Gdzie to można kupić? (Różne części).

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuje 2 gardziele 24 - czy nie wiecie gdzie można takowe nabyć w Krakowie - wiem że zawsze można kupić 2 gaźniki na szrocie -ale to drogawo wychodzi
  
 
proponuje poszukac na gieldach samochodowych tam zawsze dostaniesz, a jezeli nie to przynajmniej powiedza gdzie mozna qpic

pozdr dowciapny
  
 
Problem w tym ze pracuje w sobote niedzielę i nie mam jak na giełdę jechać
  
 
Cytat:
2003-10-22 00:07:54, Bastek-Krakow pisze:
Potrzebuje 2 gardziele 24 - czy nie wiecie gdzie można takowe nabyć w Krakowie - wiem że zawsze można kupić 2 gaźniki na szrocie -ale to drogawo wychodzi



na bernardyńskiej jest gaźnikowiec u którego widziałem wielką góre gaźników gardzieli i dysz
  
 
A w którym miejscu tam jest gaźnikowiec ?? O ile dobrze kojarze to ta droga koło Wawelu ??
  
 
tak pod wawelem raczej nie powinieneś mieć problemu z trafieniem bo jest on dobrze oznakowany jak dobrze pamietam jest on w nastepnej bramie za szkołą idąc od Stradomskiej
  
 
Wielkie dzięki - kupiłem tam takie jak chciałem
  
 
Czy ktoś ma namiar na sklep w którym ostały się jeszcze podkładki teflonowe pomiedzy pióra do resorów. A moze ktoś ma takowe podkładki na zbyciu lub niepotrzebne do oddania?

Cholerstwo jest nie do dostania w żdnym sklepie...
  
 
to takie montowali?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2005-05-27 16:09:11, OLO pisze:
to takie montowali?



no ba
jak malowałem resory leżące na koziołkach to wjmowałem resztki które po tym zostały pimiedzy piórami. Takie białe o strukturze gąbczastej cienkie.

Myszki komputerowe mają maja takie 4 białe ślizgacze. To właśnie ten materiał
  
 
Myszki teraz tanie mozna by oszabrowac pare hehe

BTW ile kosztuje resor ?? ze tak sie podepne pod kwestie resorow

pozdr
  
 
Resor w hurtowni to wydatek rzędu 130 zł.
  
 
Cytat:
2005-05-27 23:33:33, thaniel pisze:
Myszki teraz tanie mozna by oszabrowac pare hehe BTW ile kosztuje resor ?? ze tak sie podepne pod kwestie resorow pozdr



zalezy jakie ale tak od 120 -140 za sztuke
  
 
130 w Lempolu fabryczny od kombi.
  
 
Witam!Wyciagam silnik ze swojego poloneza silnik.I wstawiam silnik z fiata 131 super mirafiorri. Ale nie mam tej obudowy sprzęgła z mocowaniem na rozrusznik żeby zespolić ze skrzynią od poldka.Nazywa się to flansza albo jakoś tak.Czyli poprostu chodzi mi o częśc dzięki,której połącze silnik fiata ze skrzynia poldka.Jeśli ktoś coś takiego ma prosże dac znać na priv albo meil albo tu...pozdro

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-03-13 00:02:33 ]
[ powód edycji: Zmieniałem tytuł ]
  
 
Łada 2101-2107 panie kolego sie kłania. A z tym to już chyba nie ma problemu
  
 
Oki dzięki za info.Już sobie załatwiłem od jednego forumowicza tą częśc.A czemu do piachu??Zakładam ten silnik po to żeby bylo czym jeździć narazie.A potem jak sie nauczejeździćto kupuję sobie Hondę accord.A puki co to poldke musi styknąć do jazdy.Potem przerobiego spowrotem na oryginał tylko z czarnymi fotelami starego typu a nie zielonymi jak ma teraz i sobie go zostawię na jakies 10lat
  
 
I to jest część od Łady? Czy ktoś mógłby uściślić w jakim stopniu i do jakiego silnika ona pasuje?
  
 
Cytat:
2007-02-26 16:15:18, Koot pisze:
I to jest część od Łady? Czy ktoś mógłby uściślić w jakim stopniu i do jakiego silnika ona pasuje?



tutaj masz mala rozpiske
  
 
CZESC PILNIE POSZUKUJE CZESCI DO POLONEZA CARO PLUS JEST TO SKRZYNKA BEZPIECZNIKOW GDZIE MOGE TO KUPIC