WITAM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WSZYSTKICH 2 DNI TEMU ZAKUPIŁEM WSPANIAŁA CARINE GLI 2.0 MAM TAKIE MALE PYTANKO KTO WIE JAKIE SA ROZMIARY GŁOSNIKÓW Z PRZODU?
  
 
Witam Szczęśliwego posiadacza Królowej Szos .

Napisz coś więcej o Autku.
  
 
oo, Maaster, czyżbyś zastanawiał się nad czymś starszym?? :d

pzdr
  
 
Cytat:
2006-06-28 13:13:00, marcinm pisze:
oo, Maaster, czyżbyś zastanawiał się nad czymś starszym?? :d pzdr


Ciut za duża dla mnie.
Śliszneeee som
  
 
Cytat:
2006-06-28 12:25:14, BOBAN pisze:
MAM TAKIE MALE PYTANKO KTO WIE JAKIE SA ROZMIARY GŁOSNIKÓW Z PRZODU?



u mnie w Corolli są 165 mm

p.s. jak piszesz posty, to wyłącz caps locka
  
 
Wiec co hmm 4 el szyby, wspomaganie, abs, centralny, alarm, el.lusterka i to by było tyle. Zero tuningu poza spojlerem z GTI. Zapłacilem 7 000 tys zł. Właśnie zrobiłem rozrzad wszystkie paski nowa pompa wody oleje i filtry. W sobote jade zrobic zawieszenie z tyłu bo cos popukuje. Pozatym jazda nia to sama przyjemnosc i przyspiesza naprawde dobrze. Ogólne wrazenia to auto jest zajebist...
  
 
hehe gratuluje wyboru i zycze przyjemnego uzytkowania autaka no i witam
  
 
dzieki wielkie
  
 
Cytat:
2006-06-28 22:24:37, BOBAN pisze:
dzieki wielkie


Ostatnie pytanko, który to rocznik ??
  
 
1993 - masz w profilu

Cari duża?

z tego, co mi się wydaje, to E11, którą miałeś nie należała do jakichś małych aut...

nie patrz na rozmiar - patrz na stan auta... i weź ze sobą kogoś, jak będziesz kupował, bo szczerze mówiąc, to serio widać, czy auto ma 200, czy 400kkm

pzdr
  
 
Cytat:
2006-06-29 09:15:35, marcinm pisze:
1993 - masz w profilu Cari duża? z tego, co mi się wydaje, to E11, którą miałeś nie należała do jakichś małych aut... nie patrz na rozmiar - patrz na stan auta... i weź ze sobą kogoś, jak będziesz kupował, bo szczerze mówiąc, to serio widać, czy auto ma 200, czy 400kkm pzdr



Faktycznie. Już mi oczy chyba wyschły od śledzenia ofert.

Mam sąsiada który o autach wie wszystko . Z nim przejechałem się tą toyką 1,8. Woałbym jednak młodsze aftko
.
NIe wiem czemu usrałem się na Honde Civic. Nawet jedą z Wa-wy znajomy mi oglądał.

  
 
Cytat:
2006-06-28 16:55:53, BOBAN pisze:
W sobote jade zrobic zawieszenie z tyłu bo cos popukuje. Pozatym jazda nia to sama przyjemnosc i przyspiesza naprawde dobrze. Ogólne wrazenia to auto jest zajebist...



jak postukuje to prawdopodobnie łacznik stabilizatora , na naszych drogach to normalka , naszczescie nie są drogie i samemu mozna wymienic , ewentualnie moze juz amorek stukac to juz troche drozsza sprawa , wymiana równiez łatwa i mozna samemu zrobić równiez ewentualnie gumy stabilizatora jeszcze mogą byc ale bardziej stawiałbym na łacznik
  
 
DZIEKI TAK TEZ MYSLALEM WLSANIE
  
 
Witam na jednym z wielu for o Toyotach
  
 
wymienilem gumy w zawieszeniu a teraz czekam na tylni wachacz, pozatym musze wymienic linke od recznego i chyba sprzeglo ale nie jestem pewny bo jak ja przeciagam na obrotach to tak jak by sie slizgalo wiesza sie na obrotch a potem nie przyjemny zapaszek
  
 
witamy i capslocka rzadziej używamy
  
 
skoro nie pasuje wam pisanie z caps lockiem to nie pisze
  
 
nie pisz, nie pisz - to odpowiednik krzyku w realu...

a poza tym źle się czyta

pzdr
  
 
spoko obiecuje poprawe