Kątrolka econom w carinie e 2d

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanko. Czy ta kątrolka ekonomik o której piszą w księżce dotyczy też cariny e 2d bez recyklingu spalin. Odkąd mam ten samochud nigdy mi sie nie zapaliła.
  
 
zalezy od licznika jezeli licznik jest oznaczoczy ze producentem jest TOYOTA to są kontrolki jezeli licznik jest juz wyprodukowany przez VDO to nie ma kontrolek , przy liczniku VDO chyba nawet pisze na tarczy predkosciomierza "VDO" na tym pod oznaczeniem Toyota nic nie pisze na tarczy
  
 
W mojej na liczniku pisze tylko T26 pozatym nic. A może wie ktoś wie gdzie są te czujki pod maską ukryte. Moja toya jest wersia japan jak to jest różnic.
  
 
a teraz doczytałem ze masz Cari 2,0D , a masz obrotek ?? T26 (jest to symbol licznika -model) chyba nie miały kontrolki ale pewny teraz nie jestem


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2006-06-25 12:29:09 ]
  
 
Tak jest obrotomież
  
 
A co miała by oznaczać lampka "econo" w dieslu?
  
 
Cytat:
Witam mam pytanko. Czy ta kątrolka ekonomik o której piszą w księżce dotyczy też cariny e 2d bez recyklingu spalin. Odkąd mam ten samochud nigdy mi sie nie zapaliła



ogłaszam mam zamiar wywalać posty z błędami ortograficznymi. ostatnie ostrzeżenie!
  
 
Jak wyżej ja tylko zapytałem czy jest ale, i działać może w tym modelu. A co by miała oznaczać to pewnie jak sie nie myle lekką nogę bez podbitki ołowianej
  
 
Moim zdaniem to w tych silnikach ta lampka musiałaby się świecić cały czas

Pozdrawiam