Co słychać w polskiej motoryzacji. - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to było do przewidzenia...
  
 
Oni tak na własną prośbę - długi wobec Daewoo ich m.in. powaliły.

ARTYKUŁ
  
 
Coś drgnęło.
  
 
Kiedy nasi rodzimi przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej zrozumieją, że stary samochód obłożony nowymi plastikami wcale nie robi się nowy ani nowoczesny?

Życzę powodzenia, ale sukcesów nie wróżę...
  
 
Myślę, że oni o tym wiedzą ale nie mają na kasy na to żeby opracować nowy silnik czy nadwozie/podwozie. Ci jak widać próbują chociaż silnik w miarę nowoczesny włożyć (przynajmniej pod względem norm)
  
 
Cytat:
2011-01-04 10:11:15, jacekes pisze:
Kiedy nasi rodzimi przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej zrozumieją, że stary samochód obłożony nowymi plastikami wcale nie robi się nowy ani nowoczesny? Życzę powodzenia, ale sukcesów nie wróżę...


Ciekaw jestem kiedy w naszym rodzimym narodzie pojawi się wiedza o tym, że łatwo coś skrytykować jak się nic nie działa w temacie. Napisz do nich i zaproponuj im lepszy pomysł.
  
 
Cytat:
2011-01-04 15:35:25, roman16 pisze:
Myślę, że oni o tym wiedzą ale nie mają na kasy na to żeby opracować nowy silnik czy nadwozie/podwozie. Ci jak widać próbują chociaż silnik w miarę nowoczesny włożyć (przynajmniej pod względem norm)


Oni mają całkiem rozsądny biznesplan. Auto ma być eksportowane do krajów gdzie drogi są raczej kiepskie, a liczą się prosta konstrukcja, łatwość napraw i solidne zawieszenie. Nikt z DZT nie pisze o podboju Niemiec czy innych luksusowych landów z rozpuszczonymi klientami...
  
 
Czy to kaczka dziennikarska?

I ciekawostka z Lublina. Ciekaw jestem czy i jak się składa...

[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2011-01-17 17:24:07 ]
  
 
Z tego co wiem to mamy kryzys, kto będzie kupował terenówki itp? nie lepiej produkować coś małolitrażowego?

Z drugiej strony dobrze, że w ogóle cokolwiek próbujemy produkować
  
 
Nowe polskie auto.

Filmik z jazdy.
  
 
nieźle, szkoda że nie pokazali co potrafi
  
 
Pokazali, na razie jeżdzi.
  
 
No wreszcie moge zaczac ciulac na polska bryke!

Pozdrawiam
Adamus
  
 
przecież moja astra też jest polskiej produkcji
  
 
Na szczęście coś jeszcze u nas zostało...

  
 
Kup sobie Grzesiu Będziesz miał kolejną brykę POLSKĄ do kolekcji.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Wolałbym raczej takie (w innym kolorze najlepiej) : autko.