[WNG] Wdzydze - edycja 2006 i 2007 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jojek, wyjazd do Wdzydz zostal wstepnie odlozony na przyszly "Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikent" ( prawa autorskie zastrzezone )
  
 
A dzisiaj plan D zapraszamy wszystkich na grila i do ASO Leźno rozpoczecie od 18.00 do wyczerpania sił
  
 
Cytat:
2007-06-22 23:07:32, Jojo pisze:
Nie dam rady przyjechac a tak bym chciał


No to masz szanse za tydzień

my spędzamy weekend na wdzydzach awaryjnie - wczoraj Plan C u Rawuków, dziś Plan D u Marasów

zaczęło znowu świecić słońce
  
 
przyszły weekend tez mam zapełniony po brzegi
  
 
Wrocilim z planu D Pilim, jedlim, smialim sie, komary rypaly
  
 
A oto pare zdjec z grilowania



Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Panowie dobrą rade wam dam nie pijcie piwa z puszki..... pracuje w firmie co wytwarza coś takiego.....
  
 
To altanka w ASO Lezno?
  
 
Cytat:
2007-06-24 16:15:47, BolimA pisze:
To altanka w ASO Lezno?


Dokładnie tak

Plan C i D z powodzeniem zastapił plany A i B ale w przyszły weekend ponownie atakujemy "cycki" - oby pogoda była lepsza, bo w tym czasie odbywa się kolejny festiwal Burczybas 2007

Oto program na sobotę:

10:00 - program "Bezpieczna Droga" - konkursy i zabawy edukacyjne dla dzieci i młodzieży

11:00 - pokaz ratownictwa medycznego

12:00 - pokaz ratownictwa wodnego

13:00 - pokaz ratownictwa drogowego

14:00 - pokaz akcji policyjnej

15:00 - prezentacja aut marki Ford

16:00 - próby mikrofonowe

20:00 - koncert galowy

21:00 - ogłoszenie wyników konkursu

24:00 - pokaz sztucznych ogni

  
 
Cytat:
2007-06-24 16:12:48, PUTEKM pisze:
Panowie dobrą rade wam dam nie pijcie piwa z puszki..... pracuje w firmie co wytwarza coś takiego.....


A w butelkach jest co innego czy jak???
  
 
Padła kolejna propozycja wyjazdu na Wdzycki!!! w nadchodzacy weekend kto chetny?
  
 
My niestety teraz śmigamy do Giżycka, ale w następny weekend ..... moze Wdzycki albo może Chłapowo (Janie sie wybierają do domku, mają troche miejsc wolnych i mówią, że też tam mozna u nich namioty rozbić jak coś).
  
 
Do d... taki interes. Wy macie wszędzie blisko. Nie to co my........ Zadupie Polski........ Ale za to na Ogólnopolski jadą od nas trzy Fiaty.(Dwa na benie)
  
 
u nas przynajmniej jeden dodatkowo wpierdziela za dwa hehe uroki swiezego serduszka a i moze ktos jeszcze sie znajdzie
  
 
Ja Fiatem nie dam rady, ale GTI bede na bank (nareszcie wlasnym autem ).
  
 
Cytat:
2007-07-17 22:20:38, chris1500 pisze:
u nas przynajmniej jeden dodatkowo wpierdziela za dwa hehe uroki swiezego serduszka a i moze ktos jeszcze sie znajdzie


Może i ja fiatem na benzynie... jak finanse pozwolą, choć czarno to widzę, coraz czarniej... (Tuszyn mam na myśli.)


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2007-07-21 20:27:29 ]
  
 
nooo i byly by dwie pomarancze benzin frakcji zbieraj zbieraj ja juz gromadze zapasy hehe
  
 
nooo i byly by dwie pomarancze benzin frakcji zbieraj zbieraj ja juz gromadze zapasy a i zawsze sie cos wymysli hehe