Znaczki na klapie tylnej - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to sprobuje sie z tym jeszcze pomeczyc, a jak nie to zakupie to co kolega nizej dal i tez ztestuje :] Poki co dzieki!
  
 
Qrde,stary ,sprawdzony sposób,zakoś kobicie zmywacz do paznokci,dzisiaj wymieniałem emblemat z przodu i pięknie zeszło to ustrojstwo z grilla i nowego znaczka
  
 
w sklepie z artykulami dla lakiernikow powinni miec taki krazek scierny z gumy , zaklada sie to na wiertarke i pieknie wszystko schodzi
  
 
Cytat:
2010-06-12 12:46:29, Zbysio007 pisze:
Łopata i odkopuje W tak piękny słoneczny dzień jak dziś postanowaiłem sciągnąć emblematy z tylnej klapy. I niestety została tzw. "kupa". Taśma dwustronna czy też klej lub inne dziadostwo trzymie sie jak głupie i nie chce zejść. W ruch poszła: szmatka, suszarka, nożyk, śrubokręt, benzyna, benzyna ekstrakcyjna, rozcieńczacze i nic. Może zna ktoś jakiś środek lub metode żeby to wyczyścić ? [ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2010-06-12 12:46:53 ]


Kolega odkopał, ale już nie przeczytał, a odpowiedź już była... (podpowiem, że ja jej udzieliłem)...
  
 
Nie używamy nitro, acetonu, zmywacza do paznokci (tego na bazie nitro)
  
 
Przeczytałem kolego Surec caly watek, ale Twojej opcji nie wybralem ze wzgledu, ze nie mialem takiego srodka pod reka. Widocznie musze gdzies podjechac i kupic bo cala reszta nei zdala egzaminu