POLONEZ ORICARI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowni klubowicze,dzisiaj wraz z kolegą Malusim znaleźliśmy POLONEZA ATU z deską ORICARI.Rok produkcji 95 ,data pierwszej rejestracji 99.Ciekawostki są takie:
-Było w nim pełne ospojlerowanie ww firmy,ale przód został na jakims wysokim krawężniku,
-kolor fioletowy metalic
-dosyć ciekawe naklejki,tzn: ATU PLUS oraz LIMITED
-piękne wnętrze ORICARI,ale troszke zaniedbane,gdyz był to samochod wystawowy.
-kierownica wyglądała jakby miała AIRBAG,ale to tylko wygląd.
-silnik 1,6 abimex.
-przednia atrapa od Plusa.
Jezeli sobie cos jeszcze przypomne to dopisze.
Auto jest do kupienia w Dąbrowie Górniczej za cene 6500.

Przepraszam,ze dalem to na forum,ale musialem sie pochwalic i teraz moge juz spokojnie umrzeć.Moze bede mial w najblizszym czasie fotki.
  
 
A co to jest deska Orciari tzn. jak to wygląda i czym sie rożni od standardu.
  
 
moze wyrazilem sie nie jasno.Chodzilo mi o cale wnetrze.Zegary sa z normalnego Caro,ale cala zabudowa wnetrza przypomina BMW,tzn konsola srodkowa jest wieksza od normalnej i jest zwrocona do kierowcy,ponadto posiada obrotowa regulacje nawiewow, cos a la PLUS,a obudowa recznego tworzy piekny podlokietnik. Jednym slowem CACY
  
 
Chodzi o deche + boczki pokazywana na MTP w 1994 i 1995 roku. Jest ona zupelnie inna niz wszystkie pozostale! Wg mnie wyglada ciekawiej niz ta z Plusa, a przede wszystkim jest dzis UNIKALNA!!! Nic tylko brac maszyne!! Jezeli jest to Atu fioletowe z napisami Limited to pewnie chodzi o egzemplarz wystawiany w 1995 r. na MTP`95. Mial on rzeczywiscie komplet spoilerow ORCIARI. Napis Atu Plus to oczywiscie zbeszczeszczenie samochodu. Mam zdjecie tego samochodu z tych targow.

Szlag mnie trafia jak slysze, ze takie unikaty walaja sie gdzies po przypadkowych ludziach po calej Polsce. Co to za fabryka, ktora wysprzedaje swoje prototypy -ten widac sprzedany byl w 1999 roku. SKANDAL!

GT: bardzo prosze o fotki - zwlaszcza tej kierownicy!

Pozdrawiam
Adamus
  
 
chcialbym zobaczyc jak to cacko wyglada w srodeczku
  
 
aha,ale mam skleroze

felgi ALU 13" wzór a la BBS szprychowany
  
 
GT: to ten!!!

Adamus
  
 
Też mam fotki takiego Atu z wystawy. Wszystko się zgadza oprócz felg - był na takich trójramiennych gwazdach.
  
 
Może byście zapodali te fotki,albo gdzie ich szukać
  
 
oni sa samolubni i nam nie pokaza
  
 
Może się wstydzą
  
 
No ja bym też zobaczył sobie toi zdjęcie. Swego czasu na PTK było dość głośno o tej desce Oricari, ale niestety tylko słownie, zdjęcie nigdy się nie ukazało, choć było zdjęcie co myślanoi że to Oricari, ale to nie było podobno ono. Podobno jest ładniejsza od Plusowskiej i chciałbym ją zobaczyć.
  
 
Kategorycznie żądamy zdjęć
- panowie Adamus i Janio prosze sie pochwalić tymi które macie
- GT jutro aparacik i do dzieła

----------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - powiedziała rdza do rdzy
  
 
Oni są nieczuli na żadne argumenty jak grochem o scianę
  
 
moze w sobote bede w tym komisie to pstrykne pare fotek,bo dzisiaj nie mialem aparatu.
  
 
ja tez bym chcial zobaczyc bo nie wiem co to.....
  
 
A tak to wyglądało:



WWW.FSO.FIAT125P.PRV.PL
Duże fiaty wszystkich krajów,łączcie się!

[ wiadomość edytowana przez: wioorek dnia 2003-05-08 22:49:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: wioorek dnia 2003-05-08 22:55:48 ]
  
 
Nie działają te zdjęcia, ja mam tylko 2 krzyżyki na ekranie.
  
 
Już za chwilę pracuję nad wnętrzem!
  
 
No,działa.

I niech się ktoś tym samochodem zaopiekuje, póki nie jest za późno.