Lampy LED do mk5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
orientuje sie ktos czy są moze LEDy do essa mk5...? bo mk 6,7 juz mają
  
 
na arzei enie z tego co się orientuję azródło mam pewne i sprawdzone
  
 
Jezu jakie one paskudne..
Ciekawe jak to musi na samochodzie wygladac.
  
 
Cytat:
2006-07-25 16:14:20, open pisze:
Jezu jakie one paskudne.. Ciekawe jak to musi na samochodzie wygladac.



a jak myślisz - jeszcze gorzej
  
 
hm... sam mam w planach wykonanie lamp led w moim mk5 (i przy okazji wymianę pozycyjnych przednich tez na led) tylko nie mogę znaleść nigdzie przeliczników ile ledów dać zamiast żarówek 5W oraz 21W...

Generalnie te lampy przedstawione tutaj "looks like kaka!". Ale to głównie z powodu tego juz przejadłego lexus-style... :/
  
 
Tez mam taki zamysł. Jak zamontuje zderzak od rsa to właśnie w pozycyjne chce władować ledy z rozproszonym swiatłem . Ale to jeszcze troche , bo najpierw musze mieć jakis przód co by w nim zamontowac lampy
  
 
lexusy sa dretwe i przejedzone, jesli ledy to moim zdaniem tylko takie:

  
 
Te też za bardzo dla mnie Leksusem zajeżdżają
  
 
no bo sa tez robione na ten sam wzor co lexy, ale juz przynajmniej nie sa biale
  
 
MK5 LEDY @ebay.de
  
 
Cytat:
2006-07-25 16:24:17, igomako pisze:
hm... sam mam w planach wykonanie lamp led w moim mk5 (i przy okazji wymianę pozycyjnych przednich tez na led) tylko nie mogę znaleść nigdzie przeliczników ile ledów dać zamiast żarówek 5W oraz 21W... Generalnie te lampy przedstawione tutaj "looks like kaka!". Ale to głównie z powodu tego juz przejadłego lexus-style... :/


Na ukochanej ulicy gdzie kolega Igomako ostatnio powyginał sobie wnękę koła i tłumik stoi MK7 z lampami lexus look... To jest wg mnie porażka, tandeta jakich mało, szkoda na to kasy bo wydaje mi się że niedługo będziemy taki tunning zaliczać do działu WT, lepiej sobie bombki choinkowe poprzyklejać na auto...
  
 
beznadziejne te lampy są trzy opcje cleary, dwu kolorowe, lub całe czerwone i zadnych leksusów ledów itp bleeeeeeeeeeeeee
  
 
Cytat:
2006-08-01 14:32:28, maciejka80 pisze:
Na ukochanej ulicy gdzie kolega Igomako ostatnio powyginał sobie wnękę koła i tłumik stoi MK7 z lampami lexus look... To jest wg mnie porażka, tandeta jakich mało, szkoda na to kasy bo wydaje mi się że niedługo będziemy taki tunning zaliczać do działu WT, lepiej sobie bombki choinkowe poprzyklejać na auto...



znaczy wiesz - co jak co, ale w autach pokroju nissana 350z czy innych tego typu, lub chociaz w nowym VW passacie wygladaja dobrze i naprawde fajnie... ale do samochodw starszych zywczajnie pasuja jak piesc do oka.