Polonez Caro - Sezonowa Nadstawka Turystyczna - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Animowana instrukcja obsługi Domobila
  
 
hehe, fajna animacja, szkoda że gdy jest noc nie przylatuje UFO i nie porywa Poloneza
  
 
Cytat:
2006-07-20 21:03:01, BolimA pisze:
Tak sie sklada, ze tatko Bolimy w latach 90 pracowal w firmie produkujacej lodzie wedkarskie
Wtedy jeszcze rzucalem cien, ale pamietam ten wynalazek.


Po pierwsze ten z artykułu też ma blachy WGM
Po drugie nie wierzę w ten cień.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
o wiele lepsza jest ta nadbudówka prawda OLO?
  
 
BA!
Ciekawe jakie miałem wtedy felgi. Argenta chyba...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Qrde, zgrzalem się na tą nadbudówke . Jak dojde do wprawy z włóknami i żywicami to sam sobie skleje taką .

Co do animacji to może ktoś ją dokończy bo nie otwiera się przód . A Poldek w niej jakiś tuningowy, "bez klamek system" .
  
 

  
 
Cytat:
2006-07-20 23:56:18, Maurer pisze:
Animowana instrukcja obsługi Domobila



Mamusia ma fajne bimbaly - pewnie tatus wyrwal ja na tego Poldolota, coreczka tez fajna - pewnie w nim zostala trzasnieta

Koot - chrzanisz cos z tymi Caravelkami - mam kilku znajomych, ktorzy maja takie i nigdy nie mieli zadnego problemu, a Europe maja juz zjezdzona we wszystkie strony.
  
 
Nic nie chrzanię - to są fakty. Natomiast myślę, że może właściciele mieli akurat te auta zarejestrowane na towarowe w ramach płacenia niższego OC?
  
 
Kiler - słuszne uwagi!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2006-11-01 21:46:28, OLO pisze:
Kiler - słuszne uwagi!


Wrecz jedyne słuszne.
Czerwone Caro.. z ciemnym zderzakiem.. prawie jak moje !
  
 
zauważone podczas odwiedzin W-wy (termin to sobota jak byl Rajd Barbórki):


  
 
o ja cie-a myslałem już że to jakaś przedawniona historia-widać że dało radę to przetrwać aż do dziś. ciekawe tylko jak długo ten Pn jeździ z taką ozdóbka. i jak się sprawuje
  
 
Na stawki blisko dzikiej czasami takiego polda widuje z taka nakladka. Moim zdaniem fajna rzecz.

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-01-09 23:37:29, maku pisze:
o ja cie-a myslałem już że to jakaś przedawniona historia-widać że dało radę to przetrwać aż do dziś. ciekawe tylko jak długo ten Pn jeździ z taką ozdóbka. i jak się sprawuje

moze teraz taka moda była moda na spoilery teraz jest moda na nadstawki turystyczne
  
 
przed etnie szperanie
znalazłem z necie trochę fotek gdzie jednym z elementów jest właśnie tak doposażony polonez.
Dla ciekawych tu linki
strona producenta-choć on podobno już zakończył
tu info na temat losów producenta



1 fotki
2 fotki
3 fotki
4 fotki

a powodem tych wykopków jest sytuacja, z która miałem do czynienie przed kilkoma godzinami:
na trasie z Będzina do Katowic (Gierkówka) na zwężeniu koło remontowanego mostu przy Realu mijałem jadącego własnie w stronę Katowic ( a właściwie stojącego w korku) Zielonego Trucka LB ale jako Camper ciągnący jacht
Okoliczności są o tyle dziwne co sam widok- w zeszłym roku też mniej wiecej w tym samym miejscu i czasie, już go widziałem w tej samej konfiguracji-niestety nie dysponowałem ani wtedy ani teraz jakimś rejestratorem
Autko widać że raczej zadbane, tachało tę sam jacht ( raczej nie Laminat , trochę podobna do zabudowanej Omegi-"Zaja, Zadra, Za.. etc nazwa krótka.)
Miły naprawdę widok tym bardziej, że to ten sam egz, co opisywany tutaj:
Polonezy camper
i którego właścicielem był "mendry" z tamtejszego forum

a tu coś wiecej na temat tego prawdopodobnie egz:
opis campera

i az tak człeka ciagle kusi Combi z górą Cargo i jakoś to połaczyć ( tylko to jakoś )

[ wiadomość edytowana przez: maku dnia 2010-06-06 20:36:38 ]a
tu jeszczejedna fotka -forum


i juz fotka z forum rzeczonego pojazdu ( trochę wczesniej sa fotki Żuka POL-CAR tez ciekawy)



[ wiadomość edytowana przez: maku dnia 2010-06-06 21:23:26 ]