Pytanie o trasę Kraków - Tarnów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
W najbiższy weekend wybieram się z Krakowa do Tarnowa i moje pytanie - jak się jeździ?
Ostatni raz jechałem w kwietniu i co kawałek były skręty w prawo lub lewo (objazdy naprawianych mostków)
- Jak się jeździ aktualnie?
- Gdzie ew korki?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
pozdrawiam
Arturek
  
 
Roboty drogowe napotkasz juz od Bochni ale wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie... w tygodniu w wielu miejscach jest ruch wahadłowy ze wzgledy na ukladanie nowej nawierzchni ale w weekend jak wiesz panowie maja wolne wiec mysle ze spokojnie dojedziesz
  
 
dzięki
  
 
polecam droge przez gdów i tymowa, wyjeżdzasz w Jurkowie i mijasz wszystkie korki na głównej kraków - brzesko, jedzie sie fajnie a i widoki ciekawsze a poza tym na pewno nie ma korków
  
 
Albo w Bochni odbijasz na Krzeczów, Rzezawę, Jodłówkę i wypadasz w Brzesku, bo w tym tygodniu największe korki i roboty drogowe były własnie Bochnia-Brzesko.
Jeśli jedziesz dalej to proponuję Niepołomicami (zależy czy kraków północ czy południe) i na Szczurową. Droga dziurawa ale PUSTA.
Częstawo jeździmy w tamte strony z firmy i właśnie taką trasą.
Ostatnio znajoma jechała normalnie (4) i stała 1:10 w korku przed Brzeskiem.....
Pozdr
  
 
Wczorej 1,5 godziny stalem dramat odcinek 10 km niezly koreczek.
  
 
Ja właśnie ostatnio licząc na szybki przejazd tego odcinka ruchem wahadłowym w godzinach koło 11 jednak się przeliczyłem (a poprzednio się udało). Stałem już chwilę w korku po Bochni w kierunku Brzeska, a jadący z przeciwka ludzie krzyczeli (podziękowania dla nich) że korek jest na kilka km i nie ma co stać, sami zawrócili. Zawróciłem do Bochni i dalej tak jak poprzednio opisałem.

Pozdr