[danio21] cabrio mkVII.... THE END - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak dla mnie te brewki na przednich lampach, 16V i nie unikne slowa "paskudna" lepka na klapce wlewu paliwa zdecydowanie psuja wyglad auta
  
 
przeczytałem cały temat i niegdzie nie znalazłem informacji jakie ET maja te Power tech'y bo tez chce założyc jakies 8j15 do auta tylko niewiem jak et dobrac. Twoje autko bardzo ładnie sie prezentuje na nich, reflektory sciemnic od wewnatrz i bedzie miodzio. powodzenia w dalszych modach
  
 
Cytat:
2007-12-12 12:37:09, tomekk58 pisze:
przeczytałem cały temat i niegdzie nie znalazłem informacji jakie ET maja te Power tech'y bo tez chce założyc jakies 8j15 do auta tylko niewiem jak et dobrac. Twoje autko bardzo ładnie sie prezentuje na nich, reflektory sciemnic od wewnatrz i bedzie miodzio. powodzenia w dalszych modach



w profilu znajdziesz "felgi POWERTECH 15': przód 8J ET25 195/45 TOYO tył 8J ET20 195/45 TOYO"
  
 
tomekk58 jestes z rybnika wiec po sasiedzku

Cytat:
w profilu znajdziesz "felgi POWERTECH 15': przód 8J ET25 195/45 TOYO tył 8J ET20 195/45 TOYO"



dokładnie
  
 
ok ok dzieki, dopiero sie ucze tego forum
  
 
Cytat:
2007-12-12 22:13:23, tomekk58 pisze:
ok ok dzieki, dopiero sie ucze tego forum


nie ma problemu, zawsze pomozemy
  
 
witam
dawno mnie tu nie było
hmm ostatnio zmodyfikowałem tarcze hamulcowe- tzn zakupilem nowe
tarcze
ciekawe jak to bedzie hamować , szkoda ze to nie sa 280mm no ale zawsze cos.
aha i znikło 16V z tyłu
  
 
jezdzic sie bedzie dobrze i hamowac tez ale kloski ATE sa miekkie i pyl sie bardzo....
  
 
no to przynajmniej tarcze dluzej wytrzymią co nie?
zobaczymy co bedzie sie robic najwyzej bede mial grafitowe alumki
  
 
witam
niedawno zakupiłem wzmacniacz blaupunkta GTA 2100 a w tym tyg dotarł do mnie taki Magnat

Skrzynie musiałem troche przyciąć (oczywiście nie naruszająć komory) żeby weszła do bagażnika ale wszystko łanie gra i nawet więcej miejsca się zrobiło w bagażniku
  
 
Miałem taki zestawik hamowników ATE tyle że RS i hamowało zacnie Białe fele trzeba częściej myć, no ale cóż, albo albo Ja postawiłem na skuteczność.
  
 
Cytat:
2008-04-03 12:47:26, Wojo pisze:
Miałem taki zestawik hamowników ATE tyle że RS i hamowało zacnie Białe fele trzeba częściej myć, no ale cóż, albo albo Ja postawiłem na skuteczność.


zrobiłem już parę tys i też jestem zadowolony z zestawu hamującego
  
 

  
 
Co to za nabytek? Ramka pod tablicę rej.? hihi fajne oczka
  
 
no właśnie te oczka a w oczkach xenon
  
 
oczka oczkami, ale ksenona to nie widu ni słychu
  
 
Cytat:
2008-07-02 15:19:23, DarasBB pisze:
oczka oczkami, ale ksenona to nie widu ni słychu


specialnie dla ciebie jutro zrobie fotki. i bedzie widac
  
 
Cytat:
2008-07-02 15:57:26, danio21 pisze:
specialnie dla ciebie jutro zrobie fotki. i bedzie widac



Specjalnie dla mnie jeszcze wyrzuć te ramki z reflektorów i będę MEGA szczęśliwy
  
 
Cytat:
2008-07-02 16:20:38, DarasBB pisze:
Specjalnie dla mnie jeszcze wyrzuć te ramki z reflektorów i będę MEGA szczęśliwy



AMEN!
  
 
Cytat:
2008-07-02 18:30:19, Snale pisze:
AMEN!


PAN Z WAMI ale ramki ze mną.

mi się nie podoba taka duża lampa a bad looka nie mam zamiaru puki co narazie robić.
mam nadzieje ze mi to wybaczycie