Wszelkie pytania odnośnie montażu car-audio www.automm.pl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zaglądnijcie na www.automm.pl bądź zadzwońcie 012 6838265 -najlepszy salon Car audio w regionie !! Polecam

  
 
skończ spamować, bo instalacje w MM to wieś.
  
 
Ale jaja...
Nieeee no faktycznie super hiper zaklad car audio..
Nie dal bym im zalozyc radia do kosiarki a co dopiero odstawic tam swoj samochod..
Zaraz zaraz...
Greg222 - a moze Ty tam pracujesz i macie platne od klijentow ze tak piszesz po forum..?
  
 
oczywista sprawa. na dodatek dostalem od tego kolesia priva ze sie nie znam i ze mam glupot nie pisac - rotfl.
  
 
Media Markt... Nie wiem jak tam ale w toruniu stałem sobie i ogladałem sprzecik... podeszła dziewczyna i pytała sie o sprzet bo chciała swojemu chłopakowi sprezentowac... Nie słuchałem dokładnie ale padło pytanie o kondensator a pan z MM powiedział ze "kondensator sluzy do poprawy basu" jak to usłyszałem to na głos mi sie wyrwało "o ja pierdole co za gosc... " Gosc sie speszył troche... Dziewczyna sie na mnie spojrzała, ja tylko pokiwałem głowa z szerokim bananem na pysku i poszedłem dalej Druga sytuacja była jak młody chłopaczek wybiarał głosniki do samochodu na przod... w cenie ok 300... Polecono mu głosniki wspołosiowe i chłopak sie zastanawiał nad jakimis Magnatami a infinity... rada sprzedawcy brzmiała "Infinity sa lepsze bo maja 35W wiecej" no lol... Fak sa lepsze ale napewno nie ze wzgladu na roznice 35W mocy maxymalnej
Zastanawiam sie na jakiej zasadzie oni tam zatrudniaja ludzi?

Zaraz pokaze ten topic Ani


Mam tylko nadzieje ze Panowie, ktorzy sie tu ogłosili, macie znacznie wieksza wiedze na temat CA niz osoby z MM w Toruniu



[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2006-07-31 23:07:15 ]
  
 
a niech im bozia w tak samo bystrych dzieciach wynagrodzi
no porazka, taki brak pojecia to sie juz nawet nie klasyfikuje na ciemnote, a pozniej sie smieja z tych aparatow co to jezdza z 5 tweeterami w slupku i z 4 glosnikami na kazda strone drzwi- nie ich wina, fachury w MM tak doradzili, ale z drugiej strony czego spodziewac sie po markecie, ktory swoja sprzedaz opiera na dzikich promocjach 5% swoich produktow i sprzedazy pozostalych 95% powyzej norm detalu ? tak samo jak na tym przycinaja i na pracownikach- 5% wiedzy 95% "profesionalnej" niekumacji.
Ale kto wogole tym pajacom wierzy?
Rownie dobrze mozna by isc do hydraulika i zadac te same pytania- kto wie, moze i nawet udzielilby ciekawszej odpowiedzi
Grzechu a Ty mi tutaj piszesz o takich mordach i profanacji wiedzy audio, ze az sie odezwac musialam- nieladnie oj nieladnie.

A nie robi gdzie sie mm znajduje, wszedzie poziom jest zatrważająco kulejących lotów, a raczej podlotków.
Fakt jest jeden- media nie jest dla idiotow, bo idiota wyjdzie stamtad z przekonaniem, ze kondensator sluzy do poprawy basow i ze jak sie zalozy tweeter pod siedzeniem to auto zyska dodatkowe 20 kucykow
  
 
A pieprzycie wszyscy aż się czytac nie chce, bo akurat tu nie chodzi o kolesi co robią na stanowiskach w MM, fakt ci sa niemiłosiernie tępi i lubią robić wielkie oczęta , ale w tym zakładzie, który mieści się obok MM, a raczej za MM to kolesie którzy tam robią mają jakieś pojęcie o temacie, napewno jeden z nich ma, bo zawsze jak tam jestem to z nim tylko gadam, i trzeba to powiedzieć że facet wie co jest trąfem. Na elektronice i sposobach podłączenia się zna, bo się pewnie tego naumiał w szkole, a czy jest osłuchany i obeznany w sprzęcie CA, to pewnie nie, ale mało kto jest....
  
 
zamykam ten bezsensowny topic...


PS. Jezeli ktokolwiek chce umieszczec reklamy swoich zakladow powinien sie skontakotwac ze mna lub temacik bedzie wywalony do koszyczka... To tak na przyszlosc co by klopocikow nie bylo