.mam nadzieje,że to też prima aprilis, chociaż w Polsce, kto wie..
  
 
Cytat:
2006-04-01 16:49:07, MolibdenFSO pisze:
Tak a propos dróg - wykrywacz dziur.mam nadzieje,że to też prima aprilis, chociaż w Polsce, kto wie..


Halo pobudka!!! Dziś jednak jest 1 kwietnia
  
 
A ja kupiłem dzisiaj POLONEZA Atu 1.8 16 V MPI.Fiolet metalic jasna skóra wspomaganie i takie tam bajery.Taki sobie.Przebieg 178 000 km.Oczywiscie uszczelka pod głowica robiona i progi do wymiany ale jeszcze do odratowania. aha no i maska nie stety sie otworzyła jak jechałem 220 km/h z Opola do Cze-wy.Ma oryginalne FSO alumy 16 cali i jakis taki wiekszy bagaznik.Nie ma gazu a szkoda....

P.S bueheheheheh
  
 
Cytat:
2006-04-01 16:49:07, MolibdenFSO pisze:
Tak a propos dróg - wykrywacz dziur.mam nadzieje,że to też prima aprilis, chociaż w Polsce, kto wie..


raczej przydałby się wykrywacz równych dróg.
  
 



A tak wygląda nowy odcinek Zakopianki.
  
 
Cytat:
2006-10-01 13:22:17, Adam-GLI pisze:
A tak wygląda nowy odcinek Zakopianki.


super
  
 
A czy jest jakiś objazd tego koszmaru?
  
 
Zainteresowanym polecam to
forum.Zdjęcia są autorstwa niejakiego Kronosa KBC.
  
 
Zainteresowanym polecam to
forum.Zdjęcia są autorstwa niejakiego Kronosa KBC.
  
 
Jako ciekawostka... droga wygląda mniej więcej tak jak znak