Instalacja cb radia kraków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
kupilem dzis radyjko uniden 520 xl do tego antene president alaska z uchwytem i tym urzadzeniem do strojenia... jednak nie mam pojecia jak to wszystko podlaczyc zeby dzialalo ... jest ktos z krakowa kto mogl by mi pomoc? jakims browarkiem sie oczywiscie odwdziecze... pozdro
  
 
Chyba nam nie pomogą kolego tez napisałem podobyn post dopiero zauważyłem po napisaniu swojego że tez masz taki problem ale miejmy nadzieje .
  
 
Widać w Kraku nie ma życzliwych osób , poczekaj do połowy sierpnia to będę w Krakowie i chętnie Ci pomogę, chyba że wcześniej będziesz w W-wie .

A na poważnie warto spytać o serwis CB i podjechać do fachowców. Mój kolega który mieszka po drugiej stronie W-wy i miał do mnie przyjechać na strojenie w weekend, załatwił to w serwisie za 10 zł i już jest szczęśliwym CB gadułą.
  
 
kolego, z krakowa nikt sie nie odezwal, bo to przeciez "centusie" - (nie ma sie co obrazac, - ja jestem hanysem, kolega jerry - gorolem itp i td zakladam, ze po prostu jedno piwo to troche za malo
pozdrawiam i... nie bierzmy swiata zbyt serio

73!!!
  
 
chlopaki jakie centusie:p
ja osobiscie tesz mialem ten problem
w sklepie gdzie kupowalem koles powiedzial mi ze za 60 zestroja ale nie oni tylko podal namiary na goscia

niesetety zrezygnowalem i poczekalem na kumpla z sacza ktory mi to zrobil
teraz mam zamiar kupic swr i w razie czego stroic sobie to
  
 
60zl - to juz jest zdzierstwo. Max. idzie dac te 15zl. Lecz sa takze tacy co robia to za darmo.