Lampy?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!

Czy mozna kupic kawalek reflektora? potrzebowalbym nie wiem jak to sie nazywa.. wklad? poprostu pourywane sa zaczepy ktore odpowiedzialne sa za regulacjie polozenia reflektora.... i reflektory mi lataja moge lapiac za wiazke przewodow idacych do zarowki ruszczac lampa...

Pozdro
  
 
hehe - wyobraźmy sobie następującą scenkę:

- Dzień dobry
- Dzień dobry
- Poprosze ćwiartke reflektora
- A z której strony panu ukroić?

a tak poważnie: dokupic można ewentualnie szkło (ok. 25zł) częsci zamiennych nie przewidują do sprzedaży (niestety? )
  
 

Pyutam bo znalazlem w sklepie takie o to rzeczy :

co to moze byc?

Wklad reflektora dlugi bez zar.H4 Zelmot
Wklad reflektora H4 krotki Zelmot komple
Wklad reflektora PN dlugi H4 Wesem
Wklad reflektora PN dlugi Wesem zwykly
Wklad reflektora PN mijania H4 Wesem
Wklad reflektora PN mijania Wesem zwykly
  
 
Wkladka = lustro -tak mi sie wydaje
  
 
Cytat:
2003-04-02 22:26:37, Starfire pisze:

Pyutam bo znalazlem w sklepie takie o to rzeczy :

co to moze byc?

Wklad reflektora dlugi bez zar.H4 Zelmot
Wklad reflektora H4 krotki Zelmot komple
Wklad reflektora PN dlugi H4 Wesem
Wklad reflektora PN dlugi Wesem zwykly
Wklad reflektora PN mijania H4 Wesem
Wklad reflektora PN mijania Wesem zwykly



Może to głupie pytanie, ale czy to nie są czasem te okrągłe? (Takie jak w DF).
  
 
Cytat:
2003-04-02 22:48:51, Grzech pisze:

Może to głupie pytanie, ale czy to nie są czasem te okrągłe? (Takie jak w DF).


Pytania z zasady nie sa głupie a to jest zasadne.
Ja tez sądze ze tu chodzi o te okrągłe
  
 
A wogole to do czego? DF? polonez? caro? star? zuk? domyslac sie mam?
Wklad to odbysnik plus szklo z przodu - czyli to gdzie wchodzi zarowka, ale bez mocowan do nadwozia. Szrot jak cos.
  
 
Qrcze szkoda a moze da sie to jakos skleic? W sumie to nie wiem co jest w srodku bo jesio nie rozbieralem bo szczerze mowiac nie chce mi sie rozbierac by tylko zobaczyc... moze sie okazac ze juz nie zloze

Szrot odpada nigdzie nie ma a na gieldzie wolaja za lapmpe 120zl czyli tyle ile nowa
  
 
Cytat:
2003-04-03 09:52:17, Starfire pisze:
Qrcze szkoda a moze da sie to jakos skleic? W sumie to nie wiem co jest w srodku bo jesio nie rozbieralem bo szczerze mowiac nie chce mi sie rozbierac by tylko zobaczyc... moze sie okazac ze juz nie zloze

Szrot odpada nigdzie nie ma a na gieldzie wolaja za lapmpe 120zl czyli tyle ile nowa



Może spróbuj poszukać jakiejś hurtowni motoryzacyjnej. Mogą mieć 50% niższe ceny. W Warszawie tylna lampa do Caro kosztuje 80zł, na szrocie 40, a w hurtowni 43.
  
 
moze powiedz o jakim samochodzie mowisz, to bedzie nam latwiej pomoc
  
 
polonez caro 94r

i chodzi o lampy z prozdu Co za baran pourywale te uchwyty wrrrrr
Qrcze sa szkla sa lustra a nie ma reszty...
  
 
Przednie lampy kosztują 126zł sztuka, a tylne 49 zł sztuka. Ceny w Łodzi.NA kiedy potrzebujesz te lampy ??? (na wczoraj)
  
 
No cos Ty jak mam wymieniac cale lapmy to mam to w d... 250zl wole wydac inaczej....

Pytalem bo moze ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac (jakis patent )) ) procz kupowania nowych lamp
  
 
A czy w tych wkładach sa pourywane uchwyty w które włozone są plastikowe uchwyty, jeżeli nie są to można kupić te plastiki.(sam kupowałem)
  
 
Hmm nio wlasnie nei wiem bo nei rzobieralem jesio...
Boje sie tego zrobic bo moze sie okazac ze lampy sie rozsypia i wtedy naprawde bede musial wydac te 250zl
A na co stawiasz? jak mowie lapie za wiazke przewodow i caly srodek lata. Tak wogole to jak sie do tej lampy dostac? szlo odklejac?
Jak tak to czym pozniej skleic?
  
 
Ja obstawiam urwame plastiki w lampie - są identycznej budowy jak w 126p tylko troszke wieksze. Zdejmij klosz - na długim boku podważ go srubokrętem - troche rozsądku i intuicji a zejdzie bez prbl. Potem wkleisz na przeźroczysty silicon.
P.S. ZAWSZE mów jaki masz samochód - model i rocznik. Jak nie to cie zaj*****biemy

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
OKi dzieki niech sie tronke ociepli to biore sie do roboty... a jestes pewien, ze to sie wkleja na silikon? klosz chyba jest ciezki i przy chamowaniu (jak hamulce zrobie) ) moze odpasc

  
 
jestem na 100% - tak jest fabrycznie i sma kilkakrotnie składałem polonezowskie reflektory (np wymiana stłuczonego szkła) Musisz oczyścić dokładnie rowek ze starego siliconu, odtłuścić i wkleić (nie za duzo bo wypłynie bokiem ) i nie odpadnie!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
StarFire co będziemy tak debatować (co by było gdyby), podjedz do mnie to pogadamy, popatrzymy, może coś wymyślimy.
  
 
Przedwczoraj wieczorem przestała mi świecić prawa żarówka, jak 'puknąłem" w reflektor to cała ręka mi do środka wpadła......!!!
Byłem w szoku, i sam chciałbym widziec moja minę wtedy. Powyciągałem resztki szkła, zakleiłem calą lampę taśmą i tak przejeźdźiłem, aż następnego dnia kupiłem szkiełko wkleiłem i teraz już nie pukam w szkiełka