Pojazd terenowy FSO na bazie Poloneza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na III Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Poznaniu (1994 r.) FSO zaprezentowała tematyczne stoisko "Możliwości rozwoju Poloneza". Na wystawie pokazano wówczas studialny prototyp 4-drzwiowego sedana, makiete Kombi oraz pick-upa 4x4 Analog. Jedną z firm przygotowujących prototypy do tej wystawy było Biuro Konstrukcyjne Rucker. Na wystawie zaprezentowano jednak jeden produkt z tego zakładu a mianowicie - Kombi. Poniżej niezrealizowana wizja Analoga oczami Rucker-a:

  
 
z tyłu nawet, nawet ale z przodu... istny kaszan...
  
 
ekstra wozik,tylko szkoda,że została zachowana tradycja FSO czyli skończyło sie na makiecie
  
 
Już gdzieś tu był na forum.

Atu-bo to nie była taka zwykłą tradycja.Tobył extradycja.I teraz nam muszą oddać samolot.I furę.
  
 
fajna "malowanka" (szkoda-ale to normalne) za bardzo mi to przypomina jakąś "wersję licencyjną"
P.S.
czy zauważył ktoś, iż znowu wymyśliliśmy przed innymi coś- i "inni" nam ukradli ten pomysł -on ma brewki na światłach - zresztą rozkład świateł na przodzie to "maluch", bok "nissan terano II", tył też (lub korrando)- koniec wymysłów
  
 
Przód R5, bok Discovery, wiecej skojarzeń przed snem niet
  
 
Cytat:
2006-07-04 00:20:38, Race_D pisze:
Przód R5 (...)

Bardziej Rapid, no ta dostawcza 5-ka.
  
 
Oooo własnie, nie wiedziałem jak ta wersja się zwała ale to jest dokładnie moje pierwsze skojarzenie .
  
 
Cytat:
2006-07-04 21:35:44, Mikry pisze:
Bardziej Rapid, no ta dostawcza 5-ka.


Oni nam Beskida na Twingo, to my im łaps przodek od rapida. A tak btw to rapid wystepował też chyba pod nazwą Express.
  
 
Cytat:
2006-07-04 21:35:44, Mikry pisze:
Bardziej Rapid, no ta dostawcza 5-ka.


No to teraz mi się wyjaśniło czemu Skoda coupe "Rapid" za granicę szła jako "Garde".
  
 
Cytat:
2006-07-05 00:15:21, Koot pisze:
No to teraz mi się wyjaśniło czemu Skoda coupe "Rapid" za granicę szła jako "Garde".

Zależy za którą granicę Co by nie mówić to u nas wszystkie Skody, czy Wartburgi to wersje eksportowe ale nie wiedzieć czemu na Allegro tego nie piszą