PORZĄDKI KLUBOWE. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-08-07 18:24:58, YeLonkoskY pisze:
A ja proponuję zmiany na podstronie strony tytułowej bo skoro odnośnik(i) "gadżety klubowe" lub/oraz "inne" prowadzi(ą) do nikąd to po co on(e), zawsze będzie choć o 1% przejrzyściej Ale to już chyba raczej prośba do Navi'ego


Tak sobie przeczytałem Twoją sygnaturkę i pomyślałem, że może byś chciał się pobawić gadżetami klubowymi. Jak nie to faktycznie przy najbliższej okazji wywalę ten (między innymi) link.

A panów M prosze o przeniesienie poprzedniego i tego posta do "stronowego" wątku. Dziękuję
  
 
Hehe, pobawić to ja bym się mógł bo akurat sezon ogórkowy i nie ma za specjanie co robić więc bawię się w aukcje tylko to wszystko zalezy od tego jakie byłoby zainteresowanie klubowymi gadżetami? Właśnie wystawiłem dziś fajny gadżet dla przyszłych Kubico - maniaków, więc tak przy okazji co o tym sądzicie?
  
 
Fajne. made in China?
tal w ogle, to ni musza byc takie same gadgety jak były w sklepiku. Mogą być inne z Twojej standardowej oferty byle z logiem klubu. Jak ceny będą rozsądne to pewnie więcej osób będzie chętnych...
  
 
Made in China, tak jak większość, rzadko zdrzają się rzeczy produkcji rodzimej chyba, że chodzi o rzeczy z dodatkami skóry albo wogóle szyte na zamówienie to wtedy robimy to sami, a tak to import, czasem lepszej jakości, czasem gorszej (to częściej)...
  
 
Cytat:
2006-08-07 23:02:12, Navi pisze:
Fajne. made in China? tal w ogle, to ni musza byc takie same gadgety jak były w sklepiku.


A ja nawet nie wiem jakie gadżety były w sklepiku
  
 
kubki, koszulki topy damskie, i inne takie... nic specjalnego. Wszystko z tym zezowatym i nawalonym esperakiem
  
 
No tak, czyli gadżetowy standard Ale myślę że może lepiej będzie przeprowadzać jakieś zbiorowe akcje tak jak z ramkami bo co ja zrobię z towarem jak nie zostanie sprzedany? Nie jestem w stanie okreslić zainteresowania na dany produkt a zrobić np 100 koszulek czy kubków z nadrukiem nawet w jednym kolorze to jednak jest jakiś koszt Lepszą i bezpieczniejsza opcja jest najpierw zbiórka pieniędzy a potem zamówienie tak jak z ramkami i zlotem. W sklepiku mogłyby być jedynie wybrane propozycje bo w katalogach mamy (z Madziarką) jakieś 25-30tys pozycji
  
 
ja pier... jeszcze trochę i będzie po mnie
  
 
Cytat:
2006-08-11 22:02:18, malyzk pisze:
ja pier... jeszcze trochę i będzie po mnie


NIE, teraz to masz jakies 6 miechów spokoju zanim mody znowy zaczną czystki.
  
 
Cytat:
2006-08-07 23:29:43, YeLonkoskY pisze:
a zrobić np 100 koszulek czy kubków z nadrukiem nawet w jednym kolorze to jednak jest jakiś koszt



Proponuję wirtualną wizualizację złomiaka w punkcie skupu złomu. Między pralkami, lodówkami, puszkami itp. itd. To zawsze będzie się sprzedawało.
  
 
a co z niejakim lasombra?
nawet nikt nie wspomnial o jego usunieciu, mimo ze od 2 lat sie na forum nie pojawia
  
 
Lasombra, o ile dobrze pamietam, poleciał w moich poprzednich porzadkach klubowych przeprowadzonych grubo ponad rok temu.
  
 
jaako ze sswieta ida to i do zoltkow przyszedl mikolaj
ci ktorzy zasluzyli dostali membera
czesc zoltkow poleciala w sina dal za pomoca rozgi
witam nowych memberow
  
 
Ha ha!
A jak przeczytałem na stronie klubowej że porządki na forum to trochę się przeraziłem!
Ale chyba coś naprawiałem i zaglądnąłem tu kiedyś!
W sumie to bym się trochę wq.... jak bym wyleciał, bo:
a) Mam nadal Espero (nawet zainwestowałem w hak )
b) Mam klubową ramkę na rejestrację!
c) jak byś w moim przypadku nie zastosował JACO przyczyn sentymentalnych! grrrr

He hee koniec, choć nie udało mi się jeszcze być na ogólnopolskim zlocie, ale na lokalnych tak

Ps. Może teraz częsciej zawitam na forum bo mam necik w domciu!
Ps2. Punkt a) tym bardziej bo jak zauważyłem najaktywniejsi użytkownicy forum nie mają już Espero he hee! Skandal
Ps3. Fajnie, że jeszcze te same mordki tu ciągle są!!!!!
  
 
z okazji Dnia dziecka pare osob zmienilo statusy pare polecialo, szczegolnie takich zoltkow co sie zapisali i tego samego dnia byla ich ostatnia wizyta na forum
jesli komus sie statusy nie podobaja prosze o info
np chce byc nadal zoltodziabem badz sympatykiem
  
 
to ja sobie zostane zoltodzioben mimo ze jestem tu juz 2 godziny ale ok focha nie srzele za niedocenienie
  
 
Cytat:
2007-05-26 00:12:39, Gipsik pisze:
to ja sobie zostane zoltodzioben mimo ze jestem tu juz 2 godziny ale ok focha nie srzele za niedocenienie


Dobrze ze focha nie robisz ale jeszcze nie jestes Zoltodziobem na razie jestes tylko zarejestrowanym uzytkownikiem Motonews zreszta duzo jest osob ktore mysli ze jest Zoltodziobem jak sie zarejestruje /zauwazylem/ a to nie ma tak latwo na stronie Espero.Of.Pl pisze jak byk pod zakladka KLUB ESPERO --> Przystap do klubu, wyslij zgloszenie
  
 
A juz myslalem ze mnie spisaliście na straty


Pozdro
  
 
Cytat:
2007-09-20 18:56:45, Zwierzu pisze:
A juz myslalem ze mnie spisaliście na straty Pozdro


A jak Ci się sprawuje ten misiubisi?
  
 
Samochodzik bardzo dynamiczny a zarazem ekonomiczy.
Okolo 6 litrow w miescie ropy przy spokojnej jeździe.
Pakowny z wszystkim co niezbedne ale bez specjalnych wodotrysków. Bardzo fajnie wybiera nierownosci , cichy ale jednak nie dla mnie
Auto jest kompletnie bezawaryjne to trzeba przyznac, prowadzi sie przyjemnie , takie tam wieksze kombi.
Nie wiem co moge jeszcze dodac pytaj

Bede myslal o czyms sportowym szczegolnie ze zona dostala fieste slużbowa.

Pozdrawiam