AE115 (corolla 1.8 4WD) Zawilczaka - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A więc tak:





Przyznam się, że pracuje nad zrobieniem u siebie lamp ksenonowych.
Zdaję sobie sprawe, że to nie do końca będzie zgodne z przepisami.
Nie będzie samopoziomowania.
Mam soczewki bi ksenonowe od A4, teraz tylko pozostaje rozebrać
światła ustwić poziom, wyciąć otwór na soczewke i odpowiednio wkleić
zachowując poprzednie ustawienia. Jeszce istotne- spolerować szkło reflektora by nie rozpraszało światła. Spryskiwacze jescze muszę kupić.
Najlepsze ze względu na rozmiary są w celice.

[ wiadomość edytowana przez: Zawilczak dnia 2007-03-29 22:07:40 ]
  
 
spoko
gdzie kupiłeś??
ja tez nad czym takim muszę pomyśleć
w bordowej pasowy nawet pomarańczowe
tutaj już nie bardzo
  
 
LUX

p.s. W x(z)enony bym się nie pakował
  
 
Cytat:
2007-03-29 22:37:59, Suchy pisze:
spoko gdzie kupiłeś??



kupiłem w aso po rabatach (kolegi pracowniczy ) po 52 za
sztukę. Wiem, że nie tanio, ale wolałem te niż podróbki z allegro po 40.
  
 
Fajnie to wygląda bo autko jasne
  
 
Wygłąda SUPER od razu widać, że autko zadbane a właściciel ciągle knuje co by tu jeszcze przekombinować.

Jak do tej pory ze świetnym efektem, ale ksenony to rzeźbienie straszne nie wiem czy po takich zabiegach orginalne świeczki nie zaświęcą lepiej


  
 
ładna furka, o ile sama Corolla w tej wersji średnio mi się podoba, to jako 4WD jest bóstwem

co do Xe, ładuj śmiało, duży nakład pracy, ale efekt niesamowity... zwłaszcza w czasie deszczu

obadaj jakie masz żarniki ( D1S/D2S - to obojętne ), ale np. Osram Xenarc świecą na niebieskawy kolor, a Philips Xenstart dają barwę zbliżoną do H4 ( misie czasem zwracają uwagę na kolor świateł, mimo tego od 1.5 roku nie miałem z tego tytułu absolutnie żadnych problemów )... w razie jakichś problemów montażowych ( przeróbka przekaźnika ), wal na priv...

co do wypowiedzi Linek, to zaprosiłbym Cię na przejażdżkę Camry przed i po montażu Xe

pzdr
  
 
Cytat:
2007-04-12 15:57:04, marcinm pisze:
łwypowiedzi Linek, to zaprosiłbym Cię na przejażdżkę Camry przed i po montażu Xe pzdr



a można zaprosić Cię na przejażdżkę, kiedy to z naprzeciwka jedzie typ z xenonami home made bez poziomowania i na wybojach daje po gałach?? to co robicie jest skrajnie nieodpowiedzialne...

a rolka 4wd extra. Proszę daj znać, ile Cię kosztowała
  
 
Cytat:
2007-05-13 12:19:47, MarQs pisze:
a można zaprosić Cię na przejażdżkę, kiedy to z naprzeciwka jedzie typ z xenonami home made bez poziomowania i na wybojach daje po gałach?? to co robicie jest skrajnie nieodpowiedzialne... a rolka 4wd extra. Proszę daj znać, ile Cię kosztowała



owszem widzę że jeszcze musisz się poduczyć dużo o tym, do czego zostało wynalezione samopoziomowanie, bo ja z takim stanem wiedzy jak Twój nie pchałbym się w dyskusję o ksenonach home-made, a tym bardziej nie brałbym się za ich montaż... i tyle w tym temacie, nie mam zamiaru nikogo tu uświadamiać

możemy się przejechać naprzeciw siebie w nocy, nawet po wyboistej drodze: jeśli poczujesz się choć raz oślepiony, daję Ci słowo że na następny dzień ściągam Xe, i zakładam fabrykę

tyle ode mnie w tym temacie

pzdr
  
 
Co do moich kesenonów to chwilowy przestój. Nie znalazłem jeszcze fachowca, który wypolerowałby szkło reflektora tak, by powierzchnia była całkowicie gładka i nie rozpraszała światłą z soczewki. To co zrobili koledze to poraszka, nie nadaje się do użycia, tak fatalnie wypolerowane. Zastanawiałem się nad kupnem nowych lamp z gładką szybą, ale czy takie są gdzieś w sprzedaży?
  
 
może być ciężko, ale jak poszukasz to może się coś znaleźć...

do mnie można ściągnąć z US ( Depo ), popatrz po jakichś tuningowych sklepach ( w DE np. )...

mi to robił jakiś gość pod koszalinem, ale musiałbym na niego namiar znaleźć...

polerowany klosz zawsze będzie minimalnie rozpraszał - cudów nie ma, kwestia tylko jak bardzo, czy z ok 70 zasięgu świateł zrobi Ci jeszcze linię na asfalcie, czy już nie do końca

u mnie nie jest źle, chociaż wiem, że mogłoby być trochę lepiej...

pzdr
  
 
Moja pomoc żonie w pracach ogrodowych już nie była potrzebna,
więc zrobiłem troszkę fotek tuptusiowi:
- nowe radyjko



-siła napędowa



-zdjęcie szpiegowskie

-troszkę wnętrza
  
 
ładny tuptuś

zwłaszcza podwozie ma ładne

ten stabilizator już założyłeś, co go tam kiedyś brakowało ??

pzdr
  
 
eeee, stabilizator to już prawie rok temu założyłem, 5 stówek za kawałek powyginanego pręta .
Jutro poszukam mu jakiegoś dobrego wosku
  
 
Cytat:
2007-06-08 15:46:53, Zawilczak pisze:




za podobna fotkę
kiedyś "specjaliści"
od fotografii
zrównali mnie równo z gleba
  
 
Ja podobna fotke tez mam z gofrem, mi sie podoba
  
 
Cytat:
2007-06-08 18:41:20, Suchy pisze:
za podobna fotkę kiedyś "specjaliści" od fotografii zrównali mnie równo z gleba


Po prostu nie spostrzegli głębi tej fotki
  
 
Na prośbę kolegi marcinm wrzucam parę zdjęć swojego 4WD.
Sorry za kiepską jakość (robione z telefonu).
Jak tylko zrobię jakieś lepsze to je wrzucę.





  
 
jesteś wielki... zapisane, oglądnięte, jak kiedyś będzie okazja zrobić podobne aparatem, to będę jeszcze bardziej wdzięczny

pzdr
  
 
Zawilczak, mam coś dla Ciebie

w kwestii ksenonu, polerki itp...



nie wiem kto to produkuje, ale skoro widziałem to w Wiedniu, tzn że nikt sobie tego w garażu nie wyrzeźbił, bo by przeglądu nie dostał

podejrzewam Hellę, Morette albo Projektzwo

gość miał tam zwykłe soczewki z normalnymi światłami, ale w miejsce takiej soczewki możnaby spokojnie wstawić Xe, i problem polerki itp odpadłby sam z siebie

chyba tyle

pzdr