[danio21] cabrio mkVII.... THE END - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam ponownie.
- kabelki do diod ktore sa w pokretlach poprowadzilem z boku tych pokretel w tym otworze ale radze dac bardzo cienkie przewody zeby nie klinowało pokretła.



Cytat:
podswietlenie cacy, naprawde fajnie wyszlo
budziki zrob na niebiesko czerwono-niebieski rulez



- no wlasnie mysle nad niebieskim tak jak w golfie V.
samo nie wiem jeszcze

a wczoraj zrobilem podobnie do golfa III i tez wyszlo fajnie (nadmuchy)

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-07-04 13:34:54 ]
  
 
a do przełączników szyb ładowałeś po dwie diody (na dwie każdą ikonkę), czy jedną centralnie w przełączniku?
czy spiłowywałeś diody, matowiłeś je i jakie: 5mm, 3mm?
czy masz zamiar robić regulację podświetlenia (jeśli tak to jaką)?
  
 
Ładniutko to wszystko wygląda Szkoda, że nie mam czasu i zdolności, aby też się tak pobawić Super wypasiony ten Twój furak - ma chyba rzeczywiście wszytko, co fabryka do niego oferowała
Zapomniałem dodać (aby nie było Ci tak wesoło ), że nie podoba mi się potwornie ta nakładka na wlew paliwa - do tak eleganckiego autka nie pasuje za grosz

[ wiadomość edytowana przez: Pawel_AMG dnia 2006-07-04 13:46:38 ]
  
 
w przyciskach od szyb jest jedna dioda na przycisk nie spilowana 3 mm i wszystko dziala jak widac.
jesli ktos chce to moge przerobic na dowolny kolor podswietlenie samochodu.(troche juz zrobilem w essim golfie)
a nakladka na wlew byla juz od przywiezienia z niemiec-wiejski tuning- heee.
a planuje nad sciemnianiem tylko nie wiem narazie jak- byc moze zastosuje jakis potencjometr z VW albo cos w tym stylu,ewentualnie jakas elektroniczna regulacja.-zobaczymy,
  
 
podoba mi sie gitarka
  
 
A przy nadmuchu również 3mm diody zastosowałeś?Spiłowane czy nie?

Generalnie podoba mi się
  
 
nie nic nie piłowalem , dalem tyle diod ze nie trzeba bylo pilowac,i w nawiewach sa tez 3mm czerwone a pod niebieskim białe, dalem na kazdy znaczek 1 diode skierowana do przodu i przez to tak mocno swieci,generalnie przyjemnie bo wszystko widac

teraz bede kombinowal nad niebieskimi licznikami zegarkiem i jakos to wszystko zeby mozna bylo sciemniac,no i biala tarcza zegarka ktora juz mam tylko wlozyc
pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-07-08 17:35:29 ]
  
 
no myśle żę byś mógł zrobić licznik tak jak ....borys.... on ma zdjęcie w sfojej galerii ....a nic nie można powiedzieć zrobił cudnie ten licznik
  
 
dajcie linka do tego boryska

ok juz widzialem liczniki! no fajne ale nie wiem czy dam rade bo ja mam naswietlane z gory a nie z dolu. a ma ktos na niebiesko zrobiony??

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-07-09 11:14:45 ]
  
 
standartowo sa naswietlane z gory ale czesc licznikow mozna przerobic na podswietlane od spodu (nie wszystkie bo czesc jest z czarnego nieprzezroczystego plastiku -chodzi o tarcze z cyframi) -jezeli masz te przezroczyste to juz tylko troche wytrwalosci i kilka godzin pracy i gotowe
PS dodam ze teraz mam naswietlane z gory na niebiesko z regulacja intensywnosci

[ wiadomość edytowana przez: borys dnia 2006-07-09 11:22:02 ]
  
 
mozesz wrzucic fotke z licznika?? a z czego zrobiles regulacje??
no ja mysle ze zrobie naswietlanie na niebiesko i juz. a jakie i ile diod dales??bo jeszcze tego nie rozebralem.
  
 
czy moze ktos wrzucic jakies fotki z licznikiem podswietlonym na niebiesko a w moin escorcie denerwuje mnie brak podswietlena wlasnie krecidelek nawiewu itp ale sam chyba sie nie podejme takich modyfikacji
  
 
witam
no wlasnie dobry pomysl moze ktos wrzucic metode jak podswietlic liczniki na niebiesko w mk7
a jak chcesz larry to moge ci to przerobic na niebiesko jak masz takie jak ja!
pozdrawiam
  
 
Cytat:
witam ponownie.
- kabelki do diod ktore sa w pokretlach poprowadzilem z boku tych pokretel w tym otworze ale radze dac bardzo cienkie przewody zeby nie klinowało pokretła.



tez nad tym myslalem, ale balem sie ukrecenia przewodow, w koncu zrezygnowalem

co do niebieskich w mk7 zajrzyj do mojego profilu
  
 
a ty masz tarcze podswietlone od spodu ?? ja mam naswietlane z gory na zielono :/
  
 
A ja mam pytanko jak podłączyłeś diody w pokrętłach nawiewu (pod kreseczkami na pokrętle)? Ja mam wszystko zrobione na biało - mi tam się podoba i nie męczy wzroku.
  
 
pod kreseczkami dalem osobne diody i podlaczylem normalnie pod podswietlanie.
mam tarcze naswietlone z gory na zielono
dyras ----- a mozesz to opisac jak to zrobiles??ja wlasnie tak chce i dac biala tarcze do zegarka,a powiedz czy nie slepia tarcze w nocy??
  
 
Cytat:
2006-07-27 23:42:50, danio21 pisze:
pod kreseczkami dalem osobne diody i podlaczylem normalnie pod podswietlanie. mam tarcze naswietlone z gory na zielono dyras ----- a mozesz to opisac jak to zrobiles??ja wlasnie tak chce i dac biala tarcze do zegarka,a powiedz czy nie slepia tarcze w nocy??



podswietlenie nie oslepia, zrobilem sobie 2 tryby jasny i ciemny wrazie 'w' ale ciemnego nawet nie używam
co do montażu to robiłem mniej wiecej tak jak robil to Borys, fotorelacja jest w poradach. Na obrotek dalem 7 diod, na predkosciomierz 9 a na temp i benzyne 4. do tego 3 diody UV oswietlajace kazda na jedna tarcze.
  
 
no ok a powiedz mi jeszcze czy w mk7 tez sa diody od spodu licznika??bo mi sie wydaje ze tam sa tylko z gory licznika i caly licznik jest naswietlany! ??
chyba spedze przy temu wieczor sb !
zmienie tarcze zegarka i podswietlenie licznika i zegarka.
a czy mozna nakleic na tarcze zegarka normalny wydruk z drukarki i bedzie biala tarcza wtedy??
  
 
w mk7 nie ma chyba podswietlania, przynajmniej 100% przykadków z jakimi sie spotkałem to oświetlenie na zielono dwiema zarówkami.

Co do białych tarcz, to własnie większość klubowiczy drukuje własne projekty.