Listwy ozdobne na progach 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ile jest dziur na spinki w klasyku do zamontowania listw progowych? U mnie ktos to zakleil jakims gumowym syfem zamalowal. udalo mi sie zlokalizowac tylko kilka dzuir, a nie chce tego za bardzo inwazyjnie robic. Czy ktos jest w stanie mi pomoc?
  
 
8 dziur na stronę o ile pamiętam.Kurde musze swoje wreszcie założyć
  
 
na 100%??
  
 
Sprawdziłem - 7 sztuk na stronę.
  
 
To juz druga odpowiedz ze 7. Jeszcze kilka i uwierze
  
 
7 sztuk na strone
Uwierz bo komplet spinek, to 14
Pozdrawiam
  
 
na allegro są nówki po 1.50 zl sztuka
  
 
A ja kupiłem na Allegro za 20 zeta 20 spinek
Troche taniej
Pzdr
  
 
ja za 24 ale i tak dobrze
  
 
policzyłem na fotce wysokiej rozdzielczosci
w progu jest 8 a w przednim blotniku chyba dwie maja byc


[ wiadomość edytowana przez: nikusss dnia 2005-03-25 09:37:41 ]
  
 
No i niech zyje zgodnosc stanowsk
  
 
na poparcie mojej tezy moge wyslac foto z widocznymi korkami
  
 
Nasilają się próby siania zamętu
Ja założyłem swoje na 7 klipsów Dzięki temu wątku (temu misiu) zmobilizowałem się wreszcie
  
 
OT:Ładnego klasyka masz Julo i ten rocznik-marzenie
  
 
Panie Robi i Panie Kajtek... było Wam pójść do sklepu z częściami do Łady i ładnie zamówić bądź kupić takie zapinki za 50 gr sztuka. Wyszłoby to Was w najlepszym przypadku 10 zł.
Ja swego czasu na allegro sprzedawałem takie zapinki po 40, czasem nawet za 45 złotych - 20 albo 25 sztuk =)

  
 
Hehe. To sie zrobilem 1,50 za sztuke wlasnie kupilem 15 takich. Jako ze ksiazka mowi o 5szt/strona, forum o 7, to wzialem 15 asekuracyjnie. Nie umre od tego moze Nastepny Dowod na to, ze frycowe trza placic Pozdrawiam syskich
  
 
Panowie, teraz troche o innych listwach w 125p. Otóż czy ktoś wie jaką mają długośc aluminiowe listewki ozdobne drzwi (parapety) tylnych i przednich, zlokalizowane od zewnętrznej strony? Czy może sa tej samej dlugości? Maja jakieś wycięcia? Aha, i jeszcze jedno Jak to się zdejmuje
  
 
Żeby je zdjęć musisz ściągnąć boczek z drzwi, poniżej dolnej krawędzi parapetu będą blaszane wypustki zamocowane do drzwi - czasem na nity, czasem na śruby, a fabrycznie było na takie paskudne druciane zawleczki.
Jak zikwidujesz połączenie tych blaszek z drzwiami, czy to przez rozwiercenie nitu, odkręcenie śruby lub wyjęcie zawleczki, parapet powinien dać się unieść do góry.

A o długościach nic nie wiem.
  
 
wiem, że odgrzewam kotleta, ale może komuś się przyda.
zdjąłem dzisiaj listwy z progów i cóż się okazało. spinek do tych listew jest 10(!).
zaznaczam, że ani błotniki, ani progi nie były naprawiane


przód: tył:

jutro postaram się o lepsze fotki
  
 
POszukuję spinek do tychże.