[DarasBB] Wieje n(ó)dą :) - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-10-09 21:42:02, DarasBB pisze:
swapik to tylko namiastka, bo od jakiegoś czasy swapik przestał byś taki "crazy"



juz wiem pojedziesz essim a wrócisz cossim
  
 
Cytat:
2006-10-09 22:09:49, mss pisze:
juz wiem pojedziesz essim a wrócisz cossim



Niekoniecznie to miałem na myśli, ale jesli trafi się jakaś "okazja" to nie omieszkam jej wykorzystać.
Transport mam już zaplanowany, zarezerwowany i opłacony. Mieszkanko mam już nagrane, pracę również. Nie pozostaje mi nc innego jak wyjechać, pracować, zarabiać, odkładać a jednocześnie rozglądać się za inną, lepiej płatną pracą.
Jak odłoży się trochę euro to na przestrzeni lutego lub marca przystąpię do działania.
  
 
no no wyszlo przyjemnie. Co do tych klaszy to jesli nieda sie odkleic polecam metode Darasa. Sam zmienialem klosz u siebie bo mialem odprysk po kamieniu i na przegladzie niemogli mi lamp wyregulowac. Valeo swiecilo jak nalezy a ten klosz z allegro rozpraszal swiatlo. I na oko widac ze teraz lampa slabiej swieci. Niepolecam kloszy z allegro, robionych w jakims garazu na zadupiu, pozatym moze to tylko moj ale dopasowac go tez bylo ciezko, sa zle wyprofilowane.
Ale to takie male OT
  
 
Zgadzam się z tym doposowywaniem. Jeśli docisnąłem klosz kupiony na allegro do obudowy od strony grila to wzdłóż krawędzi kierunkowskazu pojawiała się siedmio milimetrowa luka. Kiedy docisnąłem od strony kierunkowskazu to szpara wyłaziła po przeciwnej stronie. TOTALNE nieporozumienie.
  
 
kurde to zobaczymy jak to bedzie u mnie.. czy da sie wogóle to szkło dokleic. zeby nie wadziło o bad look ani nie wystawałko kierunkowskazem poza obrys błotnika.
  
 
no mozesz miec problemy. Ja mialem tak samo jak u Darasa a jeszcze do tego jak juz udalo mi sie je jakos przykleic tak aby szpara byla rowna po pobu stronach to ta gorsza jakosc swiecenia doszla. Najlepiej to kup jakies uzywki na szroteksie
  
 
niewiem jak wy to robiliscie ale u mnie podróba DJ auto pasuje idealnie do reflektora Valeo, niewiem jak ze swieceniem, ale szkło idealnie weszło w rowek i nigdzie nie odstaje, zadnej szpary niema, jest jak oryginał
  
 
Cytat:
2006-10-10 20:07:41, fryszard pisze:
niewiem jak wy to robiliscie ale u mnie podróba DJ auto pasuje idealnie do reflektora Valeo, niewiem jak ze swieceniem, ale szkło idealnie weszło w rowek i nigdzie nie odstaje, zadnej szpary niema, jest jak oryginał


a jest tak jak mówiłem
  
 
tzn;>



jest tak

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2006-10-10 20:18:03 ]
  
 
Cytat:
2006-10-10 20:17:30, fryszard pisze:
tzn;> jest tak Free Image Hosting at www.ImageShack.us [ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2006-10-10 20:18:03 ]



a wsadz w auto i opisz jak wyglada czy nie odstaje itd ok?? bo pasowac pasuja mi tez ale nie mam gdzie zamontowac jeszcze a jestem ciekaw czy wejda bez problemu na tych szklach w swoje miejsce w essim
  
 
pasuje i nie odstaje bo zanim przykleiłem to przyłozyłem na aucie... i nic nigdzie nie odstaje.
  
 
Cytat:
2006-10-10 20:21:28, fryszard pisze:
pasuje i nie odstaje bo zanim przykleiłem to przyłozyłem na aucie... i nic nigdzie nie odstaje.



to juz jestem spokojniejszy
  
 
Zwykłe żarówki H4 (12V 60/55W)(16zł za komplet na stacji benzynowej):


Lewa żarówka nowa, prawa stara (co zresztą doskonale widać):


Żarówki PHILIPS H4 (12V 60/55W) Blue Vision 4000 st.K + gratis w postaci dwóch żaróweczek pozycyjnych W5W(12V 5W) (73,99 na Allegro z kosztami przesyłki):
  
 
Taki oto sprawilem sobie prezent pod choinke















Teraz musze znalezc wykladzine, ktora obije skrzynie z zewnatrz. Narozniki mam juz zakupione. Wszystko oprocz plyt MDF zakupione bylo na allegro i wysylane do IRL.

Przez jakis czas skrzynka podlaczona byla bez wygluszenia w srodku i przyznam szczerze, ze cisnienie potrafilo zatykac uszy, a osobie siedzacej na kanapie bezposrednio za glosnikiem serce zmienialo rytm
  
 
Widze ze idziesz w kierunku dobrej marki, jaka obudowa zamknieta czy z bass reflksem, glosniczek ładnie potrafi masować
  
 
Cytat:
2007-02-02 21:14:13, zeberko pisze:
Widze ze idziesz w kierunku dobrej marki, jaka obudowa zamknieta czy z bass reflksem, glosniczek ładnie potrafi masować



tylko zamknieta
  
 
Hmm ale się zapytowuję gdzie to Boom boom boom ? Raczej puk puk puk jak u Shaq`a
A tak poważnie to gratuluję zakupu ... piękne
  
 
ale fajna uirna do głosowania, a jak pięknie po oczach swieci
  
 
Nie często tu zagladam ( na dział audio), a tu taki fajny essi i na dodatek tak fajnie przerobiony nie tylko pod względem audio! Bardzo elegancko! Przejrzałem cały wątek i stwierdzam, że nie podobają mi się tylko obudowy do tweeterów i srebrny siatex w zderzaku
  
 
ujdzie w tlumie..
A tak powaznie to bardzo fajny zakup. gratki