[danio21] cabrio mkVII.... THE END - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
------

[ wiadomość edytowana przez: dyras dnia 2006-08-09 14:58:29 ]
  
 
no witam
walsnie dzis zamontowalem sobie niebieskie podswietlanie licznikow i zegarka i biala tarcze zegara
efekt :






















tylko byc moze bede musial zrobic jakies sciemnianie licznika i zegarka bo moze to troche oslepiac ale zobacze jak troche pojezdze.



no i juz zrobilem regulacje jasności wiec jest wszystko OK

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-08-04 11:14:27 ]
  
 
od razu inaczej wyglada
  
 
za jasno moim skromym zdaniem!!!!!! wole coś innego
  
 
nie jest za jasno bo mam zrobione ściemnianie licznika i zegarka i mozna nawet go calkiem zgasic!
  
 
swietnie to wyglada!

Bede sie za niedlugo bawil w swoim bo jakis niemiecki inteligent kombinowal, kombinowal i wykombinowal... lewa i prawa strona zegarow od spodu zielona... srodek tez zielony ale strasznie slabo swieci i wszystko z gory oswietlone na czerwono... po prostu poezja tfu!
  
 
no ja wrzuce troche fotek po sciemnieniu!
fajne cabrio 'kauczuk'!
powodzenia z bawieniem bo warto!
  
 
witam! dzieki michalowi bede dalej prowadzil w tym watku zmiany ktore beda nastepowaly w moim cabrioleciku!
przewidziane sa zmiany dotyczace wydechu! mam zamiar zalozyc wydech ala' mugen.lezy juz w garazu tylko trzeba to ladnie wspawac! ala'mugen
postaram sie na biezaco uzupelniac fotki!

ps.dzieki michal(vince)

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-08-25 16:08:48 ]
  
 
tymczasem dodaje zdjecia z regulacji jasnosci swiecenia deski






  
 
Cytat:
2006-08-27 09:42:47, danio21 pisze:
tymczasem dodaje zdjecia z regulacji jasnosci swiecenia deski


Fajna zabawka.
Możesz podać jak zrobiłeś ściemnienie ?? Chodzi mi o parametry elementów których użyłeś.

Ja właśnie jestem w trakcie zmian podświetlenia .. ale muszę zrobić regulację bo trochę za mocno diody świecą
  
 
witam
dzis zrobilem sobie te lampki w drzwiach, tzn tam gdzie byly odblaski dalem diody i ladnie swieci jak sie optwiera drzwi

ps.montaż wydechu przewidziany na pt

ma ktos moze opis wyprowadzen do centrali orginalnej alarmu z podwojnym ryglowaniem,chodzi o kable??
  
 
A jest tam miejsce na diode? Czy trzeba cos wiercic? Pytam bo nigdy nie sciagalem tego odblasku a rzeczywiscie fajnie byloby miec tam diodke
  
 
wiercic nie trzeba!!!!!!!!!!
zrobie ci zdjecie jak to zamontowalem ok??
ide zrobic fotke

  
 
a oto fotki
]








co myslicie o tym??
  
 
a to pod tym odblaskiem juz jest otwor?
to luzik trzeba diody kombinowac i robic bo bajer jest )

wrzuc jesli mozesz jeszcze fotke tego otworu w drzwiach po sciagnieciu plastiku i efekt w nocy
  
 
a kabel jak pusciles ?
  
 
tak jest otwor! label??no nie mialem za duzo manewru bo w zlaczkach byly tylko dwie dziurki wolne-reszrta zajete! wiec puscilem przez wiazke kabel do krancowki drzwi i dziala hi bo musi!a + byl w drzwiach!

ok wrzuce foptki ale ok pn bo rodzice wyjechali z aparatem na wczasy! a otwor jaest taki jak sa umieszczone zatrzaski te lapki na szkielku!
efekt w nocy

[ wiadomość edytowana przez: danio21 dnia 2006-09-14 00:12:23 ]
  
 
fajny efekt :]
  
 
witam
i wydech mugena zamontowany. jesli chodzi o zamontowanie to nawet fajnie wyszlo,glos- to zalezy czy z wkladka czy bez ale bez wkladki to jest przelotowka i mocny bas w srodku slychac! jak narazie to jezdze z wkladka- bez-wersja zlotowa hiii!
  
 
kolego danio czy mógłbyś jakieś foty zamiescić jak wygląda Essi na mugenie, z góry dzięki pozdro