Czasy na 400m - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mój wynik na 402,5 m zmierzony w tą niedzielę na półoficjalnych zawodach w Skarbimierzu na gazie to 17,88. Swoją drogą było tam kilka pięknych furek (np Mercedes 124 E500, Mercedes 190 2,5 16V Evolution-podobno są tylko takie dwa w Polsce , nowiusienkie BMW M3) i te samochody stanowiły klasę samą dla siebie-nie mieli sobie równych. Mnie się udało pobić A-grupowe cinquecento sporting (o 0,2 sekundy ale zawsze ) i kilka innych furek. Ciekawie wyglądały moje starty z Fiatem 125p z silnikiem 1,4 DOHC po tuningu. Cięliśmy się chyba ze 4 razy i za każdym razem był gorszy o około 2-3 sekundy(on na paliwie ja na gazie). Jak przełączył na gaz to różnica wyniosła ponad 4 sekundy. Sromotnie przegrłem z Jettą GTI ale coś mi się zdaje, że miał jakiegoś dopalacza bo jak na dwójce był sporo za mną nagle było bruuuum i tyle go widziałem

Następnym razem zlikwiduję wycieki paliwa na pompie paliwowej i zobaczymy
  
 
Ja stanąłem (w Toruniu na betonkach) obok astry GSI też na gazie i bliżej niezidentyfikowanego Cieniasa - wyniki:
1.Astra ok. 14.9 s
2.Ja ok. 15.9 s
Cieniaka nie klasyfikowaliśmy - 12.65s!!!

BTW: Seru u mnie przy warsztacie ojca (w naszym ogrodzie) stoi Merc 190 2,3 16V Evolution 2, stan idealny - czeka, aż kuzynek mój zrobi prawko .
  
 
Cytat:
BTW: Seru u mnie przy warsztacie ojca (w naszym ogrodzie) stoi Merc 190 2,3 16V Evolution 2, stan idealny...



Ok-tyle, że tamten to było 2,5 16 V z głowicą coswortha-wersja taka, jak na DTM